MAC fashion week kit.

By Pondělí, Březen 27, 2017 6 Permalink 10

Ahoj všichni!

Nedávno jsem dostala tak trochu jinou krabičku poslední záchrany. Jedná se o produkty, které jsou součástí letošního fashion week kitu a v podstatě jsou to must-have produkty, které miluje Netta Szekely. A já zbožňuji Nettu. Její videa ve stories jsou plná inspirace a pokud budete sledovat jeji IG účet, věřte mi, budeme potřebovat snad všechny Mac šminky 🙂 (jako já! 🙂 ).

_DSC2642

A co vlastně kit obsahuje? Novou rtěnku v úžasném růžovém odstínu, u které jsem si ale původně myslela, že nepůjde skoro vidět. Ale opak je pravdou. Na rtech je sice nenápadná, ale udělá krásně plné a sexy rty. A co je na ni skvělé? Má tak krásně jemnou barvu a její cremesheen finiš ji dovolí, aby si občas hrála na tvářenku. Ano, já ji používám i jako tvářenku a vypadá moc dobře. Leskne se, drží celý den, co víc si přát.

Dále zde najdete stín Texture, který se výborně hodí jako základní stín do záhybu. Ale klidně i na celé víčko. Je velmi pigmentovaný a o výdrži není nutné hovořit. Drží parádně i bez báze.

Kit ovšem obsahuje i bázi pod oční stíny 24-Hour Extend Eye Base. Někdy minulý rok jsem bázi měla a nějak jsem se s ní nedokázala domluvit. Byla velmi hutná a klouzala mi na víčku. Netuším, zda bázi vylepšili, ale teď se chová jako úplně jiný produkt. Je sice hutnější, ale stačí ji chvíli zahřát mezi prsty a dát na víčko. Velmi dobře přilne a vyhladí ho. Stíny potom „kloužou“ po víčku samy… a tak jsem si ji zamilovala!

Díky bázi vám bude skvěle držet i pigment, v kitu je odstín Tan. Skvělý produkt jak na celé víčko, ale i jako tvářenka či rozjasňovač. A když ho smícháte s Essential Oils, je to velká paráda.

Oleje jsou poslední dobou velkým hitem. Tento, s vůní grepu má projasnit pleť – dá se použít samostatně, samozřejmě na vyčištěnou pleť nebo přidat do oblíbeného krému. Viděla jsem i míchání s makeupem a jak jsem psala, zkoušela jsem ho s pigmentem. Myslím si, že použití bude záležet na vaší fantazii. Já ho musím ještě pořádně odzkoušet, abych vám mohla napsat, jaký opravdu je.

S řasenkou Upward Lash zatím vedeme tak trochu válku. Jeden den je skvělá. Druhý den, kdy měla asi špatné sny, mi řasy nechce vůbec zvýraznit. Sice trochu zahustí, ale vůbec neprodlouží, nenatočí 🙁 Asi je to tím kartáčkem, který je na moje tenké řasy příliš pichlavý a hrubý. Nevím, ale už se mi 3x podařilo udělat řasy skoro stejné, jako má Netta 🙂 Třeba si k sobě najdeme cestu, jestě ji dám šanci. I když u řasenek nejsem moc trpělivá, bohužel.

_DSC2651Zleva: pigment v odstínu Tan, cremesheen rtěnka v odstínu Peach Blossim, stín v odstínu Texture.

Všechny produkty můžete koupit v prodejnách MAC nebo jsem vám k nim dala odkaz na e-shop. Chápu, že poskládat takový kit není zrovna nejlevnější, ale osobně se můžu zaručit za všechny produkty (až na řasenku, ale to je problém mých řas) a používám je teď velmi často. Stín je sice stále netknutý, ale to jen proto, že já už ho dávno mám! A ano, je jeden z mých oblíbených. Ostatně jako MAC stíny všeobecně.

Výběr je velmi promyšlený, protože i já, milovnice výrazných rtěnek, jsem si prostě zamilovala v podstatě nudnou růžovku. Ale když máte alespoň trochu fantazie a milujete všechny tyhle šminky, umíte si poradit a zamilovat se do zdánlivě obyčejných produktů. A to se mi na (nejen) MACu líbí. Možnost vybrat si, možnost zamilovat se!

Budu ráda, když mi napíšete, který produkt nejvíce oslovil vás.

Mějte hezký den a snad se zase brzy potkáme!

Sobi.

6 Comments
 • Lenka
  Březen 27, 2017

  Když si tak čtu a dívám se na swatch, tak mě nejvíce zaujala rtěnka v odstínu Peach Blossim :-* … moc krásná barvička.

  • sobi
   Březen 28, 2017

   Už ji máš? Je krásná 🙂 bude ti slušet.

 • Milena
  Březen 27, 2017

  Na tento článek jsem se těšila. Mám dojem, že bych potřebovala všechno.

  • sobi
   Březen 28, 2017

   Mili, s ničím bys nešlápla vedle. Opravdu jsou to velmi dobře zvolené produkty na každodenní nošení. Alespoň rtěnku, co? 🙂

 • Bára
  Březen 27, 2017

  jako mini kit je to fakt super, skvěle zvolený odstín rtěnky, stínu i pigmentu…víceméně nude ale nikoli nudné, tak to mám nejradši (y)

  • sobi
   Březen 28, 2017

   Přesně – nude, ale ne nudné. A dokážeš využít úplně všechno.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *