Nutcracker Sweet Copper Face Compact

By Neděle, Listopad 20, 2016 6 Permalink 13

Ahoj všichni!

Vánoce jsou za dveřmi a tak je nejvyšší čas nakupovat dárky. Pro kamarádku, rodiče nebo taky pro sebe 🙂 A pokud milujete kosmetiku, mám pro vás jednu krásku, která by vám rozhodně neměla chybět v kosmetickém šuplíku. Zlatavý poklad z vánoční kolekce M.A.C – Nutcracker Sweet.

Nutcracker Sweet Copper Face Compact dscf0097

Nutcracker Sweet Copper Face Compact, paletka v měděných tónech s tvářenkou Extra Dimension Blush a pudrem na projasnění Extra Dimension Skinfinish. Dokonalé duo. Zatím jedno z nejlepších co doma mám nebo jsem dosud vyzkoušela.

Nutcracker Sweet Copper Face Compact dscf0106Vlevo je tvářenka Pleasure model, vpravo úžasný rozjasňovač Whisper of Gilt – barevně mi ve sbírce chyběl. Dohromady se na tváři perfektně doplňují, zvlášť jsou velmi elegantní.Nutcracker Sweet Copper Face Compact, swatches dscf0226Pigmentace tvářenky je opravdu skvělá! Stačí lehce přetřít štětcem, takže raději opatrně, ať nemáte tvářičky jako Marfuška 🙂 Se zlatavým pokladem nemusíte tolik šetřit. Na tvářích vypadá dokonale a je jedno, zda ho nanesete decentně štětcem nebo přidáte na intenzitě pomocí ukazováčku. Nikdy ho nebudete mít hodně.

Na tvářích vydrží oba „produkty“ celý den. Rozjasňovač malinko ztratí lesk, jako by drobné třpytečky někam utekly. Ale není to nic tragického, stále bude vaše pleť rozjasněná, nebojte. Tvářenka je odolnější proti otěru, vydrží mi beze změny. Neflekatí, což je velké plus!

Někdo kritizuje balení, mně se ten cirkus líbí 🙂 Navíc obsahuje poměrně velké zrcátko, což se vždy hodí.

Ke všemu je produkt multifunkční. Tvářenka se dá používat i za mokra, skvěle funguje jako oční stíny a nemusíte se bát, je oftalmologicky testovaná. Rozjasňovač vám dobře poslouží na stínování, jemné třpytky jsou na víčku decentní, ale nepřehlédnutelné.

Holky, myslím, že tuhle krásu opravdu potřebujete! A pokud nemáte cestu do Prahy, kde jsem na prodejně duo viděla, opět je online na e-shopu. Opravdu stojí za každou korunu.

Tak co, potřebujete Nutcracker Sweet Copper Face Compact??? URČITĚ!

Příjemné nakupování, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

6 Comments
 • Sasha
  Listopad 20, 2016

  Tvářenka by mi asi neslušela, ale rozjasnovač je krásný. A balení se mi líbí taky, takové neovyklé 🙂

  • sobi
   Listopad 24, 2016

   Tak chtělo by to vyzkoušet. Nakonec si duo koupily asi všechny moje kamarádky a každá je nadšená…

 • Bára
  Listopad 28, 2016

  Jako na jednu stranu mě sledování Sobi stojí solidní ranec, protože všechno nutně potřebuju. Na druhou stranu jsou Sabčou doporučované produkty fakt top, takže utracených peněz nelituju! Tohle duo je boží!!! Sabi, mám paletku očních stínů z téhle limitky a ta bohužel nic moc :-/ zkoušela jsi?

  • sobi
   Listopad 28, 2016

   Baru, já mám tu „teplou“ a spokojenost. Sice jsou tam dva stíny spíš třpytky, ale jinak je super, dost často ji teď používám.

   • Bára
    Listopad 28, 2016

    Jakto, že nebyla na IG? Když ji srovnáš s klasickými MAC stíny, je to podobný co se kvality týče? Já žádný stín ani jinou paletku MAC nemám :-/
    PS: Konečně mi jdou vkládat komentáře, to mám radost 🙂 🙂 🙂 ;-);-)

 • Nika Pineapple
  Únor 6, 2017

  Tvářenka nic pro mě, ale rozjasňovač vypadá hezky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *