Charlotte Tilbury

Ahoj všichni!

Po delší době mám pro vás tip na skvělý makeup. A tak nebudu chodit kolem horké kaše a hned vám ho představím!

_DSC2468-2

Light Wonder, Youth boosting perfect skin s SPF15 od Charlotte Tilbury. Připomíná mi lehký krém s velmi slušnými krycími schopnostmi. Krásně sjednotí, pleti dodá zdravou barvu, projasnění a hydrataci. Pokud trpíte na nedokonalosti, budete potřebovat korektor. Poradí si se zarudnutím a žilkami, ale víc od něho nečekejte. Mám ráda jemné makeupy, kde cítíte, jak vaše pleť dýchá a není zbytečně zatížená nánosy makeupu._DSC2426Vybrala jsem si nejsvětlejší odstín Fair 1, ale chvíli jsem váhala. Kupovat makeup „na slepo“ není nejlepší volba, ale sázela jsem na to, že většinou mám ten nejsvětlejší. Taky jsem měla strach z podtónu, zda nebude moc žlutý, oranžový a já nevím jaký. Na první pohled to není přesně moje barva, pravda. Ale po chvíli si na pleti hezky sedne a nemám pocit, že bych vypadala nějak jinak 🙂 Takže si myslím, že má pravděpodobně neutrální podtón, což mi vždy sedí lépe oproti žlutému. Na fotce je silnější vrstva, díky které získáte trochu intenzivní krytí. Ale stále platí, že plné krytí a zakrytí pupínků nečekejte.

Na pleť nanáším Beauty blenderem, ale protože je tak „krémový“, ztratím poměrně hodně produktu 🙁 ( ale když já prsty nerada) a je mi jasné, že prsty budou pravděpodobně nejlepší pomocníci. Takže se ho snažím roztírat větším štětcem na korektor a zapracovat BB. Funguje to skvěle!

Drží celý den, bez vytrácení, bez zvýraznění suchých míst a flíčků. Lehce se odličuje a určitě nedělá pupínky! Myslím si, že bude skvělý pomocník i na léto. Je úžasný na moji suchou a citlivou pleť, ale s dobrým pudrem bude skvělý kamarád i se smíšenou a mastnější pletí. Na problematickou nebude ten pravý, přece jen potřebujete zakrývat…

Na oficiálních stránkách stojí 42 EUR a ano, není to zrovna málo, ale já nelituji ani jedné koruny. Splnil všechna má očekávání!

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

No Comments Yet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *