Liquid Matte Lips.

By Neděle, Červen 11, 2017 4 , Permalink 7

Ahoj všichni!

Dnešní článek bude hlavně pro milovnice rtěnek. Tekutých rtěnek! Je jich všude hodně, jako by někdo roztrhl pytel a rozsypal je na nás 🙂 a teď se směje, jak nevíme, kterou si vybrat…on je to opravdu oříšek. Sama jsem do toho spadla, pořádně! Stále jsem měla pocit, že potřebuji další a další. Takže jsem kupovala všechny možné i nemožné.. A někdy před pul rokem napsala přehled. Tak pokud stále tápete, třeba vám alespoň trochu pomůže._DSC4788

Ovšem dnes se budeme bavit o novince Liquid Matte Lips od Gosh Copenhagen. Rtěnka má klasický pěnový aplikátor, velmi přesný a velikostí tak akorát 🙂 prostě nebudete potřebovat konturku či štěteček, aplikace vám půjde sama od ruky. Mám poměrně světlé rty a nemám žádný problém, nepřetahuji, rtěnka se nerozpíjí. Ale jedno pozor tady je! Jak jsem do všeho hrrrrrr, tak jsem samozřejmě hned pořádně namočila apikátor do barvy (rtěnka je hodně pigmentovaná), na nic jsem nečekala a rtěnku jsem ještě hezky obtiskla na spodní ret. Hrůůůůůza! Měla jsem pocit, že už rty od sebe neodlepím. Takže jsem začala znovu, hezky pomalu a přecizně. Rty jsem odlíčila – rtěnka jde dolů dobře i odličovacím ubrouskem. Nabrala jsem barvu, otřela a lehkou rukou přenesla na horní ret. Super. Musím říct, že když odhadnete kolik, jde to hladce. Potom jsem chvíli počkala, až vrstva zashne a apikovala jsem na spodní rty. Zase jsem chvíli počkala a…teď jsem si troufla rty o sebe otřít a prostě nic! Žádné lepení, drolení čí cuckování. Prostě a jednoduše paráda! Takže je nutné dávat pozor a raději aplikovat více tenkých vrstev. Při velkém množství nemusí produkt dobře zaschnout.

Aplikaci máme za sebou a teď jak je na tom rtěnka s výdrží? Pití zvládá bez jakékoliv změny, svačinu v pohodě. S hlavním jídlem je to horší, „ojíte“ ji pěkně od středu rtů. Ale dá se dobře opravovat. Zde opět pozor na zasychání, aby vám rtěnka nelepila. Jak zaschne, drží. Celý den se mnou nedá, což je u mě většinový problém. Hodně záleží jak pijete, jíte. Já sním každou rtěnku 🙂 .

Na denní nošení je velmi komfortní, rty nevysušuje. Nedělá žmolky, cucky či jinou neplechu. A když ji dobře nanesete, nebudete o ni ani vědět.

_DSC4835zleva: 005 red carpet, 006 Berry me, 007 nougat crisp a 008 Arabian night.

Rtěnka má speciálním složení, které vyhlazuje a zkrášluje povrch rtů, zvyšuje průtok krve v kapilárách, a tím podporuje mikrocirkulaci v pokožce. Rty jsou opticky vyhlazené, bez rýh a jemných vrásek. Na kolik tohle vše funguje, netuším. Ale pravdou je, že rty jsou krásně hladké a na pohled vypadají plnější.

Koupíte ji ve Fann. Doporučená cena je 349,-Kč a teď, v rámci Festivalu péče a líčení je se slevou 20% za 279,-Kč. Seženete ji v osmi odstínech a každý stojí za vyzkoušení. Sice nepřekoná oblíbené Ultra HD od Revlon, ale zdá se, že jim šlape na paty.

Napiště mi, zda jste již žkoušely nové Liquid Matte Lips od Gosh Copenhagen nebo se na ně teprve chystáte?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

4 Comments
 • Petra
  Červen 15, 2017

  Ahoj! Líbí se mi všechny, ale já rtěnky neumím nosit. Škoda, za tu cenu bych si ale nějakou i koupila 🙂

 • Romana
  Červen 15, 2017

  Už mám doma dvě! díky za tip.

  • sobi
   Červen 15, 2017

   Tak to jsem ráda 🙂

 • Hana
  Únor 25, 2022

  Hezký článek 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *