Letní paletky

By Úterý, Červen 6, 2017 5 , , Permalink 9

Ahoj všichni!

Léto je v plném proudu. Osobně z toho nemám radost, ale na druhou stranu si říkám, že existují i horší věci než propocené šaty a otrávený obličej 🙂 Takže si léto tak trochu užívám i já a to v podobě barevného líčení. Kdy jindy vyvětrat výrazné stíny či linky? A proto vám dnes představím své nejoblíbenější paletky. Dvě jsou opravdu výrazné a zábavné. Jedna se zdá na první pohled nudná, ale jakmile ji zkusíte, nemůžete jinak. _DSC4778

Gosh Contour´n Strobe Kit 001 Ligh, M.A.C. Red-Hot Times Nine a Smashbox Cover Shot: Ablaze Eye Palette.

Přemýšlím, jestli je nutné, abych se nějak moc rozepisovala. Psaní mi poslední dobou moc nejde. V hlavě mám sice hromadu témat, napsáno asi padesát článku, ale jak vidíte, skutečnost je jiná. Občas mi to moc chybí, ale věci se poslední dobou ubíraly jiným směrem…Ale jak se říká, není všem dnům konec, třeba bude za pár dní vše jinak a opět budete mít pravidelné články (což bych byla ráda i já).

Ale zpět k paletkám. Barevné stíny miluji už roky, takže jak spatřila světlo světa paletka Red-Hot Times Nine, byla jsem jasná 🙂 . Prostě jsem ji musela mít a bylo jedno, že mám doma hromadu dalších stínů, které teď budu zanedbávat. Paletka mě opravdu hodně baví, má krásné syté barvy, které vypadají skvěle přes celé víčko či jako linka. Ano, stále ráda používám stíny na linky, baví mě to – rychlá aplikace, možnost jednoduché opravy, tak proč ne?! Všechny odstíny mají skvělou pigmentaci. Práší podle finiše. Matné jsou víc neposlušné, Satin jsou bez problémů (můj nejoblíbenější finiš u Mac) a frost paradoxně práší víc za mokra. Parádně se doplňují, nejsou nudné a každý den vám pomůžou vykouzlit úplně jiné líčení. A pokud nebudete mít náladu na barvy, sáhnete po For Your Pleasure a je to!_DSC4764Zleva: Vanilla – broskvová slonovina s leskem (Velvet), For Your Pleasure – tlumená neutrální růžová (Matte), Get Closer – tlumená žluto-oranžová (Satin), Carnal Charm – zářivá červeno-žlutá (Matte), Bijou – zářivá růžovo-modrá (Matte), Fuchsia Fury – střední růžovo-červená (Satin), Frock Talk – višňová (Frost), Shadowy Lady – tmavě švestková (Matte), Lover In Me – tmavá královská modř (Satin).

Tak co na ni říkáte? Barvy na léto jako stvořené.

Smashbox Cover Shot: Ablaze Eye Palette. Malá skladná kráska. Koupila jsem si ji tak trochu na popud jedné blondýnky 🙂 protože já rozhodně další stíny nepotřebuji. Ale tuhle paletku jsem potřebovala, tak to je. Ke všemu jsem měla pocit, že takové barvy ještě nemám. Přemýšlím, ale asi opravdu nemám…

A jaké že jsou stíny? Všechny mají super pigmentaci, jen mě překvapilo, že v testeru byly víc „máslové“. V paletce rozhodně víc práší a trochu se drolí. Ovšem nic, co by vybočovalo. Co opadá pod oči, odstraníte s naprostou lehkostí, nestane se vám, že byste měly zabarvený obličej či šmouhy. Dobře se stínují a barvy spolu krásně splynou, ale mám pocit, že při „blendění“ ztrácí na intenzitě. Musím přidávat, což mi vadí, ráno se počítá každá minuta. Ale barvy jsou to tak krásné, že jim to odpouštím.

_DSC4767Zleva: Relaxed a Moccasin – větší stíny, zřejmě na stínování a rozjasnění. Siesta, Nirvana, Delirious, Torch, Throwback a Dark Horse.

Konturovací paletka Contour´n Strobe Kit 001 Light od Gosh obsahuje rozjasňovač, tvářenku a dva konturovací pudry. Paletka je velmi multifunkční a proto jsem si ji okamžitě zamilovala. Nejen, že má velmi jemný rozjasňovač, který bude slušet každé z vás a bude skvělý i pro ty méně odvážné, ale obsahuje krásný a jemný odstín tvářenky, která je super i jako oční stíny. To stejné platí i pro oba konturovací pudry – můžete je použít nejen na konturování tváří, ale i jako bronzer a oční stíny. S paletkou si vystačíte v horkých letních dnech, žádný jiný produkt nebudete potřebovat 🙂 . Skvělá je i na cesty, jen mi trochu vadí absence zrcátka. Všechny odstíny jsou dobře pigmentované, prašnost je minimální. Na tvářích drží celý den, na očích i bez báze (já ale nemám mastná víčka) také. Nevím, co bych měla jiného napsat, než že je prostě MUST-HAVE! K dostání je ještě ve tmavším provedení. A pozor, obě paletky můžete vyhrát. Stačí jen sledovat můj IG a zúčastnit se soutěže.

_DSC4765Zleva: rozjasňovač, tvářenka a konturovací pudry.

No, tak to bychom měli! Co na ně říkáte?

Budu ráda, když mi do komentáře napíšete, která paletka se nejvíc líbí vám. Nebo klidně váš must-have kousek na léto.

Mějte hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

5 Comments
 • Martina Elegant 40
  Červen 6, 2017

  Jsou všechny krásné a slušely by mi, jen už stíny momentálně tolik nepoužívám. Ovšem tvářenky ano.

  Moc hezký článek!

  • sobi
   Červen 7, 2017

   Děkuji!
   Nepoužíváš? A není to škoda? I když je pravda, že máš krásné a výrazné oči, tak to není potřeba.

 • Milena
  Červen 6, 2017

  Tak to já mám léto nejradši. Je plné barev a MAC paletka svou barevností léto vystihla. Jo, a pravidelné články by byly fajn.

  • sobi
   Červen 7, 2017

   Bylo by to fajn, uvidíme 🙂

 • Lena
  Červen 11, 2017

  Tak já barvičky miluji a ta Mac paletka je boží … musím se na ni podívat 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *