Meet Matt(e) Ador.

By Neděle, Červen 18, 2017 5 Permalink 11

Ahoj všichni!

Paletkový a stínový závislák se hlásí 🙂 s novou kráskou od theBalm – Meet Matt(e) Ador. Vlastně, je to fešák, tak nějak neškodný, ke všemu je vegan a miluje zvířata. Tak si říkám, co víc si přát? Snad jen to, aby z vás každé ráno udělal neodolatelnou!_DSC4817

Upřímně, moc práce k tomu nepotřebuje. Stačí mu kvalitní štětec a trochu fantazije. S pomocí Meet Matte Adora vykouzlíte jemné líčení, smokey klasiku nebo klidně i divočinu 🙂 . Jde to hladce, protože všechny stíny jsou skvěle pigmentované, parádně spolu fungují a pokud se vám bude zdát, že potřebujete trochu lesku, není problém zavolat na pomoc jiné krasavce – zatím jsem neměla problém, že by si nerozuměl s jinou značkou. Ovšem pokud rády nosíte výrazné rtěnky, matné stíny jsou ideální základ._DSC4810Paletka je vkusně poskládaná, barvy se navzájem dobře doplňují, ale fungují i samostatně, stejně tak jako základ (podklad) výraznému líčení. Možnosti jsou neomezené, chce to jen trochu fantazije, jak už jsem zmiňovala na začátku. Já je ráda používá i jako linky, hlavně spodní řadu fešáků. Při kreslení linek je nutné dávat pozor – dobře oklepat štěteček, dát pod oči třeba tamponek, protože stíny poměrně dost práší a jak jsou hodně pigmentované a hlavně opravdu velmi dobře drží… Tak na kůži prostě drží a drží… A proto se vám může stát, že budete mít monokly pod očima, jako jsem měla já 🙂 Naštěstí o nic nejde, vlhčený ubrousek to vyřeší. Pokud jste zvyklé dávat makeup jako první, budete muset prostě opravovat. Linky můžete kreslit i za mokra, prašnost se o něco sníží a hlavně budou krásně výrazné a syté._DSC4832Zleva: Matt Russo, Matt Bernard, Matt Munoz, Matt Jones, Matt Williams, Matt Johansson, Matt Soto, Matt Borski a Matt Lee.

Přemýšlím, zda je něco, co bych paletce vytkla. Jediné co mi vadí, je poměrně velká prašnost tmavých stínu. Ale na druhou stranu nic, co by vybočovalo z normálu ostatních značek. Matné stíny vždy práší, ale prašnost ovlivníte aplikací a použitým štětcem. Ale pořád jsou to jen stíny, ke všemu matné, takže náprava je velmi rychlá a nezbolestná. A tak, pokud bych měla hodnotit procenty, paletce fešáků dávam 96%. Je krásná, jednoduchá a přesto není nudná. Stíny skvěle drží, i bez báze, neslévají se, neztrácí na intenzitě (pigmentu). Paletka obsahuje i poměrně velké zrcátko, takže si můžete krasavce vzít s sebou na cesty a v pohodlí se nalíčit. Říkám to, Meet Matte Ador je prostě skvělá paletka!

Paletku můžete koupit na e-shopu nebo v parfumerii Douglas. Líbí? Co na ni říkáte?

Napiště mi, zda máte rády matné stíny a proč? Ráda si přečtu vaše oblíbené.

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

5 Comments
 • Lena
  Červen 18, 2017

  Vždy jsem milovala satenové a třpytivé stíny, ale teď mám ráda i matné a to od KVD :)))

  • sobi
   Červen 18, 2017

   No, tak KVD to je jiná liga…

 • Petra
  Červen 18, 2017

  Paletka se mi moc líbí, už jsem na ni koukala na netu. Matne stíny moc nepoužívám, mam jen par kousku z drogerie od Catrice. Nejsou špatne, ale už bych chtěla zkusit něco „lepšího“, asi si ji objednam. Děkuji za tip!

 • Jana
  Červen 18, 2017

  Ta je! Matne stíny nepoužívám, vlastně stíny moc nepoužívám, ale tyhle fesaky asi chci 🙂 musím se stavit do Douglas.

 • Sasha
  Červenec 15, 2017

  Měla jsem první Meet Matt paletku, ale bohužel mi moc nesedla a tak šla z domu. Nad Ador přemýšlím od doby, co jsem viděla její první fotky a pořád se nemůžu rozhodnout, jestli dát The Balm druhou šanci nebo ne.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *