Nové Retro Matte Liquid Lipcolour

By Neděle, Leden 15, 2017 4 , , Permalink 10

Ahoj všichni!

Věřím, že se máte v novém roce výborně. Chvíli jsem zde nebyla, ale doufám, že se to opět ustálí a budu spát zase pravidelně. Chybí mi to, ale prostě si nějak nedokážu udělat potřebný čas. A to mám tolik věcí, které bych vám ráda ukázala a napsala o nich své postřehy.

Dnes tedy začnu novinkou od M.A.C. Ano, M.A.C je u mě oblíbený a za poslední dobu jsem dostala opravdu hodně produktů a v podstatě všechny stojí za to, abych vám je ukázala.  A když už se mi něco nezdá, je chyba na mé straně a ne proto, že by byl produkt špatný. Vždy je to o přístupu a lásce ke značce. A samozřejmě co od dané věci očekáváte. Já M.A.C miluji!

_DSC1756

Zleva: Burnt Spice, Topped with Brandy a Carnivorous.

Retro Matte je zpátky a to hned ve dvanácti nových intenzivních odstínech v trendových tlumených a tmavých tónech. Ano, některé odstíny jsou pro odvážné, ale nemusíte mít strach. Pokud máte matné krásky ráda, dají se vybrat odstíny, které jsou nositelné každý den a to bez jakékoliv odvahy 🙂 .

Rtěnky jsou opravdu velmi pigmentované a budete potřebovat přesnou ruku, protože vám neodpustí žádné kreslení mino rty! Nebo musíte mít po ruce dobře krycí korektor a napravit chyby… Je lepší, když aplikujete jednu (střední) vrstvu. Osobně mi nesedí vrstvení a rtěnka mi díky tomu hodně rychle mizí ze rtů. Pro mě jsou ale tekuté rtěnky velká alchymie a jen tak si s každou nerozumím.

S Retro Matte to mám jak kdy. Vlastním ještě jiné odstíny než vám dnes ukazuji a dva z nich mi pokaždé cuckují, mám problém s výdrží a prostě si spolu nerozumíme. Ale světlejší odstíny mi drží dobře. To říkám, alchymie 🙂 .

_DSC1787Zleva: Burnt Spice, Carnivorous a Topped with Brandy.

Pokud rtěnky neznáte a chtěly byste nějakou zkusit, můžete si o ně (již brzy) zasoutěžit u mě na instagramu. Rozhodla jsem se, že třem z vás, udělám radost. Tak nějak, pusu mám jen jednu 🙂 rtěnek hromadu a ráda někomu udělám radost. Darovaná radost = také moje radost!

No a pokud je máte, budu ráda, když mi napíšete vaše postřehy.

Mějte hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka!

4 Comments
 • Milena
  Leden 15, 2017

  Hurá, že jsi zpět! Už mi tvoje články chyběly. Fotka s tetováním je skvělá.

 • Eva. R
  Leden 15, 2017

  Děkuji za článek s lákavými informacemi. Ty odstíny jsou opravdu krásné. Takže giveaway se určitě zúčastním 😉

 • Sasha
  Leden 16, 2017

  Já MAC miluju, je to moje srdcovka. Když jsem před pár týdny viděla na tvém insta, že mají 20% slevu, hned jsem si musela něco objednat. Ale tekuté rtěnky jsem nevzala právě z důvodu, že mě nezaujaly odstíny. Ty nové jsou ale skvělé a určitě bych minimálně jeden chtěla 🙂

 • Leona
  Leden 16, 2017

  Ty rtěnky jsou nádherné!!
  Musím se víc odvázat.Líbí se mi moc ta Topped with Brandy!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *