Líčení s paletkou Clinique Wear Everywhere Pinks.

By Středa, Červenec 29, 2015 5 , Permalink 19

Ahoj všichni!

Dnes to nebude žádná divočina jako minule. Každý den není nálada na výrazné líčení a abych pravdu řekla, tohle líčení se u mě objevuje nejčastěji. Hodí se skvěle i k výrazným rtům – což já preferuji. Vlastně můžete být během dne úplně jiná a to jen díky tomu, že změníte rtěnku.

Tak jdeme na to!_DSF0727Na celé víčko jsem nanesla stín Polar Blue quad a přechody jsem zjemnila stínem Ticklish quad, který jsem nanesla i do vnitřního koutku.

U paletky Wear everywhere pinks je jeden problém. Všechny stíny jsou tak krásné, že pokaždé, když ji chytnu do ruky, řeším který stín použít. Nejoblíbenější je právě Polar Blue quad.

_DSF0728Do vnějšího koutku jsem použila trochu stínu Sugar Plum a začala jsem s ním i spodní linku, na kterou jsem později přidala stín Silver Dollar. Horní linku jsem nakreslila tužkou od M.A.C v odstínu Permaplum. Řasy jsem tentokrát zvýraznila voděodolnou řasenkou High Impact od Clinique.

Na tváře jsem dala svoji nejmilovanější tvářenku Sculptionary Cheek Contouring Palette, odstín 01 Defining Nectars, která vykouzlí vždy a za každého počasí ty nejkrásnější a nejdokonalejší tváře. Pokud ji ještě nemáte, děláte velkou chybu.

Obočí už je velká nuda, opět stejně – nejprve jsem použila tužku Voluxe Brow Liner od M.A.C, v odstínu Redhead a potom jsem přidala trochu gelu Pro Longwear Waterproof Brow Set, odstín Quiet Brunette.

Použité produkty:_DSF0202Stále nemám, co bych paletce vytkla. Snad jen to, že ji opravdu koupíte jen v prodejnách Clinique. Což je velká škoda…_DSF0198 …řasenku už mám asi po stopadesáté 🙂 a je to vlastně jediná voděodolná řasenka, kterou kupuji. Štětce Zoeva už bych neměnila za nic a tužky od M.A.C jsou tak nějak fajn. Ale mám doma určitě lepší.

Příští týden bude líčení trochu jiné. Jak jiné, to se dozvíte až za týden 🙂

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

5 Comments
 • Adii
  Červenec 29, 2015

  Doteď jsem byla přesvědčená o tom, že žádnou paletku od Clinique nepotřebuju. Teď jsem si jistá, že tuhle musím mít 😀
  Krásné!

 • Peťula
  Červenec 29, 2015

  Taky ji Sabi miluju. A obávám se, že chci další 😀 😀 😀

  • Martina Fraňková
   Červenec 29, 2015

   Chápu tě 🙂

 • Beauty Couloir
  Červenec 29, 2015

  Ja som tuto paletku zahliadla na slovenskom e-shope Marionnaud, akurat ju tam maju inak pomenovanu (Kawaii Rose). Ale ked porovnam fotku u teba a u nich, tak sa mi zda, ze sa jedna o tu istu.

 • Jana G.
  Červenec 30, 2015

  Zrovna dnes ráno, když jsem se s touto paletkou líčila, jsem si říkala, že si snad koupím jednu do zásoby. Ona je vážně skvělá 🙂 !
  Moc krásné líčení, Sabi!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *