Sculptionary Cheek Countouring, konturovací paletka od Clinique.

By Sobota, Únor 21, 2015 8 , Permalink 50

Ahoj všichni!

Minulý měsíc mi přibyl nový kousek v mém make-up šuplíku. Je to krásná konturovací paletka a nebo také tvářenka, Sculptionary Cheek Countouring od Clinique v odstínu 01 Defining nectars.

Tvářenek je celkem šest, u nás se prodávají pouze 2 odstíny. (A nebo 4? Trochu mě to zmátlo, protože jsem našla obě informace…) Já jsem měla možnost vidět a osahat všechny čtyři a nejvíc se mi líbila právě Defining Nectars. Možná i díky tomu, že klasických růžových a podobných odstínů mám doma dost a tahle kráska mi prostě chyběla. Byla to tak trochu láska na druhý pohled a první aplikaci 🙂

DSCF8576

Balení je praktické, super i na cesty. Jen trochu postrádám zrcátko. Ale na druhou stranu se mi líbí průsvitný vršek s nápisem Clinique. Pravda, není to nic luxusního, ale zpracování je kvalitní. Navíc se vám tolik nezašpiní a „neoťapká“ jako černé  nebo semišové obaly.

DSCF8574

Líbí se mi jak jsou uspořádány barvy a jejich velikost. V pohodě dokážete nabrat štětcem odstíny jednotlivě. Tvářenka má minimální prašnost! Skvěle se s ní pracuje. Neobsahuje třypky, je krásně matná a umí hezky rozjasnit.

DSCF8580-3

Vlevo je rozjasňující stín (který se nechtěl fotit), dále nejtmavší na kontury a světlý jako tvářenka. Úplně vpravo je výsledný odstín, když smícháte všechny tři dohromady.

DSCF8580

Pigmentace je skvělá, i když to na ruce tak nevypadá. Ale tvářenku nanáším štětcem a ne prsty 🙂 a když je potřeba, tak si s její aplikací pohraju. Výsledek je super! Navíc jako bonus je skvělá výdrž od rána až do večera.

Nejraději používám střední stín – tvářenku. Dodá tvářím krásný zdravý vzhled s kapkou rozjasnění. Odstín 01 je celkem nenápadný a tak se i špatně fotí. Nejedná se totiž o výraznou tvářenku a na mé bledé pleti…(asi začnu chodit na solárko, abyste měli lepší fotky 🙂 )

Pokud budete mít cestu do Clinique nebo do Sephory, určitě se na tuhle paletku podívejte. Nevím, které odstíny jsou u nás v prodeji, ale líbily se mi všechny a stojí za vyzkoušení. Až na ně narazím v některé z prodejen, pravděpodobně si domů odnesu i druhý kousek. Moc se mi líbí.

Na závěr si dovolím půjčit větu z FB stránkách Clinique: „Sculptionary Cheek Countouring paletky jsou něco jako přátelé – můžete se s nimi pobavit jednotlivě – světlý odstín jako rozjasňovač, prostřední jako tvářenku a ten tmavý jako konturu – nebo se všemi najednou – smíchejte je prostě dohromady jako tvářenku. Výsledek vás nezklame a vždy ohromí.“ Věřte mi, mají pravdu!

Hezký den, Sobi

 

P.S. Děkuji za každý váš komentář a pokud se vám článek líbí, slouží k tomu srdíčka pod nadpisem.

 

 

8 Comments
 • Terka S.
  Únor 21, 2015

  Pro sebe bych se musela poohlédnout po tmavší variantě, ale věřím, že jako bledulce ti tenhle odstín musí krásně dodat barvu 🙂

  • sobi
   Únor 22, 2015

   Tohle byl zřejmě nejsvětlejší odstín, takže je z čeho vybírat.

 • Martina Fraňková
  Únor 21, 2015

  V Clinique butiku byly vystaveny odstíny čtyři, ale sami psali, že mají tři ☺. Já to úmyslně nezkoumala, protože jsem tam nechala majlant za ostatní věci.

  • sobi
   Únor 22, 2015

   Tak já ti nevím, jak to mají. Ale tvářenka je vážně fajn. A vypadá tak svěže…

 • Aneta
  Únor 21, 2015

  Solarko 😀 hezkej clanek a uz jsem a tim trapna – krasny fotky 🙂

  • sobi
   Únor 22, 2015

   No, asi budu muset 🙂

 • Sasha
  Únor 21, 2015

  Vypadají moc hezky, už jsem je obdivovala u Mii. Zajdu se na ně potom podívat, dneska jsem sice v Sephoře byla, ale neviděla jsem je tam. Tak nevím, jestli ještě nevyšly, a nebo v Sephoře u nás ani nebudou :D. Ikdyž teda musím říct, že ten průhledný vršek se mi moc nelíbí, vypadá to tak nějak „drogérkově“.

  • sobi
   Únor 22, 2015

   V Sephoře jsem je ještě neviděla, zřejmě zatím jen přímo v Clinique.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *