Laky Chanel – letní oblíbenci.

By Pátek, Červenec 31, 2015 13 , Permalink 31

Ahoj všichni!

_DSF0623

Pojďme si představit alespoň něco málo z mojí závislosti. Laky Chanel jsou moje velká láska a je mi v podstatě jedno, co kdo o nich říká. Zda se někomu líbí nebo naopak si myslí, že jsou to vyhozené peníze. Já je prostě miluji a nenašla jsem zatím lepší. (A upřímně, ani hledat nechci.)

Vyhovuje mi jejich balení, které je opravdu luxusní. Vyhovuje mi jejich kartáček – není ani úplně tenký ani tlustý. Ovšem nejvíc mi vyhovuje jejich schnutí. Někde jsem četla, dokonce mi psala i nějaká slečna na instagramu, že laky Chanel špatně schnou – já tohle nemůžu potvrdit. Každý uschne velmi rychle a nikdy se mi nestalo, že bych měla na nehtech obtisk peřiny 🙂

Většina z nich kryje parádně i v jedné vrstvě, já dávám vždy dvě. Používám je z 98% bez top coatu. Stejné nehty se mi líbí max. 4 dny a to mi v pohodě vydrží. _DSF0662Zleva: Coquelicot, Tapage, Pink Tonic, Fracas, May, Holiday, Mirabella, Sweet Lilac, Lavanda a Eastern Light.

_DSF0588 613 Eastern Light je můj první (a asi i poslední) bílý lak. Použila jsem ho zatím jen 3x, což je škoda, je to krásná bílá a super kryje. Loňská letní limitka._DSF0593 727 Lavanda je fialová kráska z letošní letní kolekce. Úžasná barva a kryje super i v jedné vrstvě._DSF0592 615 Sweet Lilac je krasavec z loňské letní limitky. Krásná světlá růžovka s fialovou perletí. Na nehtech je ale víc fialový._DSF0589623 Mirabella je další kráska z loňské letní limitky, která má opravdu oranžovou barvu a na sluníčku krásně září._DSF0594617 Holiday jsem si vždy hodně přála a našel si ke mně cestu. Skvělý dárek v podobě sytě oranžovo-červené krásy, která k létu prostě patří._DSF0590535 May je takový malý chameleon. Tváří se nenápadně, někdy až nudně. Na nehtech je to krásná, řekla bych že pastelová, růžovka s jemnou perletí._DSF0591571 Fracas je skvost růžovky s kapkou červené. Těžko bych hledala popis pro tuhle barvu. Ale kdo ho má, tak ho prostě miluje a ví o čem mluvím. Byl v jarní kolekci 2012 (myslím)._DSF0596619 Pink Tonic je další loňská letní limitka. Původně jsem říkala, že chci jen Tutti Frutti a nakonec je TF jediný, který jsem nevzala. No a Pink Tonic je prostě letní růžovka 🙂 jak jinak._DSF0586605 Tapage je jedním slovem elegantní červená. Nehty jsou s tímto krasavcem vždy krásné. Poprvé se objevil v jarní kolekci 2014._DSF0587717 Coquelicot je rudý krasavec z letošní letní limitky.

Je velmi pravděpodobné, že barvy vidíte trochu jinak 🙂 A nebude to jen nastavením monitoru (já mám svůj zkalibrovaný), ale tím, že mám tak trochu problém přesně popsat odstíny. Čísla u každého laku vám ale dávají prostor k zapnutí googlu nebo v lepším případě k návštěvě parfumerie a odzkoušení na vlastní oči.

Tak co, který se vám líbí nejvíc?

 

Hezký den, Sobi

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

 

13 Comments
 • Hanulkaa
  Červenec 31, 2015

  Opravdu krásné barvy!:-) A co že tu bílou nenosíš? Já si ji právě teď dost oblíbila, ale je pravda, že je s ní práce a nehty musí být ve skvělém stavu, jinak zvýrazní každou nedokonalost..

  • sobi
   Červenec 31, 2015

   Právě…a já je teď mám pořád každý jiný.

 • Rendy
  Červenec 31, 2015

  Musím říct, že pro tyhle laky mám taky slabost. Neuvěřitelně se mi líbí jejich design a štěteček mi taky vyhovuje. Mám sice jen 3, ale Fracas je podle mě jedna z nejhezčích barev laků na nehty na celém světě! Kdykoliv ho mám, někdo se zeptá, co je to za odstín! Myslím, že kdybych vyhodila všechny své laky na nehty, klidně budu tyhle používat do konce života a budu spokojená. Tvoje nadšení naprosto chápu 🙂

  • sobi
   Červenec 31, 2015

   Při Fracas si právě vždy vzpomenu na tebe. Jak moc jsem ho sháněla, že jednu doby jakoby nikde nebyl…
   A já to tak vlastně udělala – všechny ostatní (skoro) jsem poslala pryč a teď jedu v Chanel 🙂

 • Petra
  Červenec 31, 2015

  ÚÚÚÚaaaa, krásné barvičky. Já si pro letošní léto oblíbila všechny odstíny růžové, takže nejhezčí jsou podle mě Fracas, May a Pink Tonic 🙂 A určitě tu bílou začni nosit! Byla by jí škoda 🙂

 • Jana
  Červenec 31, 2015

  Chanel má krásné odstíny, o tom jestli ty laky stojí za ty peníze nebo ne je zbytečné mluvit, to je každého věc, ale mně na mých nehtech stejně nedrží nic, ani Chanel, jen Shellac:-)

 • Pavla
  Červenec 31, 2015

  Milá Sobi, ta „nějaká slečna z instagramu“, která psala to s tím neschnutím jsem byla já; ale byla to mýlka, nějak jsem si neuvědomila, že mám doma laky Dior! Takže omluva pro Tebe i Chanel! Pavla

  • sobi
   Srpen 4, 2015

   Pavli, mně třeba Dior laky na druhý den z nehtu slezou…a je jedno kolik mám vrstev a jestli mám top coat nebo ne.
   Jinak v pohodě 🙂

 • Milena
  Červenec 31, 2015

  Sabi, chápu tuto tvojí závislost! Chanel má krásné odstíny i design. Je to zkrátka CHANEL.

 • Dashulka
  Červenec 31, 2015

  Boze! Krása. Ze tvých mám jen Fracas a je boží!

 • deny_ja
  Červenec 31, 2015

  Ty barvy jsou krásné všechny;-)

 • Oh My Beautiful Life
  Srpen 19, 2015

  Fracas… překvapivě 😀

  • sobi
   Srpen 20, 2015

   Překvapivě 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *