Marc Jacobs The Free Spirit

By Středa, Říjen 7, 2015 14 , Permalink 31

Ahoj všichni!

Traduje se, že láska prochází žaludkem. Ne, že by tomu tak nebylo – já jídlo miluji, ale! V mém případě bych řekla, že láska = Marc Jacobs Beauty!

Marc Jacobs The Free SpiritUž několikrát jsem vám psala, že jakmile jsem otevřela první paletku MJ, byla jsem jasná 🙂 Jako když dostanete svoji první pusu. Takovou tu pusu ve školce, nesmělou, ale krásnou. A pamatujete si ji na celý život. Alespoň já ano 🙂

Marc Jacobs The Free Spirit

Představuji vám tedy svoji novou lásku – Marc Jacobs The Free Spirit. Líbí? (Jak jsem si ji hezky oťapkala 🙂 )

Sedím tady už půl hodiny a přemýšlím, co o paletce napsat. Zatím jsem se s ní nelíčíla, dělala jsem pouze swatche. Dle pocitu na prstu 🙂 mají konzistenci naprosto stejnou jako „sedmičky“ – pokud někdo neví o čem mluvím, tak se může podívat zde, a pigmentace je výborná. Nenašla jsem nic, co by se mi nelíbilo, co by mě odradilo a co by mi vadilo. Je prostě dokonalá! A proto se mi těžko hledají jiná slova, než slova chvály.

Jacobs2Paletku jsem dostala od svého muže. Bylo to tak trochu (velké) překvapení a nemusím vám vykládat, jak jsem byla šťastná. Tančila jsem po bytě (ano tančila), měla jsem radost jak malá. Miluji tyhle chvíle, kdy zapomenete na trápení a starosti všedního dne a užíváte si ten krásný okamžik. Je mi jasné, že si teď někdo klepe na čelo, že to není normální (ale co je normální) mít radost z obyčejné paletky. No, ale já MÁM, a velkou! Vždyť právě ty malé radosti nám dělají život krásnější!

Paletka obsahuje jak matné, tak metalické a třpytivé stíny. Pojďme se tedy na ně podívat.

První řada:_DSF9481_DSF9532Druhá řada:_DSF9481-2_DSF9533Třetí řada. (Nechápu, proč je hnědý stín fialkový a šedý skoro modrý.)_DSF9481-3_DSF9534Poslední řada._DSF9481-5_DSF9536Byla to práce, uff. Nějak mi to čmárání nejde (asi mě Ing. při technickém kreslení málo pohlavkovala 🙂 ) a na fígl s lepící páskou jsem zapomněla.

Už se těším, až se nalíčím a paletka bude „oťapkaná“ právem – protože musím říct, že jsem si zatím žádnou jinou tolik neopatlala a to jsem ji použila jen na focení.

Porovnávala jsem velikost stínů (v gramáži aby se prase vyznalo) a stíny v paletce jsou stejně velké jako v klasické sedmičce. To jsem nečekala a klobouk dolů před MJ. Cena není nízká, stojí 99$ 🙁 a koupit ji můžete zde. Jestli bude dostupná i v jiných prodejnách než v USA netuším, ale myslím si, že ne. Škoda.

Takže máme dvě negativa – cenu a dostupnost. Stejně jako u sedmiček, ovšem ty se dají sehnat v Polsku a zasílají k nám.

Tak jak se vám líbí?

Určitě se brzy pokusím vyfotit líčení – i když vlastně nevím jak brzy. Údajně musím krásku schovat a vytáhnout až na narozeniny (hlavně, že jsem ji celou oťapkala). Na druhou stranu se mám na co těšit.

_DSF9526Bonus na závěr – tak mi řekněte, proč nejsou u nás??

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

14 Comments
 • Lucka
  Říjen 7, 2015

  Nemam te rada 😀 😀 😀 😀 Premyslim.nad sedmickou, ale nevim jakou…me se vzdy libi fialky,ale nenosila bych je.Dumam…..

 • Verča Tichá
  Říjen 7, 2015

  Ten popisek v češtině mě pobavil 😀 a paletka je fakt nádherná, už se těším, až nám s ní ukážeš nějaké líčení :-).

 • Martina Fraňková
  Říjen 7, 2015

  Všechny HEBKÉ OČNÍ STÍNY do ČR! !! Je překrásná.

  • sobi
   Říjen 10, 2015

   Nevim uplne zda chci!

 • Rendy
  Říjen 7, 2015

  MJ u nás už velice brzy bude 🙂 Nemůžu se dočkat!!!!

  • sobi
   Říjen 7, 2015

   Rendy, skvela zprava! Skoda jen, ze to bude zase „orezane“ a pro takove krasky budeme muset za oceán.

  • Martina Fraňková
   Říjen 7, 2015

   No ne!!! To padnu! Zítra se shledám s Vampem via Polsko.

 • Eva Hnilicova
  Říjen 7, 2015

  Tak ta je dokonala 😀

 • Lenij
  Říjen 7, 2015

  Ta je peckova!ty barvy jsou neskutecny! Ale moje penezenka te miluje,kdybys tohle postovala o tyden driv,asi by me v NY svrbely prsty a chtela bych ji hledat a pak jedla zbytek mesice suchy rohliky:) ale aspon sedmicku si asi dopreju;)

  • sobi
   Říjen 10, 2015

   Přesne, alespon sedmicku 🙂 je dokonala!

 • Verča @maybeitsbaby
  Říjen 9, 2015

  Nejde říct nic jiného, než DOKONALOST. Design paletky, výběr odstínů…některé mě přímo nadchly. Úžasný kousek. Těším se na líčení 🙂

  • sobi
   Říjen 10, 2015

   Snad se mi nejak brzy postesti. Nejak mi to časově nevychází.

 • Sarah
  Říjen 11, 2015

  Ta má tak krásné, rozkošné odstíny, až mi je líto, že takové odstíny při líčení nepoužívám 🙁 Je opravdu nádherná a naprosto chápu, že jsi z ní byla a jsi úplně vedle 🙂
  Kosmetika značky Marc Jacobs mi je jinak cizí, o její přítomnosti na kosmetickém trhu vím, ale nikdy jsem neměla možnost si něco „osahat“. Obdivuji z povzdálí 🙂 Klasické „sedmičky“ se mi nicméně líbí, obsahují samé dobře použitelné odstíny a věřím, že kdyby se mi dostala nějaká do ruky, věděla bych, co s ní 🙂
  Už se těším na nějaký líčící tutoriál s touhle paletkou v akci 🙂

 • Adriana Gröschlová
  Říjen 14, 2015

  Ta je opravdu luxusní, s tou se bude líčit :-)) Máš úžasného muže. Doufám, že až ti to čas dovolí uděláš s ní nějaké to ukázkové líčení. To mám radost, že jsem se dočetla o tom, že MJ bude brzy i u nás:-))

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *