Novinky červenec aneb červencová stopka.

Ahoj všichni!

I přes červencovou stopku mám pro vás pár novinek. Nic jsem si nekoupila (kromě MJ), i když se nakonec novinek sešlo poměrně hodně.

Pravda, udělala jsem malou výměnu a mám nové Essie laky – mají už svůj článek. Spolu s Essie mám i nový korektor od Maybelline Instant Anti-Age Effekt v odstínu Fair (brzy bude samostatný post).

Nejvíce novinek je ovšem od Clinique a moc za ně děkuji – zatím je to vše milé překvapení.

_DSF0253Každý, kdo miluji linky a nedovede si bez nich představit líčení, se musí těšit na novinky od Clinique. Tužky na oči, linky všeho druhu – bezva pigmentace, super výdrž (zapomněla jsem si ruku odlíčit a ráno byla špatně viditelná pouze žlutá a bílá byla taky slabší. Jinak vypadala písmenka skoro stejně).

_DSF0182Skinny stick – vysouvací tužka na super tenké a přesné linky. Ale dají se v pohodě použít i na výraznější. Olivovou jsem si zamilovala okamžitě._DSF0193Troufly byste si na žlutou linku? Já (asi) ano! Pro někoho bude pouze na waterline a tam vypadá moc dobře._DSF0751Fixy, pera či tekuté linky již delší dobu nevyhledávám. Ale tohle pero mě mile překvapilo a myslím, že bude vhodné i pro starší ročníky 🙂 krásná tenká a přesná linka během chvilky. _DSF0749Kdo by neznal Chubby stick. Ale Chubby lash? Ano, opravdu – barevné a velmi slušivé řasenky. Chce to trochu cvik, ale už jsem se naučila aplikovat potřebné množství. Fialová je úžasná, teď ji nosím skoro denně._DSF0224Na prodejně najdete již nové odstíny Chubby stick Intense. Pokud je máte rády, běžte se podívat, stojí za to._DSF0222 Zleva Plumped up Poppy, Fullest Fuchsia a Robust Rouge._DSF0230Nové odstíny Pop lip._DSF0226Nechápu, jak se mi mohly vyfotit stejně 🙁 Raspberry pop a Kiss pop._DSF0234Moje první Marc Jacobs rtěnky._DSF0246228 Je T’aime a 200 Oh Miley! Jedním slovem dokonalé._DSF0167A aby holkám nebylo smutno, pořídila jsem jim kamarádku v podobě Vamp paletky. Brzy bude líčení._DSF0153I když to není novinka jako taková, patří sem. Dostala jsem prázdnou paletku, abych se mohla realizovat. A tak jsem dva stíny a dva pigmenty dala hezky k sobě. A teď je mám víc na očích a častěji je používám._DSF0162Na závěr jsem si nechala paletku od Too Faced a la mode. Dostala jsem ji od kamarádky Terky, bylo to milé překvapení. Ještě jednou moc moc děkuji! Líčení s paletkou je zde.

Novinky od Clinique (kromě čubin) budou v prodeji od října. Myslím si, že se Clinique zase něco povedlo. No a pokud hledáte dokonalou rtěnku, které má nádherný luxusní obal, super výdrž, tak rozhodně MJ – zkuste se po ni podívat nebo si ji i rovnou sehnat (Sephora.pl zasílá do ČR), jsou vážně dokonalé.

Hezký den, Sobi.

 

 

14 Comments
 • deny_ja
  Srpen 8, 2015

  Tak na Clinique novinky se moooc těším, nejvíc asi na ty barevné řasenky ;-).

  • sobi
   Srpen 10, 2015

   Taková tyrkysová, to bude něco přesně pro tebe 🙂

 • Maja F.
  Srpen 8, 2015

  Od Clinique používám hlavně péči, když už mají ty rtěnky úplně všichni, asi bych se měla porozhlédnout i já :-).

  • sobi
   Srpen 10, 2015

   Alespoň jednu…a jsem zvědavá, zda bude nakonec jen jedna 🙂

 • Verča Tichá
  Srpen 8, 2015

  Ty nové popiny jsou nádherné 🙂 a MJ samozřejmě taky 🙂

  • sobi
   Srpen 10, 2015

   Veru, tobě by slušela ta Plumped up Poppy!

 • Peťula
  Srpen 8, 2015

  Já bych asi ráda tu Too Faced A la mode 🙂 Viděla jsem ji ještě na Beautybay. Hodně se mi tam líbí ten růžový odstín 🙂

  • sobi
   Srpen 10, 2015

   Ten je dokonalý. Ale všechny barvy jsou úžasné.
   No a teď čekám, kdy ji ukážeš na IG 🙂

 • Barbora Hápová
  Srpen 10, 2015

  Ty nové Clinique rtěnky musím mít :D. Můj lektor angličtiny teď jede domů do Irska, tak ho zaúkoluju aby se podíval, jestli už tam nejsou 🙂

  • sobi
   Srpen 10, 2015

   To by mě taky zajímalo, zatím jsem je nikde nenašla…

 • BeautyKoktejl
  Srpen 10, 2015

  Sobi, ty Popiny jsou úplně nové? Ty budou také od října? Vypadají skvěle a se studeným podtónem, který mám ráda 🙂 Bože, asi budu zase chudá 🙂

  • sobi
   Srpen 10, 2015

   Ano, nové – mají 4 odstíny a již jsou v prodeji.

   • BeautyKoktejl
    Srpen 10, 2015

    Hmmm, to je špatný, to je špatný, to budu muset brzy okouknout 🙂

 • Adriana Gröschlová
  Září 8, 2015

  Všechno je krásné, hlavně ty nové Popinky a krásně sestavená MAC paletka:-))

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *