Nová láska, paletka Vamp od Marc Jacobs.

By Pátek, Srpen 14, 2015 2 , Permalink 23

Ahoj všichni!

Již nějaký ten pátek jsem toužila mít alespoň jednu rtěnku Marc Jacobs. Najednou mám rtěnky tři a k tomu dvě (vlastně tři) paletky. _DSF0169V nabídce je celkem osm různých provedení. Nejpovedenější je Enigma, ale ta se dá koupit pouze v USA. Hned za ní následuje The Vamp (208) a proto jsem měla ihned jasno. Je to takový malý poklad v mé kosmetické sbírce.

Když jsem ji poprvé otevřela, zatajil se mi dech. Jako když jsem si zamilovala Chanel a měla jsem pocit, že potřebuji všechno (bez ohledu na to, zda je všechno super). S MJ to bylo ještě silnější. A ano, chci celý stojan. Ale ten co má Sephora USA 🙂

_DSF0219Na paletce jsem nikde nenašla názvy stínů, pouze na krabičce jejich složení (a to mi absolutně nic neříká 🙂 ) Bude vám tedy muset stačit můj stručný a barvoslepý popis.

Zleva: tmavě modrý stín s pidi stříbrnými třpytkami. Hned vedle úžasná šedá, která má na mých očích nádech zelené. Matná světlá krémovka (super pigmentace). Prostřední je růžová nebo fialová? V paletce se tváří víc jako fialová, na očích je to růžovka. Nejkrásnější zelená jakou mám, ty kovové odlesky! Paráda. Hnědá s nádechem bronzové. A konečně matná černá a taky má v sobě ty pidi stříbrné třpytky.

Líčení s paletkou jste mohli vidět zde a brzy bude další.

Nejvíc jsem si oblíbila zelený stín a co je velké překvapení, tak i matný světlý (třetí zleva). Stíny malinko práší – mně to osobně vůbec nevadí, protože pod oči neopadávají. S bazí drží celý den, i v těchto šílených tropech.

Skvěle se dají kombinovat, vrstvit a blending je bez výrazné ztráty pigmentace. Jak vidíte stíny na ruce, tak jsou i ve skutečnosti na očích (nepoužila jsem žádnou bázi). Se stíny se dá pracovat i na mokro, ale není to úplně značka ideál – ale linku zvládnou parádně.

Minus je jejich vyšší cena – já nelituji ani koruny a i kdyby ostatní paletky stály 2x tolik, koupím si další, je to jako s Colour pop, chci je všechny 🙂 No a trochu mi vadí, že se u nás nedají koupit…Vlastně je to velká škoda.

No nic, jdu si vybírat další paletku 🙂

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

 

2 Comments
  • Noogeta
    Srpen 14, 2015

    Ta zelená a fialovo růžová je boží:)))

  • Peťula
    Srpen 14, 2015

    Sabi, ta paletka je dokonalá 🙂 Hlavně ten zelený a růžový stín. Nádhera.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *