Chanel Les 4 Ombres

By Úterý, Září 30, 2014 14 , , Permalink 12

Ahoj všichni!

Chanel pro letošní rok přichystal nové paletky očních stínů, které nabízí množství barev ke zvýšení naší kreativity. Paletky obsahují stíny matné, kovové a nebo s leskem (rozjasňující). Jejich konzistence je sametová, výborně se nanáší na víčko a vydrží po celý den stejně jako když se ráno nalíčíte. Praktické černé luxusní balení se zrcátkem v semišovém obalu – jako veškeré produkty této značky. Samozřejmě, že jsem podlehla. Přiznám se, že jsem měla problém, protože paletky jsou natolik krásné a dokonale sladěné, že nakonec zvítězily ty odstíny, kterých mám momentálně nejméně.

DSCF5877

Les 4 Ombres č. 208 – Tissé Gabrielle. Skvělá kombinace pro vytvoření běžného líčení do práce, do školy, tak i pro Smoky look. Osobně nevidím důvod proč neustále škatulkovat líčení na denní a večerní. Vždy jsem nosila to, co se mi právě líbí a v čem se cítím dobře. Když se vrátím k paletce, tak mě mile překvapila. Dřív jsem si stíny od Chanel kupovala, ale neseděla mi jejich zapečená konzistence, které při nanášení celkem dost prášila a na stínech se tvořila tvrdá vrstva, která bránila při nanášení stínu na štětec. Tyhle nové paletky jsou úplně jiné. Stíny jsou opravdu sametové a výborně se s nimi pracuje a myslím si, že u nich nenastane podobný problém jako tomu bylo dříve. Jsou výborně pigmentované, při aplikaci nepráší. Jen se s nimi už nepracuje tak dobře namokro, jak tomu bylo dříve. Tohle se dá v pohodě odpustit, protože ostatní negativa, kvůli kterým jsem je přestala kupovat, jsou pryč! Pokud si potrpíte na „luxusnější“ značky, určitě se na paletku běžte alespoň podívat a já si myslím, že jí propadnete 🙂

DSCF5886

Malá ukázka stínů v akci. Na celé víčko jsem nanesla fialovohnědý stín, který jsem vystínovala za pomocí šedozeleného stínu. Pro zesvětlení jsem použila rozjasňující světlý stín a vše jsem zakončila linkou z matného tmavě hnědého stínu. (Pokud vidíte odstíny jinak než jsem je popsala, chyba je na mé straně, protože těžko dokážu rozeznat odstíny zelené, šedé…ovšem červená mi jde velice dobře 🙂 )

DSCF5887

Rozjasňujícím stínem jsem zvýraznila vnitřní koutek a na spodní linku jsem použila stejný stín jako při stínování celého víčka. Řasy jsem nalíčila oblíbenou řasenkou Smokey eye od Bobbi Brown. A je hotovo.

Líbí se Vám paletka? Chtěly byste nějakou ve své sbírce?

 

14 Comments
 • Blondyna
  Září 30, 2014

  Naaaadhera!

  A souhlas s denim/vecernim licenim.

  Asi se na ne taky tajdu podivat:)

  • sobi
   Říjen 1, 2014

   Podívej se i na tu 228 – Tissé Cambon, ta je taky úžasná. Jsem zvědavá kterou doneseš 🙂

 • Bonnyandbondgirl
  Září 30, 2014

  Líbi se mi hlavně to tvé krásné zelené očíčko

  • sobi
   Říjen 1, 2014

   Děkuji :*

 • ilovemakeup
  Září 30, 2014

  Krásná paletka a parádní odstíny. Já mám bohužel ještě tu zapečenou paletku a stíny, které mě odradily celkově od této značky, bohužel.. Kvalita stínů hrůza, nejen, že nejdou nabrat a to ani prsty, navíc opadávají, zůstávají jen třpytky, no děs běs.. Takže je super, že ta kvalita je už jinde:)

  • sobi
   Říjen 1, 2014

   Právě, ty předtím byly jiné…ale mě to nějak nedalo, tak jsem do nich hrábla 🙂 a jako zdály se mi prostě jiné jak dřív. A potom jsem jednu dostala a druhá už prostě byla jasná volba. A na další se asi chystám. Ovšem ty máš paletek, že u tebe by zapadla jedna dvě 🙂

 • Dejnicka
  Září 30, 2014

  Mně se líbila tahle paletka moc, ale nějak ne na mě- přišlo mi, že se to všechno slilo v jednu nudnou šeď, tak šla k mamince. Ale na tobě vypadá tak úchvatně, že toho skoro začínám litovat:-D

  • sobi
   Říjen 1, 2014

   Mě se líbí hodně. Ještě mám v hledáčku tu 228 – Tissé Cambon a bude to kompletní 🙂 Doufám…

 • Natálka
  Září 30, 2014

  ty jsou nádherné! já bych je ale nevyužila, měla bych je jen na kochání 😀

  • sobi
   Říjen 1, 2014

   No, to je taky možnost 🙂

 • Nikola
  Říjen 1, 2014

  Sabinko ty nepoužívas řasenku na spodní rasy?

  • sobi
   Říjen 1, 2014

   Ne, nikdy jsem si na to u sebe nezvykla a když už náhodou, tak to vypadá dost divně, protože je mám oproti horním jakoby delší 🙁

 • Petra
  Listopad 26, 2014

  Mohla bych se Vás, prosím, zeptat. Mám stejné stíny a vyzkoušela jsem všechny štětce co mám a tak krásného výsledku jsem nedosáhla. Poradíte mi, prosím, jaký štětec zvolit?

  • sobi
   Listopad 27, 2014

   Netuším, jaké máte štětce, já jsem stíny zřejmě nanášela na celé víčko štětcem Sigma E55, ale nevím jak blending – buď také Sigma E4x (teď nevím přesně číslo) a nebo Zoeva 227 Soft definer. Štětce od Sigmy si můžete koupit na českém e-shopu http://www.cosmetics4you.cz Mají exkluzivní zastoupení na našem trhu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *