Jarní líčení s Clarins.

By Úterý, Březen 29, 2016 8 , Permalink 24

Ahoj všichni!

Clarins patří k mým oblíbeným značkám hlavně v oblasti péče. V oblasti dekorativky mám odzkoušeno skoro vše, ale vlastním jen pár kousků a to převážně stíny. Miluji řasenky a kompaktní pudr. Ostatní produkty si zatím nenašly své místo v mé kosmetické sbírce.

Značka se ale stále posouvá vpřed a jejich inovace jsou opravdu vydařené – až na nové Joly Rouge, původní byly opravdu lepší. Ovšem stíny, paletky, tužky na oči, konturky – všechny tyhle produkty jsou o třídu výš, než byly před pár lety a proto si myslím, že stojí za vyzkoušení.

Dnes začnu netradičně použitými produkty.

_DSF0447

Jarní paletka 03 Natural Glow – na první pohled se zdá nedostupná, ale na očích je krásná a jemná. Pigmentace není uhrančivá, ale stíny se skvěle nanáší, dobře se vrství, celkově se s paletkou velmi dobře pracuje. Stíny Ombre Iridescente, odstín 06 Silver Green a rtěnka Joli Rouge Brillant č. 24. Všechny produkty jsou z jarní kolekce Clarins a dostala jsem je dle vlastního výběru přímo do zastoupení značky.

_DSF0433Na 3/4 pohyblivého víčka jsem nanesla mono stín Ombre Iridescente, odstín 06 Silver Green. Od vnějšího koutku jsem začala přidávat béžovo-bronzový stín z palekty 03 Natural Glow. Někde uprostřed jsem vždy přidala zelenou, potom znovu béžovou 🙂 až vznikl čistý přechod.

Linku jsem začala kreslit nejprve stejným stínem, který jsem použila na víčko, ale od poloviny jsem přidala nejtmavší stín z paletky.

_DSF0432Do vnitřního koutku jsem nanesla nejsvětlejší stín, první zleva a na spodní linku jsem dala „směs“ stínů, které jsem použila na horní víčko a vše jsem zjemnila prostředním stínem.

Vždy se pro vás snažím vytvořit velmi jednoduché líčení, které nezabare moc času 🙂 . Sama jsem ráno hodně zabržděná a každá práce a stínování navíc je prostě nežádoucí. Proto mám ráda líčení rychlé, jednoduché a když ho chci výraznější, většinou použiji barevné linky nebo výraznou rtěnku.

Na trech mám novou rtěnku Joli Rouge Brillant, odstín 24 Watermelon. Rtěnka není moc výrazná, na rtech je jemná a lehká. Výdrž je slabá, ale vyrtácí se hezky rovnoměrně. Myslím si, že je přesně pro ty z vám, které se bojíte výrazných rtů, ale moc rády byste vyzkoušely barvy.

Na tvářích mám velmi jemně Physicians Formula a abych nezapomněla na makeup, zde můj velmi oblíbený Luminous Silk Foundation od Armani, odstín 02.

Nedávno jsem spala, že bych chtěla dávat častěji články s líčením – stále to platí, ale asi to tak nebude nebo si budu muset opět přizvat modelku 🙂 Dnes bych měla jít na odstranění znamének z obličeje (pokud mi to zdravotní stav dovolí) a tak budu muset být chvíli bez makeupu. A bez makeupu by byly fotky děsivé 🙂 Netvrdím, že neprochází úpravou, ale úpravy jsou pouze korekční. Samozřejmě, že se dají udělat zázraky, ale nechci vypadat jak holky na instagramu…

Mějte hezký den a ať se vám bacily vyhýbají! Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

Nyní nově, můžete své komentáře sledovat přes e-mail a tak vám neunikne žádná moje reakce či komentáře ostatních.

8 Comments
 • NielaD
  Březen 29, 2016

  Krásný den, s jarem jde jemnost ruku v ruce. Líčení působí křehce a to se mi líbí. Každý kdo čte, jasně pochopí, że teď mejkap nelze a počká si a modelky si zvi taky je to příjemné zpestření. Měj se hezky Daniela

  • sobi
   Březen 31, 2016

   Děkuji!
   Konečně jaro, ale zatím jsem nebyla venku 🙁 trochu mě to štve…

 • Milena
  Březen 29, 2016

  Mně jsou tyto malé paletky sympatické, nezaberou moc místa a jsou vhodné i na cesty. Líbí se mi i barevně.
  Malé korekce fotek ano, ale zdá se mi, že kouzlo přirozenosti se přes x filtrů úplně vytratí a to mi přijde škoda. Hezký den a ať jsi brzy zdravá! Milena

  • sobi
   Březen 31, 2016

   Mili děkuji!
   A ano, máš pravdu, někdy je to na škodu…

 • Anitram.f
  Březen 31, 2016

  Krásné líčení,vypadáš jako víla! Clarins mi je sympatický v pečující kosmetice,ale díky Tobě vlastním i jednu paletku a je krásná!!! 🙂 Ať žije doba filtrová! 😀

  • sobi
   Duben 8, 2016

   Clarins má lepší péči jak dekorativku. Ale rok od roku se zlepšuje, takže se těším na letní novinky!

 • Adriana Gröschlová
  Březen 31, 2016

  Překrásné jemné líčení. Super článek a hlavně dobré a rozumné názory na věčně omílané téma filtrů. Zastávám stejný názor „všeho s mírou“:)) Kýčovité a nepřirozené fotky ala voskové figuríny nikoho neuhranou:))

  • sobi
   Duben 8, 2016

   Adri, ale jsou top! Bohužel…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *