Moje Essie

By Čtvrtek, Červenec 23, 2015 9 , Permalink 29

Ahoj všichni.

_DSF0614

Již dlouho se snažím nepodléhat trendům. Kupuji si to, co se líbí mně a snažím se být tak trochu svá 🙂 Jasně, že jsou věci, které musím mít, to bych nebyla ženská, ale všeho s mírou… Ovšem když mi Zuzka začala pravidelně ukazovat svoji sbírku Essie laků, musela jsem se „opičit“. A to i přesto, že si již delší dobu (i ze zásady, abych doma neměla stovky laků) kupuji výhradně Chanel laky. Samozřejmě se podělím i o svoje letní favority, ale dnes si dáme jen a jen Essie.

Vybrat si jen dva, tři nebo třeba čtyři, byl velký problém. Nakonec se ukázalo, že mé srdce tíhne k limitkám a tak se můj výběr podstatně zúžil.

_DSF0617Takže jsem vzala – výměnou za Colour pop a jiné krásky (je přeci červencová stopka!), celkem šest. Snažila jsem se vybrat barvy, které mi chybí od Chanel a které budou super teď na léto. Modrý krasavec Lapiz of luxury je vlastně bonus, nechala jsem na Zuzce, ať mi vybere takový, který mi ve sbírce chybí. A ano, modrý lak nemám. A ano, je skvělý!

_DSF0582Go ginza – pokud nechcete bílou, tak tohle je přesně vaše barva!_DSF0584Lilacism – kdo by odolal? _DSF0581Lapiz of luxury – můj první modrý lak v historii 🙂 a věřím, že nebude poslední. _DSF0585Bachelorette bash – přesně dle mého gusta. Okamžitě jsem se zamilovala._DSF0583Watermelon – krásná letní červená, přesně jako zralý meloun. Mňam!_DSF0580Cute as a button – není neonka, ale nešel jinak vyfotit._DSF0665Zleva: Cute as a button, Watermelon, Bachelorette bash, Lapiz of luxury, Lilacism a Go ginza. _DSF0759Essie, které se prodávají v drogerii, mají poměrně hodně široký kartáček…_DSF0757…oproti těm profi, které byly dříve v Sephoře. Rozhodně jsou lepší, hlavně díky tomu kartáčku a dobře se lakují. Některé odstíny kryjí poměrně dobře již v jedné vrstvě, ale já vždy dávám dvě. Schnou taky dobře (ale na Chanel laky nemají) a nedělají na nehtech žádnou neplechu.

Překvapivá je jejich výdrž – snad je to tím top coatem, který byl u modrého Lapiz of luxury gratis nebo mi prostě parádně drží na nehtech. Jak nalakuji, tak za 3 dny mám úplně stejné nehty jako když je mám „čerstvé“ a až další den jsou vidět bílá místa na koncích (bušení do klávesnice 🙂 ). Naposledy mi bylo líto, že musel modrý krasavec dolů – už mě nebavil a navíc se mi nehodil k oblečení 🙂

V srpnu se chystám do Vídně a tak je víc než jasné, že přivezu další 🙂 Drží parádně, skvěle se lakují a tak si zaslouží mít místo hned vedle Chanel – co myslíte?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

9 Comments
 • Zuzka
  Červenec 23, 2015

  Juuuuj som rada, ze sa pacia a ze som ta „preorientovala“ na top coat :). A tesim sa, ked uvidis sama cely stojan a budes hadzat do kosika <3

 • Terez
  Červenec 23, 2015

  Ty tvoje barvy jsou nádherný! Já si Essie přivezla z Ameriky, kde jsem jeden kupovala cca za 7 dolarů (ale tehdy byl ještě dolar za dvacku). A v různých outletech se daly sehnat i za tři dolary. Dovezla jsem si 4 a mám je moc ráda, líbí se mi, že rychle schnou a mají krásně syté barvy. Někdy to je bez top coatu bída, přijde mi, že jsou docela náladoví, holomci lakovací 😀 Ale teď mi dal s top coatem přes týden, a to jsem ještě uklízela. Takže super 😉

 • Adriana Gröschlová
  Červenec 23, 2015

  Všechny jsou krásné, všechny bych brala:))

 • bárakára
  Červenec 23, 2015

  Máš krásnou sbírku. Já si Essie pořídila v jedné blogsale, ale zatím jsem nepřišla na taktiku, aby mi lak vydržel déle než tři dny :-/ No, ale můj boj rozhodně nevzdávám, protože mám krásnou barvu. Konzistencí mi připomíná Sally Hansen, jsou trochu řidší, ale přitom krásně kryjí.
  bára.kára blog

 • Adii
  Červenec 23, 2015

  Krásný barvičky sis vybrala. Já se chystám do Londýna a určitě si nějaký přivezu, ještě od Essie žádný nemám 🙂

 • Lucie
  Červenec 23, 2015

  Laky Essie jsou pojem a myslím, že jim málokdo dokáže odolat. Jsou totiž vážně nádherné 🙂 Chtěla bych mít úplně všechny 😀

  Velká letní Giveaway!!!

 • ZuzkaC
  Červenec 24, 2015

  Uáá, ta Bachelorete je nádherná!

 • deny_ja
  Červenec 24, 2015

  Perfektní barvy, všechny;-)

 • Alizia
  Červenec 25, 2015

  Ja je miluju!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *