Kolekce Lightness of Being, minerální tvářenka od M.A.C .

By Pátek, Leden 30, 2015 12 , Permalink 13

Ahoj všichni!

Tvářenky jsou u mě poslední dobou hodně vyhledávaný produkt. A tak mi nesměla uniknout kráska z limitky Lightness of Being od M.A.C v odstínu Uplifting.

DSCF7529

Krásná broskvová s kapkou úžasného třpytu. Ale nebudu předbíhat.

Nevybírala jsem si ji osobně, pouze podle obrázků na internetu. O to víc jsem byla překvapená jak velikostí, tak balením a vlastně i barvou a produktem jako takovým.

 

DSCF7530

Tvářenka je neuvěřitelně pigmentová a zdá se hodně prašná. Ovšem ten „prach“ jsou především třpytky, které jsou někdy vítané a někdy zase ne. Co si budeme vykládat, ne každá se chceme celý den třpytit, když zrovna sedíme v kanceláři a civí na nás protivný kolega 🙂 haha. Ale je pravda, že ne vždy je to vhodné. Ovšem u této tvářenky mi to tak nějak vůbec nevadí a právě naopak, je to naprosto skvělé! Užívám si každý pohled v zrcadle 🙂 Asi se ze mě stane, díky této tvářence, narcis…

DSCF7534

Barva je hodně výrazná a celkem oranžová. Takhle ji budete vnímat po nanesení prsty. Ovšem po nanesení na tvář (štetcem) se změní v úžasný produkt. Z této hodně třpytivé slečny se najednou stane dáma, která vás dokáže parádně rozzářit. Překvapila mě, jak se najednou stane nenápadnou, ale úžasně rozzáří tváře. Už není třeba nanášet rozjasňovač, zvládne to obojí. Dodat tvářím šťávu a zároveň třpyt. A to všechno přesně tak, aby to vypadalo úžasně, ale na druhou stranu to nezavánělo něčím kýčovým.

Snažila jsem se ji vyfotit i na tváři, ale fotka nevypadala moc hezky. Přece jen, chtělo by to na takové fotky trochu jiný foťák…třeba někdy příště 🙂

DSCF7537Pro mě je to skvělý produkt. Vydrží na tvářích celý den a jako bonus máte krásné rozjasnění. Určitě se jednou objeví v must-have produktech (jestli se teda dokopu udělat tento článek). Velké překvapení, velké huráááá. Zamilovala jsem se, miluji ji a mám z ní velkou radost. Růžovou verzi si ale nekoupím, čekám na další limitky a nové krásky 🙂

 

Co vy, líbí se Vám? Máte něco z této kolekce?

 

Hezký den, Sobi.

 

 

12 Comments
 • niikol_n
  Leden 30, 2015

  Barva je moc krásná, mě zaujal především ten design 🙂

  • sobi
   Únor 1, 2015

   Přiznám se, že kdybych ji viděla dřív než doma 🙂 asi by mě právě design trochu odradil 🙂

 • Martina Fraňková
  Leden 30, 2015

  Moje růžová varianta mi vyhovuje, ten třpyt mě baví. Nepřipadá mi to přehnaný při lehké ruce. Celá kolekce mi baví kromě rtěnek.

  • sobi
   Leden 30, 2015

   Taky je krásná, ale musím nechat místo pro jinou kolekci (původně jsem chtěla obě 🙂 ) Ale díky tobě mám tuhle krásku! Ještě jednou děkuji.

 • Lenka
  Leden 30, 2015

  Tvářenka je prenádherná,veľmi podobný efekt má aj Big Mama od TheBalm. Mne srdce piští po rozjasňovači Lightscapade,ten vyrobili pre mňa 🙂 Kde prosím objednávaš? Stránku z ktorej som objednávala ja dočasne pozastavili,musím si nájsť nový zdroj 🙂 Ďakujem za radu!

  • sobi
   Leden 30, 2015

   Kupuji přímo v M.A.C v Praze, když mám cestu. Tvářenku mi koupila kamarádka, taky v Praze v M.A.C. Přes net jsem neobjednávala.

 • Sasha
  Leden 30, 2015

  Je vážně krásná, a kdybych doma neměla už několik MAC tvářenek, tak bych si ji klidně koupila 🙂

  • sobi
   Únor 1, 2015

   No, ale ona není stejná jako ostatní tvářenky od M.A.C 🙂 🙂

 • Natálka
  Leden 30, 2015

  já jsem uvažovala o té růžové, ale naživo mě až tak neokouzlila. ale byla to zajímavá kolekce!

  • sobi
   Únor 1, 2015

   Myslím si, že kdybych ji viděla na živo, nevzala bych si ji. Ale jak byla doma, tak jsem ji prostě zkusila na tvář a WOW! Ale na prodejně by mi vadil její vzhled…

 • Natal
  Leden 31, 2015

  Vypadá to úžasně, ale MAC mě jako jedna z mála značek neláká 🙂

  http://www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  • sobi
   Únor 1, 2015

   Já jsem čekala od M.A.C víc, ale začínám ho mít ráda…ale jak co.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *