Soleil Tan de Chanel aneb prostě krásný bronzer.

By Pondělí, Leden 26, 2015 9 , Permalink 14

Ahoj všichni!

Kdo ještě nezaznamenal, tak na instagramu řádí Chanel virus a abych nebyla pozadu, představím vám poslední úlovek ze slev v Douglas.

Pro upřesnění. Jakmile vytáhli na pulty parfumerií novou jarní kolekci Chanel Collection Reverie Parisienne, vypuklo davové šílenství a všichni potřebovali mít alespoň jeden kousek z této kolekce. Já, i přesto, že Chanel miluji a je to moje srdcová záležitost, jsem zůstala v pozadí. Přiznám se, že i když jsem se na kolekci hodně těšila, na živo to pro mě bylo celkem zklamání. Ano, nic jsem si nevybrala. Jediné, co by stálo za hřích je rtěnka Rouge Allure Velvet v odstínu 50 La Romanesque a snad lak Le Vernis v odstínu 634 Désirio. Všemi milovaná tvářenka Camélia Rosé vypadla ze seznamu stejně rychle, jak na něj přiskočila. Nenápadná kráska, která se schovává za úchvatný vzhled a vůni. Nic víc.

Abyste to chápali – kosmetiku kupuji hlavně proto, že mě baví. Ale také proto, že ji ráda používám a neustále chci zkoušet nové věci. Nechci, aby mi v šuplíku jen tak ležela, bez povšimnutí. U Camélie Rose by to tak bylo. Dala bych ji prostor jen na přičichnutí, nic víc.

DSCF8121Ale zpět k mému úlovku. Když jsem uviděla Soleil Tan de Chanel 4 Facettes Bronzers ve slevách v Douglas, nevěřila jsem svým očím. Tuším, že tohle byla letní limitka 2011? V Douglas se Chanel zřejmě moc neprodává 🙂

DSCF8128

Balení je, jako vždy, luxusní. Černý pevný plast vložený do semišového pouzdra/obalu. Pouzdro ale velice rychle poletí někde do krabice, protože se na něm zase usazuje veškerá špína a prach.

DSCF8124-2

Po otevření krabičky na vás vykoukne poměrně velké zrcátko (v pohodě použitelné na nalíčení), štěteček a uchvatný bronzer.

DSCF8133-3Bronzer se skládá ze 4 stínů, které lze použít samostatně (trochu obtížně) nebo po namíchání jako celek. I přesto, že se tváří poněkud dost výrazně, na tvářích krásně zvýrazní kontury. Nedělá fleky, dobře se s ním pracuje. Prašnost má minimální a parádně se hodí i pro bledulky. Přiložený štěteček lze použít, ovšem já si raději vezmu na pomoc nejlepší „konturovací“ štětec na světě, Zoeva 109 Luxe Face Paint, z růžové sady Pink elements classics set. Skvěle lze nanést také štětcem M54 Anglet top ze sady Master od Petra Lovely Hair.

Bronzer vydržel v pohodě celý den. Nevytvořil na tvářích žádné mapy a ani se nikam neztratil. Není to sice úlovek z aktuální kolekce, ale je to produkt, který jsem si dříve hodně přála a o to větší mám radost.

Určitě si najde místo v mém každodenním líčení.

 

Jak jste na tom vy? Podlehli jste „Chanel viru“ nebo jste stále imunní?

Hezký den, Sobi.

 

 

9 Comments
 • Hanulkaa
  Leden 26, 2015

  Ach ta kolekce je nádherná, ale odolávám. Na ruce jednotlivé odstíny vypadají opravdu moc hezky, docela jsi mě na něj nalákala!:-)

  • sobi
   Leden 28, 2015

   Hani, ale už ho asi neseženeš 🙁

 • Veru
  Leden 26, 2015

  Já mám z svého taky velkou radost, ikdyž je invalidní 🙂

  • sobi
   Leden 26, 2015

   Naštěstí jen trochu 🙂

 • Lucka
  Leden 26, 2015

  On se prodává i Chanel ve slevě :O, hodně zírám :). Můžu se zeptat, jaká byla cena oproti normálu? Jen ze zvědavosti, bohužel s mým studentským rozpočtem zatím není možné si dopřát takovou nádheru :).

  • sobi
   Leden 28, 2015

   Každý rok, myslím dokonce 2x ročně mají slevy v Douglas a vždy je tam Chanel. Letos je dokonce na viditelném místě a ne schovaný ve stojanu.

 • Martina Fraňková
  Leden 26, 2015

  Zavirovaná jsem pořád :). A do Camélie Rosé jsem ještě nehrábla. Zatím je mi líto těch kytiček 🙂

  • sobi
   Leden 28, 2015

   Tak to jsem zvědavá, jak dlouho ti to vydrží 🙂 já musím vždy všechno hned zkoušet a někdy, když se rozhodnu, že to prve nafotím, tak zažívám muka 🙂 že do toho nesmím hrábnout.

 • Jana
  Leden 27, 2015

  Taky mě naživo ta limitka Chanel nezaujala….bronzer vypadá fakt krásně! 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *