Happy Holiday!

By Čtvrtek, Listopad 19, 2015 6 Permalink 24

Ahoj všichni!

_DSF9797Ano, je to tady! Chanel Holiday Collection Vamp Attitude a krásná paletka Signe Particulier.

Stačí letmý pohled a nejedno srdce zaplesá. Byla jsem v pasti a to mi stačilo vidět pouze obrázky. A proto, že mi loňská limitka utekla, musela jsem mít tuhle 🙂

_DSF9791Stíny v paletce nejsou klasické „zapečené“, jak jsme u Chanel zvyklí a tak je zde otázka – jsou stejně kvalitní a pigmentované?

Paletku jsem půjčila na vyzkoušení kamarádce a ta se snažila všemi možnými prostředky aplikovat stín, ale na víčku neměla skoro nic. Dostala jsem strach! Doma jsem musela stíny ihned vyzkoušet a k mému překvapení byla pigmentace víc než skvělá. Netuším čím to, asi jí nebyly stíny souzeny, ale u mě fungují skvěle.

Na víčko je nanáším buď Zoeva štětci a když spěchám, tak použiji přiložený aplikátor (nemám s tím vůbec žádný problém).

Při nanášení aplikátorem nepráší vůbec, při kontaktu se štětci ano. Ale není to nic tragického, protože když je nanášíte na víčko, přilnou dobře a po prášení ani památka. Přes den neopadávají ani se z víčka nevytrácí. Dobře se stínují a nebudete mít problém je použít s jinými stíny.

_DSF9968Jak už tomu bývá zvykem, nejslabší je nejsvětlejší stín. Nejlepší pigmentaci a barvu má bordó. Všechny stíny obsahují drobné nenápadné třpytky a díky tomu jsou tak výjimečné a krásné. A ten relief, ach. I když ten už není skoro vidět 🙁

Co říct na závěr? Pro milovnice Chanel must-have! Ale je tu jedno bohužel – u nás není, jako vždy, vánoční limitka k dostání. Ale pokud se chystáte někde na cesty, zkuste se podívat na letišti, protože vážně stojí za to.

Tak co, líbí se vám?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

6 Comments
 • NielaD
  Listopad 19, 2015

  Ahoj S0bi;-)
  Tahle a podzimní byly moc krásné, jsem zvědavá s čím příjdou na jaře. Měj krásný pátek Daniela

  • sobi
   Listopad 20, 2015

   Na jaro bude krásně barevná – růžová, tyrkysová…víc ti neřeknu 🙂 ale je jasné, že ji chci.

 • Adriana Gröschlová
  Listopad 20, 2015

  To je absolutní nádhera, škoda, že u nás ta limitka nebude. Ale zase nemůžeme mít všechny všechno. Já teď každým dnem vyhlížím vánoční limitku od Guerlain :-))

  • sobi
   Listopad 20, 2015

   To jsme dvě! Jsem zvědavá, zda něco ulovím 🙂

 • Anitram.f
  Listopad 22, 2015

  Vsechny Vanocni limitky jsou must have 🙂 Do paletky jsem jeste nehrabla….chci aby nase poprve bylo krasne a mely jsme na TO dost casu… 🙂

  • sobi
   Listopad 22, 2015

   To vydrříš? Já musím vžycky všechno hned osahat…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *