Novinky říjen

By Středa, Listopad 11, 2015 13 , Permalink 19

Ahoj všichni!

Říjnové novinky a v hlavní roli Chanel! Znáte mě, klidně bych brala všechno 🙂 Ale nejde to. Potom by mi bylo líto, že nestihnu vše vystřídat (o spotřebování ani nemluvím – včera se mě na to ptala moje kamarádka kadeřnice: „A dokážeš něco spotřebovat?“ Ano, řasenky, make-upy, péči a čistidla, tužky na obočí, občas nějakou rtěnky…Ale stíny mám asi až do důchodu 🙂 ). Ovšem podzimní paletku…_DSF9757…a nějaký ten lak jsem si musela dopřát. Paletka 254 Tissé D’Automne má krásné podzimní barvy a dokážete s ní vykouzlit jak denní, tak i večerní líčení. Velkým překvapením jsou tužky – 914 Feuille, 921 Pomme de Pin. Zřejmě prošly inovací a jsou naprosto skvělé. Linku nakreslí jedna dvě, nedolí, nejsou tvrdé, prostě paráda. Laky na nehty mám nejen do sbírky 🙂 Ano vím, jsou drahé a někomu nedrží – já je má ráda, víme. Odstíny 679 Vert Obscur, dokonale tmavě zelená s kapkou černé a 671 Écorce Sanguine, prostě rudá. A tvářenka 260 Alezane je třešnička na dortu, protože když už nic, tak ta její vůně.

_DSF9765Doplnila jsem svoji první „mekáckou“ patnáctku. A samozřejmě přemýšlím nad tím, jaké stíny vybrat do druhé.

Konečně jsem si koupila korektor od HR. Zatím to máme spolu tak nějak nerozhodně, ale nemůžu říct, že by byl špatný. A samozřejmě nesmí chybět krásná rtěnka od Givenchy, Le Rouge 202 Rose Dressing v koženém obalu. Ach. _DSF9768Clinique není nikdy dost. Alespoň ne u mě. Tvářenka Cheek pop 03 Berry pop (zde není potřeba cokoliv psát). Tvářenky jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Chubby Stick, konkrétně stíny, jsem chtěla vyzkoušet už dávno a proto jsem si je při první příležitosti konečně koupila. Krásný fialový 09 Lavish lilac a bronzový 02 Lots o’latte.

Našla jsem skvělou tužku na obočí – Brow Keeper, 01 Warm brown a už nechci žádnou jinou. Konturky jsou letošní must-have, už si bez nich nedokážu představit ráno. Tělový olej Deep Comfort je skvělý pomocník pro suchou pleť.

A úplně bych zapomněla na pěny na obočí Just Browsing, určitě vyzkoušejte._DSF9773Na www.galaxieprani.cz jsem koupila tvářenku a pudr Physicians Formula a jako dárek jsem si mohla vybrat libovolný produkt. Vzala jsem si masku na ruce frost Berries a zimní krém na ruce od Natura Siberica.

A to je vše!

Samozřejmě nesmí chybět již tradiční zamyšlení – mám pocit, že jsem na něco zapomněla. Nemám přehled, i když pravidelně třídím a snažím se používat všechno. A občas mám pocit, že toho mám málo… 🙂

Zajímalo by mě, co byste si vybraly z dnešních novinek? A také, co se vám třeba vůbec nelíbí a nechtěly byste to ani zadarmo?!

Mějte hezký den, Sobi

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka :)

13 Comments
 • Baru
  Listopad 11, 2015

  Sabi co je to v tom kalíšku od Clinique?

  • sobi
   Listopad 11, 2015

   Baru, vidíš! Zapomněla jsem, to je Moisture surge balm – je to vlastně hydratační balzám nebo maska. Když použiješ cca na 10 minut, je místo klasické masky nebo přes noc na hydrataci.

   • Baru
    Listopad 12, 2015

    Díky 🙂

 • Peťula
  Listopad 11, 2015

  Líbí se mi úplně všechno 😀
  Určitě bych chtěla produkty na obočí a konturky Clinique.
  Krásná je i Chanel tvářenka a stíny 🙂 Ale ty si neplánuji koupit.
  Ale ty konturky, asi nějakou časem vyberu, tužku na obočí taky zkusím, ty taky spotřebovávám 🙂
  No a když jsme u toho zamyšlení, co já spotřebovávám? Nejrychleji makeupy a pudry, pak samozřejmě veškerá péče (tu používám dvakrát za den, takže není divu a nenačnu novou dokud nespotřebuji). Z dekorativky ještě řasenky, gely a tužky na obočí, rtěnku taky sem tam, ale už se mi to dlouho nestalo 😀
  Stíny a tvářenky mám taky asi do důchodu 😀

  • sobi
   Listopad 14, 2015

   Pati, jak budeš v Praze, určitě si nějakou konturku kup, jsou vážně super.
   Neplánuješ Chanel? Není ti něco? 🙂

 • Milena
  Listopad 11, 2015

  Sabi, máš pokaždé moc pěkné fotky, které lákají k nákupu všeho.
  Já bych , z těchto novinek, sáhla po rtěnce Givenchy a lacích Chanel!

  • sobi
   Listopad 14, 2015

   Mili, děkuji! Laky Chanel máme společné, přeci 🙂

  • sobi
   Listopad 14, 2015

   děkuji!

 • Anitram.f
  Listopad 11, 2015

  Tak ja bych chtela vse od Chanelu :-)(laky bych ozelela:-)) a celkove bych zadarmo brala vse 🙂 jsem nenasytnej hamoun 🙂 🙂 🙂

  • sobi
   Listopad 14, 2015

   Alespoň ty laky zůstanou pro mě 🙂

 • barbora hápová
  Listopad 13, 2015

  Super článek, krásné fotky i novinky! Taky bych se chtěla dožít toho, že někdy spotřebuju rtěnku 😀 Já spotřebuju tak max. konturku co se týče rtů 🙂

  • sobi
   Listopad 14, 2015

   Baru, ale to bylo asi jen tak 3x 🙂 Teď jich mám tolik, že už se to asi jen tak nestane…
   A děkuji!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *