Clinique Quickliner for lips intense

By Pátek, Listopad 6, 2015 8 , , Permalink 27

Ahoj všichni!

Značka Clinique přišla na trh s novinkou. S něčím, co značce vážně chybělo.

_DSF9640

Milovnice rtěnek a to nejen Pop lip, musí jásat. Ano, Clinique má konečně krásné nové konturky. A že jich není málo! Vybírat můžete z dvanácti odstínů. Od světlé nude, až po hnědou. A nemusíte se bát, že by tyhle krásky pasovaly jen k Pop lip, to ani náhodou.

Měla jsem možnost si je osahat dřív, než byly v prodeji. A tak jsem věděla, že budu nějakou nutně potřebovat. Při návštěvě Prahy jsem si samozřejmě hned dvě koupila. Ostatní odstíny jsem později dostala přímo do Clinique.

Po vyzkoušení na rtech jsem si je okamžitě zamilovala. A samozřejmě jsem začala hledat, ke kterým rtěnkám budou nejlépe pasovat.

_DSF9658Zleva: 03 Intense cola, 04 Intense cayenne, 06 Intense cranberry, 07 Intense blush, 08 Intense cosmo, 09 Intense jam, 11 Intense punch, 12 Intense licorice.

Cola je vážně dost tmavá, ale já jsem pro ni našla využití – používám ji jako oční linky! 🙂

Cayenne má super barvu, takovou trochu do oranžova a parádně mi sedí k Lancome rtěnce. Ale líbí se mi i jen tak, samotná na rtech nebo přidám trochu lesku.

Cranberry je divná, protože jsem k ní nenašla ani jednu rudou rtěnku. A to jich nemám zrovna málo…

Blush je dokonalá. Nikdy bych to do takové barvy neřekla, ale je to tak. Používám ji s milovanou Marc Jacobs v odstínu 110 Role Play, ale také k nude M.A.C Viva Glam. A samozřejmě jen tak, samotnou.

Cosmo tvoří dokonalou dvojku s M.A.C Captive a hned v závěsu ji následuje Bobbi Brown 10 Plum Rose.

Jam má čtyři nápadnice. I když to tak nevypadá, dá se v pohodě použít s Estée Lauder Envy Matte v odstínu 220 Unattainable. Ale i s Chanel Rouge Allure 145, Guerlain 78 Gladys (díky konturce jsem si na tuhle krásku vzpomněla) a nakonec jsem ji zkoušela i s YSL 207.

Punch jsem přiřadila k Pop lip v odstínu Grape a hodí se také k Bobbi Brown 37 Electric Violet.

Licorice mám v plánu zkusit jen tak. Bez lesku, bez třenky. Uvidíme…

Konturky mají tak trochu krémovou konzistenci, dobře kreslí a na rtech působí přirozeně. Jen to chce trochu cvik a lehkou ruku. Když budete příliš tlačit, budou tvořit silnou nerovnoměrnou vrstvu. Nemám pocit, že by rty nějak výrazně vysušovaly, i když jsem je používala samostatně místo rtěnky. Výdrž mají skvělou – ale nemám moc s čím porovnat, konturky jsem si doposud kupovala „obyčejné“ (až na pár M.A.C) a používala jsem je jen výjimečně. Clinique krásky to změnily. A i když jsem teď měla období, kdy jsem na rtěnky neměla moc chuť, najednou se to zlomilo a každé ráno se těším, kterou zase zkusím. Prostě mě baví!

Našla jsem ale i zápory – vadí mi, že se nedají ořezávat a v žádném případě nesmíte šroubovat za účelem zjištění, kolik vlastně zbývá produktu. Nikdy byste je nezašroubovaly zpět!

Pokud jste milovnice konturek, Quickliner for lips intense určitě vyzkoušejte. Koupíte je v butiku Clinique (nikde jinde jsem je neviděla) a cena je 530,-Kč.

Tak co, líbí se vám? Kterou byste si vybraly?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

8 Comments
 • Verča @maybeitsbaby
  Listopad 6, 2015

  Tak Punch ke Grape pop by se mi tedy hodila!

  • sobi
   Listopad 8, 2015

   Myslím, že ano!

 • Anitram.f
  Listopad 8, 2015

  Mám dokonalou barvu intense passion.Je supr trupr pigmentovaná a skvěle se s ní pracuje a necuckovatí,výdrž nadstandartní;-)Zřejmě nezůstane jen u jedné 🙂

  • sobi
   Listopad 9, 2015

   Potřebuješ ještě alespoň dvě! 🙂

 • Barbora Hápová
  Listopad 11, 2015

  Já jsem si pořídila odstín Intense Jam, tu bych mohla používat skoro pořád, protože mi pasuje k většině rtěnek (taková malinová je můj nejoblíbenější odstín :)), a je super!

  • sobi
   Listopad 14, 2015

   Máš pravdu, je hodně přizpůsobivá, také jsem k ní našla hodně rtěnek.

 • Adriana Gröschlová
  Listopad 11, 2015

  Ty jsou úžasné, budu se na ně muset jít podívat. Nejvíce se mi líbí Intens Cosmo a Intens Jam.

  • sobi
   Listopad 14, 2015

   Adri, musíš mít alespoň jednu! Nutně. I k M.A.C rtěnkám 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *