Novinky M.A.C

By Neděle, Leden 17, 2016 0 , Permalink 24

Ahoj všichni!

Taky se vám tento týden nic nechce? Já bych nejraději spala celý den a když už bych se nějakou náhodou probudila, dala bych si něco dobrého a spala dál 🙂 Dnes opravdu nic nedělám, tak alespoň sjíždím novinky a kochám se kosmetikou. A do toho mi v mejlu přistanou chystané novinky od M.A.C, opravdu je na co se těšit.

Vybrala jsem pro vás pár tipů, prostě to, co mě nejvíc oslovilo a klidně bych si dala říct, kdybych některé kousky měla u sebe ve sbírce.

M.A.C Zac Posen

ZAC POSEN_PR_BEAUTY_300

Kolekce bude uvedena 25.února ve vybraných prodejnách v Čechách a na Slovensku. Po 15 letech spolupráce s ikonou New Yorského módního průmyslu Zacem Posenem, uvádí M.A.C limitovanou kolekci.ZAC POSEN_PR_AMBIENT_300Obsahuje vše, co potřebujete pro vytvoření ikonického „Red Carpet Looku“ – černé linky Fludiline Pen (620,-Kč), matné rtěnky (610,-Kč) v zářivých odstínech, transparentní pudr (720,-Kč). Paletka je prostě dokonalá (cena jako vždy 1250,-Kč)

Kdo by neznal Viva Glam rtěnky?!

VGSPRING16_Lineup HIRES

Odvážný kousek tmavě švestková rtěnka nebo jemný růžový lesk. To vše pod taktovkou Adrina Grande.

Kolekce Viva Glam bude v prodeji od 1. února a každá koruna vybraná prostřednictvím prodeje půjde na pomoc ženám, dětěm a mužům nemocných HIV/AIDS. Cena rtěnky je 550,-Kč a lesk 490,-Kč.

A co takhle Ellie Goulding? Na fotky kolekce stále koukám na instagramu a to logo na rtěnce se mi opravdu moc líbi.

MAC_ProjectEG_Lineup_300dpiCMYK

A takhle pěkně pohromadě vypadá fantasticky! To duo, paletky a štětce, co říkáte?

Hezký den, Sobi.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *