Líčení s paletkou A la mode od Too Faced

By Středa, Srpen 5, 2015 6 , Permalink 39

Ahoj všichni!

Dnes opět líčení, ale ne moje. Tedy ne moje oko, ale líčila jsem samozřejmě já 🙂

Požádala jsem kamarádku Terku, abyste také občas viděli jiné oko, ne jen moje. A zrovna jsem vyzkoušela novou paletku (kterou jsem dostala právě od ní!). Terka má krásné oči a parádní obočí a krásné dlouhé řasy – taková krása se prostě líčí sama. Takže jdeme na to!_DSF0147Na celé víčko jsem nanesla stín Cote d’Azur. Do vnějšího koutku jsem přidala trochu stínu Soleil a rozblendila jsem ho směrem k vnitřnímu koutku. Na linku jsem použila tužku od Sephory v odstínu 32 Tango night. Ve skutečnosti je více fialová, ale stíny ji trochu ubraly na intenzitě. Ale i tak je to dokonalá barva, která bude slušet všem.

_DSF0148Do vnitřního koutku jsem použila stín Riviera, kterým jsem trochu zjemnila i spodní linku (hlavně ve vnějším koutku). Spodní linku jsem nalíčila úžasným stínem Monaco. Waterline jsem zvýraznila stejnou tužkou, kterou jsem předtím použila na horní linku.

Obočí má Terka zvýrazněné stínem ze své paletky (už nevím název) – má krásné obočí, stačí mu opravdu trochu. Obočí jsem ještě zafixovala gelem od Collistar.

To stejné platí pro řasy – jen lehce přetřít řasenkou Sumptuous Infinite od Estée Lauder a je hotovo._DSF0197Použité produkty: k paletce se skvěle hodí bronzer Pink Leopard, také od Too Faced. Tužka Contour eye pencil Sephora, řasenka EL.

_DSF0150A ještě jedna backstage nakonec.

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

6 Comments
 • Barbora Hápová
  Srpen 5, 2015

  Nádherný :-)!

 • Verča Tichá
  Srpen 6, 2015

  Nádherné líčení, moc se mi líbí ta růžovka na spodní lince 🙂 Vyzkouším to se svou Sugar pop, ty výrazné barvy mi dávají trochu zabrat.

 • Martina Fraňková
  Srpen 6, 2015

  Supeeeeer! !!

 • Lenij
  Srpen 6, 2015

  Moc pekny

 • Lucie
  Srpen 6, 2015

  Moc krásné líčení Sobi 🙂 A ta paletka, ta je prostě božská 🙂

  Spotřebováno: Červenec 2015 + GIVEAWAY

 • BeautyKoktejl
  Srpen 10, 2015

  Hezky jsi použila barvičky 🙂 A srdíčko jsem samozřejmě přidala 😉 protože si ho zasloužíš…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *