Letní líčení s Electric paletkou

By Neděle, Červenec 10, 2016 10 , Permalink 20

Ahoj všichni!

V týdnu jsem si koupila (konečně) novou paletku. Chodila jsem kolem hodně dlouho a stále jsem si nebyla jistá, zda ji potřebuji a nezdály se mi barvy apod. Nakonec to byl tak rychlý nákup, že jsem si až doma uvědomila, že ji mám :). A byla jsem tak nadšená a překvapená zároveň, že jsem hned šla zkoušet líčení. Tak tady je!

DSC00817-2

 

Na celý obličej jsem použila Naked Skin, mám odstín 2.0 a sedí dobře.  Obočí jsem upravila tužkou Precisely, my brow pencil od Benefit, odstín 3. Trochu zafixovala gelem 3D Browtones a je hotovo. Tužka je parádní, kreslí se mi s ní dobře a hlavně rychle.

DSC00816-3Na celé víčko jsem nanesla stín Jilted z paletky Electric a vystínovala jsem ho za použití žlutozeleného Thrash. Na linku jsem použila fix od Kat Von D a vše zakončila tou nejlepší řasenkou Eyes to Kill od Armani.

Na tvářích mám Beccu v odstínu Opal – nejuniverzálnější odstín. Jemně používám jako rozjasňovač, ve větší vrstvě zastoupí tvářenku. Navíc jsem přidala trochu bronzeru Sepia od Armani. Spolu tvoří dokonalý pár!

Na rtech mám novou Vice rtěnku v odstínu Afterdark. Je to Comfort Matte a její výdrž je skvělá. U rtěnek jsem chvíli postávala 🙂 nakonec jsem si vybrala 4 favoritky, odešla jen s jednou. Ale chci i ty další, takže budou muset některé krasavice z domu. A abych nezapomněla, vzala jsem i konturku, v odstínu Jilted. Ano, stejná jako oční stíny.

DSC00843Použité produkty: UD Electric, nová Vice rtěnka + konturka. Červencové novinky 🙂

Letošní léto mě celkem baví. Nejsou zatím taková vedra a já si užívám výrazné líčení. Tak jako dřív. A je to super!

A co vy? Jak se vám líčení líbí? Nosíte v létě výraznější barvy nebo jste raději bez makeupu?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

10 Comments
 • Lena
  Červenec 10, 2016

  Líčení je skvělé 🙂 taky nad ní pořád přemýšlím 🙂

  • sobi
   Červenec 19, 2016

   A už ji máš? 🙂

 • PeppaVola
  Červenec 10, 2016

  Paradni liceni! Ja ty vyrazne stiny neumim nosit, takze ti tise (vlastne spis nahlas) zavidim. V lete lenosim a makeup minimalizuju – SPF s nejakym lehcim krytim, tuzka na oci TF High Definition Eye Liner, vodeodolna rasenka Lancome Hypnose Doll Eyes, oboci projedu (3 sekundy) Bobbi Brown Natural Brow Shaper a kontury doladim bronzerem Chantecaille Compact Soleil. Hotovo za 2 minuty, muz me chvali 😉

  • sobi
   Červenec 19, 2016

   Tak to ti závidím zase já 🙂
   Já za pár minut nebudu nikdy nalíčená. Svštlá pleť, světlé obočí, světlé řasy…to vše stačí k tomu, že už mám minimálně 15 minut na to, abych upravila alespoň tohle. A to nemám stíny, linku, tváře 🙂

 • Milena
  Červenec 11, 2016

  Sabi, výrazné líčení ti sluší, je krásné! Já se u stínů držim v nude rovině.

  • sobi
   Červenec 19, 2016

   Mili, děkuji.

 • adii1008
  Červenec 13, 2016

  Krásné Sabi! A co to máš na spodní lince? To se mi líbí moc! 🙂

  • sobi
   Červenec 19, 2016

   Ty jo, já vůnec nevím. Dala jsem tam trochu toho stínu a asi jen přetáhla blendícím štětcem. Asi tam bude trochu Sin stínu, i ve vnitřím koutku.

 • Anitram.f
  Červenec 16, 2016

  Tobě sluší každé líčení,takže je růžová na Tvých očích příjemně osvěžující….jsem hodně náladová a stíny střídám jak ponožky,ale takto zářivé oči jsem neměla dlouho,takže to musím napravit!!! 🙂

  • sobi
   Červenec 19, 2016

   No, nenosím je často, ale k létu to prostě patří. Takže bys taky mohla 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *