Tipy na filmy, seriály a nová CD.

By Neděle, Říjen 18, 2015 8 No tags Permalink 17

Ahoj všichni!

Včera jsem si udělala holčičí den 🙂 Nákupy, hodně kosmetiky, dobré jídlo, kafe, znáte to. Vše dopadlo dle mého očekávání, vlastně ještě lépe. Až na ten konec. Zajímalo by mě, kdo řídí rekonstrukce silnic v Brně, protože letošní rok je to více než tragické. Celá jižní část je rozkopaná, ale takovým způsobem, že to snad víc ani nejde 🙁 Takže, když jsem se včera chtěla dostat z Olympie – a to ještě zavřeli výjezd směr Modřice, neměla jsem šanci. Přes hodinu na jednom místě, bez posunutí alespoň o metr. Ovšem všechno zlé je k něčemu dobré a tak jsme si všimli místa na chodníku, ano – na chodníku, zaparkovali a rozhodli se jít do kina.

V Olympii do kina nechodím, netuším proč, ale nemám to tam prostě ráda. Když už Cinema City, tak ve Špalíčku nebo chodíme do Scaly. Tentokrát jsem ve Scale svůj vytoužený film nestihla, takže nakonec dobře, že ta šílená dopravní situace nastala. Koupili jsme lísty a hurá na Mládí. Jak se říká – „Sto lidí, sto chutí“, já jsem odcházela z kina s pocitem, který jsem už dlouho u filmu nezažila. Snad tomu pomohl konec filmu, netuším. Ale vím, že Mládí je rozhodně tím nejlepším snímkem, který jsem letos viděla. Dlouho jsem nezažila, aby mi bušilo srdce jako o závod a nemohla jsem se nadechnout. Plno emocí, alespoň pro mě. Pokud máte rádi Sorrentina a jeho filmy, určitě běžte do kina!

A když už jsem u těch filmů, zrovna napíšu pár dalších tipů.

Chlapectví jsem tak trochu přehlížela. Vlastně ne, ale nedokázala jsem si na tento film najít čas. Až, když jsem byla přes léto sama, jsem na něho šla s kamarádkou. Jak na konci říkala – myslím, že nám odpověděl na spoustu aktuálních otázek 🙂 Neskutečné je, že se film točil 12 let a vždy se sešli stejní herci!

Je tady někdo, kdo sleduje Art nebo filmový klub (či jak se to teď jmenuje)? Cyklo je snímek, na který jsem narazila náhodou. Bylo již dost hodin (jsem ranní ptáče) a tak jsem si ho později pustila znovu. Nečekejte dlouhé a inteligentní rozhovory, věty byste mohli spočítat na prstech jedné ruky. Ale? Myslím, že stojí za zhlédnutí.

Nemohla jsem si nechat ujít poslední Mission Impossible – Národ grázlů. Tom Cruise zřejmě nestárne a pokud to tak půjde dál, bude každý díl lepší a lepší. Alespoň mně se poslední díl líbí asi nejvíc.

Máte rádi animáky? Co takhle V Hlavě? Dlouho jsem se u ničeho tolik nenasmála, hlavně ten konec byl geniální…

Samozřejmě nesmím zapomenout na dlouhé večery a pořádnou dávku krásných mužských těl. Film, jako takový, za moc nestojí. Ale když je někde Channing Tatum a Joe Manganiello je to prostě podívaná. Ano, mluvím o Magic Mike XXL 🙂

Chtěla jsem dát tip na nějaký super seriál, ale momentálně sleduji jen The Blacklist. Ostatní oblíbené seriály najdete zde.

HudbaHudbu mám moc ráda. Zaplňuje tichá rána, dělá hezčí den a klidný večer. Vždy mi dokáže zlepšit náladu, zavrtat tu správnou melodii do hlavy 🙂 nedokážu si představit život potichu.

Můj poslední úlovek je skvělé CD a kdo jiný, než oblíbenec George Michael a „jeho“ Symphonica. Kdo byl na jeho posedním koncertě, tohle CD musí mít.

A když jsem u GM, tak nesmím zapomenout na jedno z jeho nej CD – Older. Řekla bych, že to bylo jedno z prvních CD, které jsem si koupila a byla jsem z něho úplně paf – kdo by neznal Fastlove. A je pravdou, že dodnes si ho ráda pouštím. Připomíná mi mé „vzdorové“ období 🙂

Prince – Musicology – myslím, že se bude líbit i těm, kteří Prince nemusí…Starší kousek, ale dá se stále sehnat např. v Bontonlendu.

Po delší době jsem si vzpomněla na Ille – Ve tvy skříni. Vlastním originál podepsaný interprety. Svět je malý a můj kolega je jejich bubeník 🙂 Českou hudební scénu nemám v malíku, moc kapel neposlouchám, ale Ille se mi líbí (alespoň tohle CD).

Tak a to je vše. V týdnu bude opět kosmetický článek 🙂

Samozřejmě uvítám, když mi dáte tip na nějaký super film či seriál, který jste letos viděli a já ho určitě musím vidět!

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka!

8 Comments
 • Peťula
  Říjen 19, 2015

  Já už v kině nebyla ani nepamatuju a ještě se tam asi chvilku nedostanu 🙂 Ale jinak já jsem hodně filmová i seriálová 🙂
  Mám ráda i historické a komediální seriály. Např. Panství Downton, Jak jsem poznal Vaši matku, skvělý seriál je Person of Interest, The 100, Revolution mě taky celkem zaujal, Arrow. Chystám se na House of Cards, ale nevím, jaký bude, neviděla jsem ještě ani jeden díl.

  Jo a ten seriál 4400, skončilo to vůbec nějak? Mně se zdá, že tam byl tenkrát takový otevřený konec a už jsem další díl neviděla. Jinak tyto mystery můžu nejvíc 🙂 Heroes byl taky skvělý seriál co si tak vzpomínám. A jinak mám okno, ale dřív jsem toho nakoukala fakt hodně 🙂 I filmů.

  • sobi
   Říjen 26, 2015

   House of cards byl už moc „těžký“, nějak jsem se přestala dívat. Na Panství Downton jsem se chtěla vždy podívat, ale zatím mi to nevyšlo, prostě na to zapomenu…tak si píšu na seznam, večery budou dlouhé.

 • ZuzkaC
  Říjen 19, 2015

  No rekonstrukce neřídí nikdo,v tom je ten problém 😀 Hlavně jsou tu tři různí vlastníci a správci komunikací (ŘSD, SÚS a město), kteří spolu nekomunikují.

 • A.
  Říjen 20, 2015

  Rekonstrukce silnic a dálnic všude v ČR, řídí ŘSD – Ředitelství silnic a dálnic 😉 Ti uzavírají silnice apod., jelikož patří pod ministerstvo dopravy. SÚS patří pod kraje, ŘSD je pravomocemi nad ní.

  • ZuzkaC
   Říjen 20, 2015

   ŘSD není pravomocemi nad ní. ŘSD spravuje pouze dálnice a silnice 1.třídy, které patří státu. Silnice 2. a 3.třídy nepatří státu, patří krajům, proto je spravuje SUS a ŘSD jsou u zadele, zrovna tak jako místní komunikace, které patří městům a obcím. Proto je v tom takový burdel. Kor když se přidá SŽDC, který nekoordinuje už vůbec s nikým. Já v tom bohužel pracuju.

 • Anitram.f
  Říjen 21, 2015

  Hezky napsany článek❤

 • Verča @maybeitsbaby
  Říjen 22, 2015

  Opět skvělý článek! Na filmy teď vůbec nemám čas, což mě drtí…chybí mi to! Maximálně teď chytnu sem tam něco zajímavého na HBO, co jsem toužila vidět, když to byla novinka, ale jinak je to trága. Ale na hudbu si najdu čas prostě vždycky, bez té bych nebyla, nežila! Prince jsem nikdy nijak zvlášť nemusela. Když jsem byla malá, nevěděla jsem, jestli to je chlap, nebo ženská :oD Zrovna jsem se o tom nedávno bavila s mamkou :oD Ale Purple Rain by byla určitě v mojí top 50 písní. GM naopak upřímně zbožňuju…je to génius! Českou scénu nesleduju, takže Ille neznám. Momentálně jedu dokola U2 Songs of innocence…na první poslech mě to nevzalo, ale už jsem zamilovaná. A strašně už se těším na Madonnu!!! Už se to nebezpečně blíží :o))))

  • sobi
   Říjen 26, 2015

   Měla jsem ráda Madonnu dřív, teď už ji vlastně vůbec neposlouchám. Koncert jsem zažila jeden a vadilo mi, jak falešně zpívá…a to já jsem hudebně hluchá 🙂 Ale byla to skvělá show, o tom žádná.
   Filmy, seriály, hudba…vše patří ke mně! Tak snad si brzy najdeš čas.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *