Cacao Praha

By Sobota, Březen 28, 2015 4 Permalink 23

Ahoj všichni!

Při poslední návštěvě Prahy jsem byla nejen v Palladium 🙂 v Clinique. Ale protože bylo venku krásně, sedly jsme si na zahrádku do Cacao.obrázek 1První jarní zahrádka, paráda! A výborný fresh, sluníčko. Jen vítr je ještě chladný…

obrázek 4

V Cacao jsou vyhlášení zmrzlinou a dorty, ale já jsem měla celkem hlad, tak jsem zkusila jejich „bagetu“. Musím říct, že toho bylo hodně a moc dobré (až na ty olivy).

obrázek 5Ale čokoládový dort s malinami jsem si nemohla nechat ujít. Hned bych si ho dala znovu!

DSCF9018Příjemné prostředí. Příště určitě zkusím zmrzlinu, všichni kolem si ji dávali ve velkém 🙂 – hlavně slečna servírka, která neustále nenápadně vytahovala roletku a uzobávala.

Ale abyste si nemysleli, že jsem si nic nekoupila (to bych nebyla já. A mám samozřejmě i nějakou kosmetiku, kterou uvidíte v novinkách!). Když jsem po cestě do Douglas potkala prodejnu Destroy, úlovky byly jasné. A kdo jste ještě neviděli, tak můžete zde. I přesto, že miluji Melissy, přála jsem si mít alespoň jedny Mel. Nejlépe ty se srdíčkem. No a teď si přeju, ať je zase tak krásně, jak už bylo, abych v nich mohla znovu vyrazit!

Holky z Prahy a okolí – znáte Cacao? Jakou zmrzlinu nebo dort byste mi doporučily?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka.

 

P.S. Večer nebo zítra, se pokusím přidat výsledky giveaway – BB Clinique.

 

 

4 Comments
 • Verča Tichá
  Březen 28, 2015

  V Cacau jsem často, ale teda hlavně na tu zmrzku 😀 dort si dám příště, vypadá skvěle 🙂 a určitě si dej čokoládovou, je asi nejlepší jakou jsem měla a pak jakoukoliv „sorbetovou“ 😉

 • deny_ja
  Březen 28, 2015

  Ten dort vypadá božsky;-) i ty bagetky;-) musím tam někdy zajít!!!!

 • NielaD
  Březen 28, 2015

  Mělký jsou moc hezké taky bych je ráda musím prozkoumat velikosti, protože většinou začínají 37 čkou a to je moc 🙁 Dortík vypadá lákavé. Měj hezkou o hodinu kratší neděli.

  • sobi
   Březen 28, 2015

   Mají je od velikosti 35/36, všechny, které jsem zkoušela byly na prodejně v této velikosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *