Viseart 01 Neutral Matte.

By Neděle, Leden 10, 2016 14 Permalink 27

Ahoj všichni!

Viseart Neutral Matte_DSF9441-2Když se řekne Viseart, málo kdo si představí dokonalou matnou paletku! Já mám jasno, protože ji mám. A stále tomu tak nějak nemůžu uvěřit. Díky této krásce jsem změnila nároz na matné stíny a začala jsem je milovat. Zjistila jsem, že krásně nalíčené oči nemusí být jen výrazné nebo třpytivé, že stačí trochu kvalitního matu a máte vyhráno.

Paletka se stala prakticky mým každodenním pomocníkem, ale vytlačila z ného šuplíku spoustu jiných dobrých stínů. Když jednou vyzkoušíte Viseart, už nechcete (a nemůžete) jinak. Nevěřila jsem tomu, ale propadla jsem stejně.

Viseart 01 Neutral Matte_DSF9441Než se mi paletka objevila doma, nastudovala jsem si X tutorialů a nevěřila jsem, že můžou být světlé matné stíny tak dobře pigmentované, málo prášivé a tolik slušivé. Přesvědčila jsem se na vlastní oči a ano, vše je pravda – stíny jsou parádně pigmentované, s minimální prašností (samozřejmě záleží na štětci, který použijete) a super výdrží i bez báze.

Skvěle se nanáší na víčko, nedělají šmouhy či fleky a blending zvládají na jedničku a s minimální ztrátou pigmentace. Na první dotek působí trochu tvrdě, ale prsty je pravděpodobně nanášet nebudete. Na víčko krásně přilnou a jsou sametově hladké. Prostě dokonalost!

_DSF0366Zatím jsem neměla tak dobře pigmentovanou bílou a ke všemu jde vidět i na mém oku a to i bez báze! Neuveřitelné. Béžovo-růžovou (hned vedle bílé) používám nejčastěji a to hlavně na opravy přechodů u výrazného líčení. Ostatní vlastně stejně, záleží jen na barvě líčení. Poslední je krásná i jen tak, na celé víčko spolu s linkou. _DSF0369Tyhle krásky nejčastěji používám do ohybu jako základ k hnědému, broznovému, vínovému nebo zelenému líčení. Nebo také na spodní linku._DSF0373Černá je opravdu hodně výrazná, jako jedinou jsem ji zatím použila jen jednou. Miluji šedo-fialový stín (třetí zleva), je dokonalý jen tak, na celé víčko.

Všechny stíny jsou užasné a nezaměnitelné, teda až na černou – ale to je můj problém, osobně černé stíny nevyhledávám a používám je jen výjimečně na horní linku. Takže, když vynechám černou, paletka je pro mě dokonalá a nelituji ani jediného dolaru – stojí 80$ – který spolkla 🙂 a přemýšlím, že bych si časem pořídila ještě výraznější setřičku 07 Cool Mattes zde. Ovšem Viseart má i Satin stíny…což mě láká naprosto stejně 🙂 Takže jsem v pasti!

Zajímalo by mě, zda máte rády matné stíny a co říkate na tuhle Viseart krásku?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

14 Comments
 • Sasha
  Leden 10, 2016

  Tak samozřejmě by se mi líbila, ale zatím si vystačím s Tartelette :).

  • sobi
   Leden 13, 2016

   Tak to je jasný! 🙂

 • Meet My Lovely World
  Leden 10, 2016

  Krásná paletka! Černou taky moc nepoužívám, ale jinak ty barvičky mi sedí všechny 🙂
  Meet My Lovely World

  • sobi
   Leden 13, 2016

   Já černé prostě nemůžu přijít na chuť…nevím, asi s ní neumím pracovat, ale líčení s ní není ono!

 • Bára
  Leden 10, 2016

  Přesně tuhle mám na wishlistu…a pak se mi hodně líbí Dark Mattes, ta je fakt unikátní

  • sobi
   Leden 13, 2016

   Jako ta je hodně dobrá, ale nějak si nedokážu představit, že bych ji využila. Možná tak před deseti lety 🙂

 • Adii
  Leden 10, 2016

  Ahoj Sabi, matné stíny používám při každém líčení na přechody, ale celé matné oči nosím málokdy. Většinou s gelovou linkou a výraznými rty, ale to spíš výjimečně. Nějak jsem tomu ještě nepřišla na chuť, i když u ostatních se mi to líbí. Tak třeba časem 🙂

  • sobi
   Leden 13, 2016

   Měla jsem to úplně stejně, přišlo to časem. Ale i teď je to většinou tak jak píšeš – linka, výrazná rtěnka a jde se!

 • Verča Tichá
  Leden 11, 2016

  Ahoj Sabi,na tenhle článek jsem se fakt těšila 🙂 matné stíny používám jen na linku, nebo blendění, ale Viseart mě fakt láká :-). A ještě víc než tahle kráska mě láká Bright editorial, jen ta cena no… 🙂

  • sobi
   Leden 13, 2016

   Tak ta už je teda hodně divoká…ale na druhou stranu, proč ne? 🙂

 • Anitram.f
  Leden 11, 2016

  Vzhledove bych o paletku ani okem nezavadila,ale po tvych referencich ji MUSIM mit!!!! 🙂

  • sobi
   Leden 13, 2016

   No, není to kráska, to máš pravdu. Ale umí! 🙂

 • Lucie
  Leden 12, 2016

  Museka bych vidět na oku v akci, takhle mě moc nepřesvědčila 😉

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *