With love…

By Pátek, Listopad 20, 2015 10 Permalink 24

Ahoj všichni!

Dnešní článek bych chtěla věnovat všem, kteří pomáhají. Ať už tím, že ráno pomůžou staré paní přes cestu nebo se stali pravidelnými dárci krve (to bych si moc přála já!!), či přispívají pomocí DMS. Pomáhat můžeme různými způsoby, ovšem nezapomínejme na to, že to není naše povinnost, ale volba. Každý máme právo zvolit si, jak a zda budeme pomáhat. A nemusíte se stydět či cítit špatně, když nemáte sílu na to, abyste právě vy pomohli druhým.

PAV_7154Minulý týden jsem byla požádána, zda bych chtěla pomoci – alespoň tak, že přijmu dar, který právě dnes, 20.11.2015, pomáhá celému světu.

PAV_7173A jak můžete pomoci vy? Když si zakoupíte tento jednoduchý, ale krásný náramek „With Love“ od Trollbeads, celá částka (1.260,-Kč) putuje na konto Červeného kříže.

Náramky jsou v prodeji od dnešního dne na prodejnách v Palladiu, Centrum Černý Most, Chodov, Olympia Brno, Forum Nová Karolína Ostrava. A pokud nemáte prodejnu poblíž, stačí se podívat přímo na stránky www.trollbeadscz.com.

PAV_7185

Já už svůj náramek mám! A tak jsem se rozhodla, že pošlu, jako již tradičně, nejen DMS, ale i nějaký příspěvek.

Hezký den, Sobi.

Pokud máte chuť, napište mi – jak nejčastěji pomáháte vy?!

10 Comments
 • Tereza
  Listopad 20, 2015

  Sabi, teď jsi mě úplně navnadila, protože dlouho už o Trollbeads přemýšlím ;-). Akorát tak koukám na ten náramek a říkám si, jak je to se zapínáním? Jak se připevní na ruce? Diky! A díky i za ten článek!

  • sobi
   Listopad 20, 2015

   No, se zapínáním má taky trochu problém, ale u náramku je přesný návod jak na to! Nevypadá to složitě, takže věřím, že to zvládnu i já 🙂 takže ty určitě.
   Jinak Trollbeads je na vlastní nebezpečí, některé kousky mají vážně krásné a originální.

 • Petra
  Listopad 20, 2015

  Náramek je krásný, asi se na něho půjdu zítra podívat. Skvělý nápad jak přispět na dobrou věc!

 • Lenka
  Listopad 20, 2015

  Ahoj Sobi,
  děkuji za tip, určitě se půjdu podívat. A možná si koupím i něco jiného, protože o Trollbeads přemýšlím už delší dobu.

 • NielaD
  Listopad 20, 2015

  Ahoj jsi první z obdarovaných, která to řekla ,,nahlas,, byla jsi pro mě vždy hodně vysoko a teď jsi ještě víš. Já pomáham v Momentu a taky sbírám víčka pro chlapečka že školky co se roznemohl:-( Dřív jsem chodívala číst nahlas do domova důchodců. Mám tě ráda Sobi Daniela

 • Martina Fraňková
  Listopad 21, 2015

  Konto bariéry. Mimo jiné.

 • helena
  Listopad 21, 2015

  Zrovna v pondělí jsem darovala krev, poprvé v životě. Překvapilo mě, jak to bylo snadné 🙂

  • sobi
   Listopad 22, 2015

   To je skvělé! Já, bohužel ze zdravotních důvodů nemůžu, jinak bych tam byla pořád 🙂

 • Anitram.f
  Listopad 22, 2015

  Krasny clanek a krasna idea….ja nejvice preferuji pomoc konkretnim lidem a vetsinou neodolam starym lidem….mam pro ne slabost a nejradsi bych si je vsechny nastehovala domu….:-)

  • sobi
   Listopad 22, 2015

   Já jak kdy, někdy dám bezdomovci nějaké jídlo (už vím, kteří ho opravdu chtějí), občas stravenky (přece jen alespoň ten pocit, že jim za to neprodají chlast), posílám všechny možné DMS, kupuji jídlo na potravinovou sbírku…starým lidem čtu v obchodě etikety, ale poslední dobou mám taky problém to přečíst 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *