Líčení s Diorshow mono – Fairy Grey.

By Středa, Červen 3, 2015 9 , , Permalink 32

Ahoj všichni!

Na dnešní den jsem zvolila líčení k výrazné rtěnce. Diorshow Mono Kingdom of colors miluji. I přesto, že jsou to třpytivé stíny, neopadávají z nich třpytky a nádherně rozzáří jakékoliv jiné líčení. A moc dobře fungují na mokro, jako spodní linka.

_DSF9762-EditDnes jsem místo báze použila stíny colour pop v odstínu Girl Crush a musím říct, že fungovaly dobře. Přes colour pop jsem na celé víčko nanesla Dior Mono v odstínu 045 Fairy Grey, takže jsem víčku propůjčila krásný třpyt. Horní linku jsem nakreslila stíny Panter z paletky Cat eyes od Too Faced – nejpoužívanější stín 🙂

_DSF9761-EditSpodní linku a vnitřní koutek jsem zmatnila kombinací stínů Meow a Kitten, opět z plateky TF. Horní linka získala třpyt díky stínům Dior – to se mi na nich také moc líbí. Vždy propůjčí svoje třpytky i lince 🙂 a vždy to vypadá dobře.

Řasy jsem zvýraznila oblíbenou řasenkou Smokey eye od Bobbi Brown.

Použité produkty:_DSF9779-EditPaletka Cat eyes od Too Faced, mono stíny Dior 045 Fairy Grey, mono stíny Colour pop odstín Girl Crush, řasenka Smokey eye od Bobbi Brown. Štetce samozřejmě Zoeva.

A příští středu zase pokračování 🙂

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka.

9 Comments
 • Milena
  Červen 3, 2015

  Sabi,moc pěkné!Dior stín je nádherný.
  Těším se na pokračování,jen škoda že až přiští středu.

 • Aneta
  Červen 3, 2015

  Ty to umis tak krasne popsat:) a tu paletku poznavam! Moje plesovka:D

  • sobi
   Červen 4, 2015

   Jo jo, tvoje plesovka 🙂 A jak ti slušela!

 • Lucka
  Červen 3, 2015

  Líčení se mi moc líbí :). Ocenila bych, kdyby byla jedna fotka i celého obličeje, líčení v detailu je sice krásné, ale i celková fotka nám lépe ukáže, jak líčení běžně vypadá :). Snad jsem se pochopitelně vyjádřila :D.

  • sobi
   Červen 4, 2015

   Luci, děkuji za připomínku, ale – i přesto, že jsem milovnice sci-fi, nemusím ho zkoušet na sobě. Protože bych vypadala jak mimozemšťan, vzhledem k tomu, že nevlastním portrétový objektiv 🙂 takže ráda bych, ale snad časem, jestli někdy pořídím jiný foťák, kde se budou dát vyměnit objektivy. Sama sobě bych se nelíbila a měla bych 3x větší nos než mám (a to nedám).

   • Lucka
    Červen 4, 2015

    To chápu, moc děkuji za odpověď :). Nebylo to vůbec myšleno jako rýpaní, spíš jen tip z druhé strany obrazovky :). Budu se těšit, že třeba někdy ;).

 • vlkeli
  Červen 4, 2015

  Mas krasnou barvu oci!

 • Lucie
  Červen 4, 2015

  Krásné líčení, navíc v té paletce jsou úplně božské odstíny 🙂

  Essence event

 • Oh My Beautiful Life
  Červen 7, 2015

  Hezké, Tobě sluší všechny barvy a máš super fotografa 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *