Everything Nice! Skvělá knížka pro každou ženu.

By Sobota, Leden 10, 2015 17 Permalink 12

Ahoj všichni!

Konečně vám představuji nejúžasnější paletku z mé kosmetické sbírky. Everything Nice od Too Faced.

DSCF7144

Zde není třeba dlouhého povídání. Značka Too Faced se vyznačuje velice kvalitní a originální dekorativní kosmetikou a patří k mým top. Kdyby to bylo technicky možné, klidně bych měla ve svém šuplíku všechno 🙂

DSCF7148

Paletka obsahuje 20 očních stínů se střídavě výbornou, dobrou a nebo skoro neviditelnou pigmentací. Odstíny Turtle Dove a Heaven jsou skoro neviditelné, což je škoda. Ostatní matné stíny už jsou na tom lépe, ale mohlo by to být lepší. Ovšem dají se dobře vrstvit, což ale nemusí být pro každého. Osobně mi to nevadí, matné stíny používám většinou na stínování, pigmentace mi stačí.

Zklamání je Head Over Heels, který je v paletce úžasný, na očích jsou to spíš jen třpytky. Ale má tak krasný finish, že mu to snad odpustíte, úžasně se leskne. Live It Up by se mohl také vyznačovat výraznější pigmentací, barva je krásná a na víčku vytvoří nádherný lesk.

Too Glam, Girly, Secret Lovers jsou pravý opak všech! Umí to rozpálit na maximum a pokud k nim přidáte linku za pomocí Chocolate Moon, budete mít dokonalé líčení. Tu černou se zlatým třpytem miluji!

DSCF7149

Prašnost stínů je minimální, skvěle drží i bez báze, s bází jsou na víčku celý den. Jak nanesu v 5,30 ráno, tak večer odlíčím. Výborně se s nimi pracuje – myslím stínování a nanesení na celé víčko.

Líbí se mi, že paletka obsahuje jak matné, tak i metalické a třpytivé stíny. Nejvíc oceňuji, že v paletce naleznete i černou, i když se zlatými třpytkami, ale ta barva je tak krásná a skvěle se hodí na linky. Paráda.

DSCF7147Dále zde najdete bronzer, rozjasňovač a dvě tvářenky.

DSCF7156

Bronzer Chocolate Soleil využiji i já, jako bledule, ale musím s ním opatrně. Vyznačuje se čokoládovou vůní a pokaždé, když otevřete paletku, praští vás do nosu 🙂

Obě tvářenky jsou skvěle pigmentované. Růžová Sweet Pink je krásná, dodá tvářím sladký nádech růžové a bude slušet všem. Ale Papa Don’t Peach je můj velký favorit. Na tvářích vypadá skvěle a není již potřeba přidávat rozjasňovač.

Rozjasňovač Inner Light je neuvěřitelný. Takový malý chameleon. Miluji tyhle barvy, které si umí pohrát se světlem a pokaždé vypadají jinak. A nebo zvolíte jinou barvu tvářenky a najednou máte i úplně jiný rozjasňovač.

DSCF7153

Zleva: Shiny Happy, Too Glam, Mauvelous a Girly.

Vybrala jsem stíny, které používám poslední dobou nejvíc. Nemá smysl fotit všechny, některé by na fotce nešly vidět, což by byla škoda.

I přes malé „vady“ se mi paletka moc líbí a jak jsem napsala již na začátku, je to nejúžasnější paletka kterou momentálně mám. Spousta barev, spousta nápadů, spousta zábavy.

 

Tak hezký den, Sobi.

 

 

17 Comments
 • ZuzkaC
  Leden 10, 2015

  Moc hezký článek. Tu čoko vůni miluju, zvažovala jsem, že si snad koupím kvůli ní i tu čoko paletku, i když ji vůbec nepotřebuju. Já mám nejradši Mauvelous, Kindness is Free a Secret Lovers nebo ani ne nejradši, ale nejvíc používám. Baví mě i ty názvy. Samozřejmě, že když nabírám tvářenku, slyším Madonnu „Papa don’t preach, I’m in trouble deep“ 🙂

  • sobi
   Leden 10, 2015

   Tak s Madonnou to mám stejně 🙂

 • Veru
  Leden 10, 2015

  Krásný článek! Moc pěkně napsáno a fotky jsou super! Teším se na další článek 🙂

  • sobi
   Leden 10, 2015

   Děkuji!

 • Pink Student
  Leden 10, 2015

  Too faced, mě moc láká a ráda bych si nějakou paletku pořídila. Snad se mi poštěstí na narozeniny od rodičů, ale přece jen je to lehce dražší záležitost za paletku 🙂 Tato je moc pěkná 🙂

  • sobi
   Leden 10, 2015

   Ať to klapne, budeš spokojená!

 • Jana
  Leden 10, 2015

  Ach, to je krása! Teď mě fakt mrzí, že jsem ji už nesehnala…

  • sobi
   Leden 10, 2015

   Bude zase nějaká jiná…

 • big_sweet_patootie
  Leden 10, 2015

  Včera mi ji nadělili rodiče k narozeninám. A pořád na ni čučím, čmuchám, mrkám, šišlám a tak vůbec. Hlavně – absolutně nelituji těch peněz a jsem ráda, že jsem do ni šla – a to jsem ji ještě nepoužila! Design je naprosto boží a taštičku jsem schopna využít i jako psaníčko (byť dosti šílené). Prostě ty a Iri jste mě na TF naučily a já chápu, proč tu značku tak milujete…vlastně milujeME protože já jsem v tom taky až po uši :-)))).

  • sobi
   Leden 10, 2015

   Tak to je jasný! Jako mají i horší věci, ale já mám, naštěstí, všechny ty TOP! Hlavně si ji užívej.

 • Sasha
  Leden 10, 2015

  Mám taky jednu paletku od Too Faced, a je docela fajn. Mám doma sice lepší stíny, ale klidně bych si ještě jednu paletku od Too Faced koupila :).

  • sobi
   Leden 10, 2015

   Tak třeba tu čoko? Tu mám taky moc ráda…

 • Šárka
  Leden 10, 2015

  Tahle paletka vypadá skvěle! Od Too Faced mám několik věcí a žádná z nich mě nezklamala, spíš naopak. 🙂 A tak mě baví zkoušet nové a nové věci!
  http://www.sarkazelena.blogspot.cz

  • sobi
   Leden 10, 2015

   Já bych chtěla všechno!

 • BeautyKoktejl
  Leden 10, 2015

  Sobí, krásný článek, těším se až jí vyzkouším. Sice jsem si připlatila, ale jsem ráda, že jí mám doma, snad nebudu zklamaná, hlavně po tvé recenzi 🙂 mám velkou naději, že budu velmi spokojená 🙂

  • sobi
   Leden 12, 2015

   Blani, je parádní, krásná a je to prostě Too Faced, no 🙂 Veřím, že budeš spokojená.

 • Lady eS
  Leden 14, 2015

  Jéé po téhle slintám už strašně dlouho. Je úžasná, jen ji nemohu nikde sehnat 🙁

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *