Colour pop vol. 2!

By Neděle, Červen 14, 2015 4 Permalink 34

Ahoj všichni!

Ano, znovu a opět 🙂 Má sbírka se rozrostla o nové tváře.

DSCF0007Jak už jsem psala v prvím článku jejich pigmentace je úžasná a o výdrži není potřeba dlouze debatovat. Ovšem ty hodně třpytivé – teď, když bylo šílené horko, začaly ke konci dne opadávat. Jen třpytky. V zásadě mi to nějak nevadí, dají se v pohodě odstranit.

Tentokrát jsem měla více zásilek a některé stíny přišly k úrazu. A zrovna i jeden, na který jsem se snad nejvíc těšila 🙁 Naštěstí se s ním dá v pohodě líčit.DSCF0026Cheeky je na první pohled matný, ale obsahuje zlaté třpytky. Nádherná barva.DSCF0024 Bronzový Sequin se spoustou zlatých a měděných třpytek (měla jsem je pod očima).DSCF0027Desert je krásná rezavo-zlatá s lesklým finišem.DSCF0025I heart this je zlaté třpytkové šílenství 🙂 ale myšleno pozitivně (myslím si, že bude taky opadávat).DSCF0028Partridge je hodně podobný ostínu Club od M.A.C, hnědý se zlatými a zelenými třpytkami.

 

Než jsem stíny vyfotila, musela jsem se s nimi nalíčit. Nejde to jinak. Alespoň vidíte jejich texturu a jak se chovají, když je používáte. Pokud se nerozbijí, nepráší. Mají sametovou konzistenci a nejlépe se aplikují prstem. Pro mě, bohužel 🙁_DSF9873-EditCheeky, Seqiun, Desert, Partridge a I heart this.

Příjde mi to jako virus. Koupíte jeden, dva, tři…a stále nemáte dost. Potřebujete čtvrtý, pátý, šestý. Najednou jich mám třináct kousků a stále mám pocit, že je to málo. Chci je všechny!

Pokud se vám stíny líbí, tak na mém IG profilu si můžete alespoň o jeden zasoutěžit. Tak šup na to!

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

4 Comments
 • Pink Student
  Červen 14, 2015

  Fascinují mě tyto stíny a musím nějaký brzo mít 🙂

 • Sju
  Červen 14, 2015

  Oh nadhera ♥ Chcem ich vsetky!

 • Terez
  Červen 15, 2015

  I heart this a Partridge jsou fakt skvělý! Líbí se mi moc. Myslím, že je to jasný a pár si jich nechám dovézt 😉

 • Terka S.
  Červen 16, 2015

  To je jako s Pokemonama (všechny musíš je mít) 😀 Naprosto to chápu, kromě stínu Cheeky, který je pro mě spíš tvářenkový odstín. (I když není nikde psáno, že musí být striktně aplikován na oči…)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *