Líčení se stínem Club od M.A.C.

By Pátek, Červen 12, 2015 5 , , Permalink 25

Ahoj všichni!

Také jsou pro vás nejhorší pondělky? Hlavně pondělní rána? Většinou nemám problém se vstáváním, ale v pondělí to moc dobře nejde. Zakázala bych je! Ale jak mi jednou řekl můj kamarád – kdyby se začínalo v úterý, byla bys na tom úplně stejně. Myslím, že má pravdu, ale stejně si stojím za tím, že pondělí by se mělo zrušit. Myslím tím pracovní den 🙂

Ale ať je jak je (pokud nejsem nemocná), stejně si vždy ráno najdu čas a nalíčím se. Patří to ke mně. Takže jdeme na to!

_DSF9858-EditNa celé víčko jsem nanesla M.A.C stín Club z paletky M.A.C. Přechody jsem zmatnila a zvýraznila stínem Cashmere Bunny z paletky Natural Matte od Too Faced. Ovšem oko působilo dost tvrdě, tak jsem ještě přidala světlý stín Vex, také z M.A.C paletky.

Horní linku jsem nakreslila tužkou od UD v odstínu Whiskey a přetřela jsem ji stínem Club. Do vnitřního koutku jsem použila nejprve stín Heaven (TF) a přes něho světlý Vex (M.A.C).

_DSF9857-Edit

Na spodní linku jsem použila kombinaci všech stínů. Od vnější strany – nejtmavší Club, po vnitřní – kde je nejsvětlejší Vex. Celé líčení jsem zakončila řasenkou Mineralize, Multi-effect lash od M.A.C.

Opět rychlé!_DSF9867-EditPoužité produkty: M.A.C paletka (vlastní sestavení), Too Faced (Natural Matte), tužka na oči Urban Decay a řasenka M.A.C._DSF9871-EditŠtětce opět Zoeva.

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka.

5 Comments
 • Luci
  Červen 12, 2015

  Opět moc hezké líčení! 🙂

 • Kateřina Jahnová
  Červen 12, 2015

  Krásné , propracované, prostě super!

 • Milena
  Červen 12, 2015

  Sabi,opėt moc hezké líčení!
  Sestavená paletka MAC je krásná.Krásný víkend.

 • Aja
  Červen 12, 2015

  Nádherné líčení! TF miluju a ještě bych si ráda pořídila i něco více od MAC… ptz toho mám málo 😀

 • Verča Tichá
  Červen 12, 2015

  Jako vždy super líčení :-). Jaká je ta řasenka od M.A.C? Jsi s ní spokojená?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *