Clinique Lid Pop

By Středa, Prosinec 30, 2015 15 , Permalink 32

Ahoj všichni!

Dnes jsem se snažila přijít na to, kdy jsem se vlastně zamilovala do očních stínů. Nemluvím o tom, kdy jsem je tak trochu začala sbírat 🙂 ale kdy jsem zatoužila mít doma něco víc než jen řasenku.

Tahle láska se zrodila někdy mezi dvacátým rokem mého života a čím jsem starší, tím je silnější. Stíny se staly součástí mé každodenní rituny a už jen výjimečně si dokážu představit, že by bylo mé líčení bez nich. Takže když jsem těsně před Vánoci dostala balíček od Clinique, málem jsem si sedla radostí na zadek (jak se říká) 🙂 Očička mi svítila, byla jsem jako malé dítě, když pod stromečkem najde vytouženou hračku. No a potom že Ježíšek neexistuje…Clinique Lip pop_DSF0407

Lid Pop, jak se chystaná novinky od Clinique jmenuje, jsou neuvěřitelně krásné stíny, které svým vzhledem kopírují sestřičky tvářenky Cheek Pop. A jak je všeobecně známo, Cheek Pop, to byla doslova mánie. A věřte mi, zde to nebude jinak.

Měla jsem možnost vybrat si odstíny – zkuste si z té záplavy dokonalosti něco vybrat! – a tak jsem „sáhla“ po olivové, hnědé, krémové a fialové.

Stíny jsou v průměru asi o třetinu menší než tvářenky, ale reliéf mají naprosto shodný. Ráda bych vám sdělila přesnou gramáž, ale na preview sample není uvedena.

Clinique Lid Pop_DSF040405 Willow Pop, 01 Vanilla Pop, 10 Grape Pop a 03 Cocoa Pop.

Lid pop mají sametovou konzistenci. Když do nich hrábnete prstem, jsou neuvěřitelně jemné a velmi příjemné na dotek. Ten stejný pocit budete mít i při aplikaci na víčko. Abych se přiznala, odvahu do nich sáhnout prstem a poničit tak ten krásný reliéf, jsem měla jen u jednoho stínu 🙂 vyhrál to olivový Willow. Ovšem potom jsem měla pocit, že bych to měla zkoušet znovu a znovu…jsou prostě neuvěřitelné.

Clinique Lid Pop_DSF9893

05 Willow Pop, 01 Vanilla Pop, 10 Grape Pop, 03 Cocoa Pop

Swatches jsem se snažila udělat s maximální intenzitou, na víčku jsou stíny jemnější. O to víc ale vynikne jejich lesk a nenápadné třpytky. Při aplikaci nepráší, neopadávají a vydrží krásně celý den.

Barvy jsou nádherné a svádí k tomu, že tyhle stíny budete kombinovat možná tak mezi sebou, ale další kamarády k nim rozhodně jen tak nepřidáte. Myslím si, že by to byla škoda. Vytratila by se jejich jemnost a dokonalost. Navíc se dají dobře vrstvit a při stínování neztrací na intenzitě. A ten jejich lesk, to je prostě něco, co se jen tak nevidí.

Na náš trh by měly být uvedeny začátkem února (ale nic není 100% a já věřím, že budou dříve). Cenu zatím neznám, ale ať je jak chce vysoká, tohle jsou stíny, které stojí za každou korunu.

Předčily má očekávání a já upřímně říkám – chci je všechny. A pokud by tohle měl být jediný kosmetický produkt, který si v roce 2016 koupím, budu spokojená (to tak trochu kecám, ale snažila bych se o to.) Nenašla jsem na nich nic, co by mi vadilo, co by pokazilo jejich roztomilý vzhled, barvy a také pigmentaci. Z mého pohledu jsou dokonalé.

Pokud máte kosmetický wish list na rok 2016, rozhodně si tam připiště LID POP! Vážně stojí za to.

Tak co na ně říkáte?

 

A když už jsem u roku 2016 – všem chci popřát v novém roce hodně zdraví, štěstí a lásky. A samozřejmě spoustu nové krásné kosmetiky 🙂

Jsem ráda, že jste se mnou zde byli v roce ..15 a těším se na viděnou v roce 2016! Snad bude tím šťastnějším 🙂

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

15 Comments
 • Bilberry Day
  Prosinec 30, 2015

  Zase začne zberateľské šialenstvo ale zdá sa že právom :D. Tá Willow Pop ma dostala!

  • sobi
   Prosinec 30, 2015

   Asi tak nějak 🙂

 • Martina Fraňková
  Prosinec 30, 2015

  To chci! Potřebuju! Musím! A tak podobně :)). Hezký další rok přeji!

  • sobi
   Leden 2, 2016

   Marti, děkuji! 🙂
   Tak nějak to bude…

 • Sasha
  Prosinec 30, 2015

  Potřebuju :D. Tvářenky mě zase tolik nezaujaly, ale stíny jsou vážně boží a určitě si nějaký vyberu 😉

  • sobi
   Leden 2, 2016

   Stíny se mi zdají o chlup lepší 🙂

 • Missy
  Prosinec 30, 2015

  Tak třičtvrtě roku jsem se odhodlávala ke Clinique rtěnce, teď jsem po půl roce nahlodaná koupit si Clinique tvářenku… obávám se ale, že oční stíny půjdou k ¨mamince‘ hned po uvedení, jelikož stíny ty já opravdu můžu! 😀

  • sobi
   Leden 2, 2016

   Řekla bych, že stíny jsou z této trojice nejlepší 🙂 I když…volila bych i tvářenku!

 • NielaD
  Prosinec 31, 2015

  Jsem unešena. Mám vybrané dva stíny a snad si k ním cestu najdu. s0bi přeji ti do roku 2016 mnoho nejen tvůrčího úspěchu, ale i lásky a zdraví a ať tě čtou.D

  • sobi
   Leden 2, 2016

   Děkuji! 🙂
   Určitě najdou.

 • Barbora Hápová
  Leden 2, 2016

  Vypadají fakt krásně a myslím že taky neodolám 🙂 Hezký nový rok i tobě, a díky za všechny super články!

  • sobi
   Leden 4, 2016

   Baru, děkuji!

 • Natálka
  Leden 4, 2016

  Willow a Vanilla vypadají úžasně, možná si nějaký pořídím… „možná“ proto, že mám teď víc paletek a nějaká mona a až tolik nestínuju… ale vzhledem k jejich krásnému vzhledu se to „možná“ asi rychle změní 😀 😀

  • sobi
   Leden 4, 2016

   Já se těším, které budeš mít 🙂

 • Jurcikova14
  Leden 10, 2016

  Vypadají úžasně, doufám že nebudou jen v butiku Clinique:(

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *