Guerlain Météorites Perles de Blush, tvářenka v podobě malých kuliček.

By Neděle, Leden 18, 2015 22 Permalink 18

Ahoj všichni!

Do Angelic Radiance jsem se zamilovala hned na první pohled. Stačilo mi, že jsem viděla na obrázku tu roztomilou kulatou krabičku a věděla jsem, že tuhle krásku musím mít doma. A meteoritky v podobě tvářenky doma ještě nemám, že? 🙂

I když je pravda, že kousky které vlastním se dají, v mém případě, používat spíš jako tvářenka. Ale tvářenek není nikdy dost!

DSCF7489

Celá jarní kolekce je ve znamení pastelových barev. A to platí nejen pro balení/krabičky.

DSCF7495Vzhled tvářenky je hodně retro. Mně se ale krabička moc líbí a jak jsem již napsala, zamilovala jsem se do ní hned na první pohled.

DSCF7502

Ale pohled to byl pouze internetový. V Marionnaud jsem na ni koukala, nevěřila jsem svým očím, přišla mi šíleně malá! Prostě taková malá papírová krabička, do které se můžou naskládat snad jen 4 kuličky…

DSCF7497

A ty kuličky? Trochu větší Antiperle 🙂            (foto je zvětšené)DSCF7497-3 Počáteční šok jsem ale velmi rychle rozdýchala. Po odzkoušení jsem věděla, že je potřebuji 🙂 jak jinak!

DSCF7506

Krásná růžová barva, která se sice na první pohled tváří jako dost výrazná ala Barbie, ale ve skutečnosti tomu tak není. Po aplikaci na tvář je světlounce růžová s krásným projasněním. Samozřejmě záleží s jakou intenzitou tvářenku nanesete. Klidně můžete mít tváře jak Marfuška 🙂 Skvěle lze nanášet přiloženou labuťenkou, jen je potřeba poupravit štětcem. Přece jen se jedná o tvářenku a tak houbička dobře nezvládne kontury. Vůně je neuvěřitelná. Rozhodně voní víc jak ostatní Guerlain Météorites.

DSCF7507

Při aplikaci štětcem nastává problém – kuličky jsou tak malinké, že se v něm ztrácí. Takže musíte opatrně a dávat pozor, aby nějaká neutekla na zem. Prašnost mají stejnou jako mé milované meteoritky z vánoční kolekce, ale já jsem jim to hned odpustila. Protože ta vůně a barva!

Po prvním zamilování a po prvním odmilování, je miluji znovu! Jsou krásné, dokonalé a jejich vůně vás dostane. Ano, rozhodně nejsou pro všechny, ale pokud někdo miluje Guerlain Météorites, tak by tuhle krásku měl mít.

Určitě se zařadí k mým oblíbeným tvářenkám – ona už tam vlastně je a budu se těšit na každou aplikaci. Ano už jsem trapná, ale já se nemůžu nabažit té VŮNĚ!!

Co Vy a Guerlain Météorites? Máte/milujete? Chcete/nesnášíte? Dejte mi vědět, jak se Vám tvářenka líbí.

Jedná se o limitku, v prodeji je zatím pouze v parfumerii Marionnaud za cenu 1399,-Kč a rychle mizí! Stejně, jako celá kolekce, ze které vám brzy představím další kousky.

 

Mějte hezký den, Sobi.

 

 

22 Comments
 • smadienka0501
  Leden 18, 2015

  Sabi, koule se mi hrozně líbí, koukala jsem v Marionnaud ve Čt na všechny, jen nevím co by pro mě bylo to pravé, ani jaký odstín vybrat. Nejsem světlý typ, spíš možná ten odstín Dore. Líbí se mi i slisované, co jsem koukala u Áji, nemeli by být tolik třpytivé.

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Je to celkem těžké. Nejlepší je mít asi všechny 🙂 Já jsem si lisované také nakonec vzala a nutně potřebuji i ty Dore – budu je mít místo tvářenky. Jakože 🙂

 • Martina Fraňková
  Leden 18, 2015

  Tyhle články ze mě udělaly regulérního kulkomaniaka. Do tvářenky jsem zamilovaná, ale musím s ní opatrně, je fakt hodně intenzivní. Hezkou neděli!

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Je dost pigmentovaná, ale dá se to pěkně ukočírovat. A ta její vůně, co?

 • Mia
  Leden 18, 2015

  Je překrásná! Jakou má šířku, že je tak maličká? :O Tu vůni, kterou jsi xkrát zmínila si dokážu představit. Já bych ty své brala hned jako parfém! <3 Je to skutečně nádhera.

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Netuším, tak 6cm? Však uvidíš a myslím, že se ti budou moc líbit.

 • Hanulkaa
  Leden 18, 2015

  Ach.. Kdybych na nějaký produkt mohla nalepit svoje jméno a říct, to jsem přesně já, tak by to byly tyhle koule. Přesně můj styl, ať designem, tak samotným produktem. Vždy u Táni obdivuji její fotky koulí v akci. Já se přiznám bez mučení, že nosím růžové tvářičky jako bárbínka a děsně se v tom vyžívám. 😀 Mrzí mě ale, že u nás v Hradci je prd a než se dostanu do většího města, budou v čudu, takže je ani neuvidím, jak to většinou s takovými produkty bývá.
  Takže je koukej pořádně nosit i za mě a užívej si je! Nezapomeň je někdy blejsknout v akci! 🙂

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Rozkaz, udělám!
   A přesně na tobě si je dokážu představit a to v celé jejich kráse. Žádné jen trochu…

 • Natal
  Leden 18, 2015

  Guerlain perly mám ve wishlistu už nějakou dobu 🙂 hodně se mi líbí i rozjasňovací perly 🙂
  http://www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Všechny meteority jsou dokonalé!

 • Pink Student
  Leden 18, 2015

  Jsou krásné, ale drahé 🙂 Pravdou je, že tvářenku sice používám často, ale nerada do ni investuju 🙂 Avšak třeba jednou 🙂

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Právě, třeba jednou…

 • ZuzkaC
  Leden 18, 2015

  Pro mě tyhle nejsou, ale oceňuju krásný design, chápu, že to někdo má už jako sběratelské kousky. Chci je vidět v akci! (příští víkend snídaně!! -pokud máte čas).

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Zuzi, teď je to do konce ledna zabité…jedině až 7.2.!

 • Lucka
  Leden 18, 2015

  Guerlain perly mám na wishlistu už dlouho, že by odměna za zkouškové? 🙂 Spíš bych ale chtěla nějakou verzi, která se dá použít jako rozjasňovač :), tahle je mě moc růžová :).

  • sobi
   Leden 19, 2015

   Tohle je čistě tvářenka. Ale ty nové lisované jsou krásné a rozhodně se s nimi líp pracuje jak s těmi klasickými.

 • natálie
  Leden 19, 2015

  kupuji guerlain a pěkně to leze do peněz,protože mají každou chvíli něco nového 🙂

 • Aja
  Leden 19, 2015

  Nádherná tvářenka! Dokonalý je hlavně obal. Co se týká odstínu, připadá mi docela hooodně do červena, ale při nejbližší příležitosti se na ni ráda v obchodě podívám. Tvářenky jsou jeden z mála kosmetických produktů, na kterých moc neujíždím (hurá, aspoň na něčem) 😀

  • sobi
   Leden 20, 2015

   Neujíždíš? Aji! 🙂 Nepříjde mi, že by byla do červena, je vážně víc růžová. Ale taky záleží kolik ji dáš, protože i přesto, že jsou to koule 🙂 je dobře pigmentovaná. Určitě se na ni podívej, stojí za to. Ale budeš překvapená jak je malinká…

 • nika
  Leden 20, 2015

  Ahoj, chtěla sem se zeptat, zda nemáš nějakou zkušenost s kosmetickými úpravami, například s depilaci a barvením oboci v Marionnaud, třeba jak se pohybuje cena. Děkuji!

  • sobi
   Leden 20, 2015

   V Marionnad? Tam upravují obočí…? Já chodím do Brow baru do Sephory. Cena je kolem 540 Kč – úprava + barvení.

   • nika
    Leden 21, 2015

    Aha, unas upravují 🙂 Děkuji za odpověď.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *