Liptensity

By Pondělí, Listopad 14, 2016 8 Permalink 19

Ahoj všichni!

Dnes si budeme povídat o rtěnkách. Opět! Ale když já rtěnky prostě miluji a baví mě. Dokážou udělat krásný den, rozzářit obličej, pozvednout líčení. Jsou to prostě kámošky do nepohody. A až uvidíte Liptensity, pochopíte a budete je chtít. Jsou pro každou z vás. A je jedno, zda máte rády jemné barvy nebo toužíte po výrazných a sytých rtech.

Pokud mi nevěříte, pojďte se se mnou podívat. Představuji vám všech 24 odstínů.

dsc01452Tmavší odstíny vládnou podzimu. Zamilovala jsem si je také a mám jediný problém – kterou dřív? 🙂 dsc01459Zleva: Ambrosail, Hellebore, Galaxy Grey, Bleubeat, Stallion a Burn Violet.

dsc01443Na první pohled celkem nuda, ale podívejte se pořádně, pravda je jiná!

dsc01464Zleva: Double Funge, Dionysus, Cordovan, Toast and Butter, Smoked Almond a Doe.

dsc01439Trochu červené, oranžové a nude. Proč ne?

dsc01473Zleva: Driftwood, Medium Rare, Gumball, Postmoderm, Lobster a Habanero.

dsc01436A nakonec klasika, červená.

dsc01480Zleva: Fireworks, Mulling Spices, Life’s Blood, Eros, Claretcast a Marsala.

No a teď zkusím napsat něco málo ke rtěnkám. Slyšela jsem a někde i četla, že se Liptensity údajně podobají klasickým Cremesheer nebo že jsou to ony, jen jsou více syté. Nějak s tím nesouhlasím, i když po rtech kloužou stejně dobře 🙂 Cremesheer rtěnku mám je jednu, proč asi? Nikdy jsem neměla ráda jejich lepivost, slabší pigment i výdrž. Liptensity jsou jiné – pigmentu mají opravdu hodně, nelepí a vydrží víc než od nich čekáte. Na rtech tvoří hezkou jednolitou vrstvu a krásně vyhladí. Pokud bych měla přirovnávat, řekla bych Amplifed s intenzivní barvou a skvělou výdrží? Je to těžké, jsou to prostě Liptensity.

Já se do nich opravdu zamilovala a tak je složité hledat negativa. Snad jen, že se mi občas (když dám více vrstev) některé odstíny rozpíjí v koutku. Nosím je sice jen s konturkou, někdy ji ale nedotáhnu až do koutku a potom se mi stává, že má rtěnka tendenci utíkat pryč.

Vydrží poměrně dlouho, jak svačinu, tak i oběd. Světlé odstíny musíte většinou opravit, tmavší vydrží skoro bez ztráty nebo se jen vytratí jejich intenzivní barva. Pokud je nosíte alespoň půl dne, zanechají na rtech nádech barvy (alespoň ty výrazné) a tak je musíte večer odlíčit např. mlékem. Ze rtů se jim chce poměrně dobře, ale když jsem dělala swatche na ruku, měla jsem je na ni ještě dva dny…

Pokud jste dočetly až sem, pravděpodobně se vám líbí a asi vás zajímat i cena – 690,-Kč. Koupit je můžete nejen v prodejnách M.A.C, ale také na e-shopu.

No a protože je na jednu pusu dvacetčtyři rtěnek opravdu hodně (a je jedno, že jsou skvělé), rozhodla jsem se, že pár kousků (asi šest) věnuji do giveaway. Zde ji ale nehledejte, bude co nevidět na instagramu.

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

8 Comments
 • JanaG
  Listopad 14, 2016

  Sabi, díky za představení, vypadají krásně a ta barevná škála 🙂 MAC netroškaří, tady si vybere každý a já budu muset také!

  • sobi
   Listopad 15, 2016

   No, to budeš muset! Myslím si, že tobě se budou líbit.

 • Lena
  Listopad 14, 2016

  A já soutěž hledala už tady … a už je a už je ??? Rtěnku mám zatím jednu a líbí se mi efekt, výdrž i aplikace .. mám Nudku :))

  • sobi
   Listopad 15, 2016

   Tak šup pro výraznou!

 • Anitram.f
  Listopad 18, 2016

  Se vším souhlasím,mám 2 a chci další a další….v mé rtěnkové sbírce bezesporu jedny z NEJ!!!Bacha,jsou návykové!!! 😀

  • sobi
   Listopad 19, 2016

   Hodně návykové 🙂

 • Bára
  Listopad 28, 2016

  Ty barvy!!! MAC prostě umí. A super napsaný článek!!!!

  • sobi
   Listopad 28, 2016

   Beru, děkuji! Potřebuješ alespoň jednu! 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *