Líčení s paletkou Amber Times Nine od M.A.C

By Středa, Červen 24, 2015 7 , Permalink 24

Ahoj všichni!

Od července budou v prodeji nové mini paletky Eyes Time Nine a to hned ve čtyřech variantách – Amber, Burgundy, Purple a Navy. Měla jsem možnost si (s předstihem) vybrat jednu z nich. Nakonec rozhodnutí padlo na Amber, ale krásné jsou všechny. Cena paletky bude 1.150,-Kč. Velikost je stejná, jako když si sestavíte paletku čtyř stínů. Super skladná kráska na cesty.

_DSF0070-Edit-2

Paletka obsahuje jak matné, tak i třpytivé stíny. V pohodě ji můžete používat jak na denní líčení, tak i na pracovní večeři či párty.

No a samozřejmě jsem ji musela hned vyzkoušet 🙂_DSF0167Na celé víčko jsem nanesla zlatavý stín Creative Copper. Vlastně ne, dala jsem ho jen do dvou třetin. Štětcem 227 od Zeovy jsem zjemnila přechody a aby nebyl tolik třpytivý, použila jsem ještě stín Cozy Grey. Do vnějšího koutku jsem přidala nejtmavší stín Pepper, Please a znovu jsem ho zjemnila štětcem 227.

Do vnitřního koutku jsem použila nejprve stín Cozy Grey a potom třpytivější Kitties a trochu jsem ho protáhla i na spodní linku. Na vnější část spodní linky jsem nanesla opět stín Pepper, Please a zjemnila jsem ho směrem k vnitřnímu koutku stínem Creative.

Linku jsem nakreslila oblíbenou tužkou od Clinique v odstínu 103 Egyptian (už mi dochází, budu muset zajít pro další, asi čtvrtou!). Řasy jsem zvýraznila řasenkou Smokey Eyes od Bobbi Brown.

Na obočí jsem použila tužku Voluxe Brow Liner od M.A.C (mám ji skoro rok a vlastně ji vůbec nepoužívám, přitom má tak super barvu) v odstínu Redhead a zafixovala novým gelem Pro Longwear Waterproof Brow Set také od M.A.C, odstín Quiet Brunette.

Na tváře jsem použila momentálně nejoblíbenější Cheek Pop od Clinique a to v odstínu Nude pop a nanesla jsem ji novým chlupáčem č. 135, tentokrát M.A.C ne Zoeva 🙂 a přidala jsem trochu Soft & Gentle, opět M.A.C.

Samozřejmě jsem vyzkoušela i nový korektor Select Moisturecover v odstínu NW15.

_DSF0176Rty jsem zahalila do nové „nude“ krásky Viva Glam V – musím říct, že když jsem rtěnku viděla poprvé, trochu jsem se ji bála 🙂 a nedokázala jsem si ji na svých rtech představit. Všeobecně nude a podobné odstíny nevyhledávám, ale chtěla jsem alespoň jeden takový odstín vlastnit. Jakmile jsem ji nanesla na rty, bylo to jasné! No a líčení je hotovo.

Moje kosmetická sbírka se rozrostla o pár nových kousků od M.A.C  a většinu jsem použila na dnešní líčení. Nejen, že mám svůj první štětec, ale konečne jsem si vybrala i make-up. Zda jsem měla šťastnou ruku, to se dozvíte již brzy.

Líbí se vám paletka? A celkově stíny od M.A.C?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

 

 

 

 

7 Comments
 • Sasha
  Červen 24, 2015

  Mně se líbí moc! Alespoň jednu si koupím :).

 • Natálka
  Červen 24, 2015

  tahle je fakt krásná, asi bych ji i využila, ale momentálně jsem totálně propadla té Zoevě od tebe 🙂
  jinak asi chybička se vloudila, ale fotka celého líčení tu není (nebo jsem úplně mimo, což by taky byla varianta, mám v práci zlobivý počítač)

  • sobi
   Červen 24, 2015

   Natalko, ja nedávám cele líčení, uz jsem to psala, ze na to nemam momentálně foťák. Jen přibližuji ostatni produkty. Ale asi přidám foto te rtenky 🙂

   • Terka S.
    Červen 25, 2015

    Prosím prosím o fotku rťenky. Tak jsi mě nalákala na nositelný nude odstín, že ji prostě musím vidět 🙂

    • sobi
     Červen 25, 2015

     Zítra bude celý „článek“, jo? 🙂

 • Adriana Gröschlová
  Červen 25, 2015

  Krásný článek. Paletka se mi u tebe na fotkách moc líbí. Byla jsem se na ní podívat v reálu, holky v MAC mi je ukázaly všechny čtyři. Ale nakonec jsem žádnou nevzala. Dvě byl mimo moje barevné spektrum a těch dvou které bych mohla mít jsem zjistila, že bych využila max.tři stíny, což je můj všeobecný problém s paletkama. Jediná paletka, která je pro mě dobře namíchaná je MAC Cinderella, (kterou se mi podařilo ukořistit druhý den po uvedení do prodeje, poslední na Václaváku). Tak jsem si zase nakonec odnesla dvoje, moje oblíbené matné mono stíny. A přihodila letní konturku na rty a rtěnku. Nicméně se mi tvoje paletka i líčení s ní moc,moc líbí:)) Všeobecně kosmetiku MAC miluju:))

  • sobi
   Červen 25, 2015

   Viděla jsem na IG! A konturku jsme vzaly stejnou 🙂 No a moje rtěnka bude na blogu zítra (pokud ty fotky budou použitelné).
   Lepší je si poskládat paletku vlastní, alespoň využiješ všechny stíny. Já jsem si naposledy vybrala dalších 8, takže asi začnu skládat 15 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *