Future M.A.C

By Neděle, Květen 1, 2016 16 , Permalink 24

Ahoj všichni!

Chvíli jsem tady nebyla. Asi jsem zpět 🙂 a rovnou s jedním velkým krasavcem z budoucnosti!

DSCF0340

Rozjaňovače jsou moje velká vášeň. Klidně bych jich nasbírala desítky, ale nakonec mi vždy připadají stejné a tak si vybírám. Ale – Otherearthly z limitované kolekce Future od M.A.C je jiný. Je dokonalý!

DSCF0337Zamilovala jsem se ihned a stačily mi k tomu pouze fotky na netu. A když jsem ho viděla na živo, tak jsem radostí skoro ani nedýchala a čekala jsem, zda budu mít to štěstí a bude ještě k mání. Jak vidíte, byl.DSCF0339A jak se mi líbí? Někdy mám z lisovaných a zapečených produktů trochu strach. Takže jsem samozřejmě i zde měla obavy, že bude produkt hodně prášit nebo bude málo pigmentovaný. A o nanášení prsty raději nemluvím. Ano, rozjasňovače často nanáším prsty, baví mě efekt, který dokáží vytvořit. Ale nic z toho se nekoná. Žádné přehnané prášení, žádná nežádoucí krusta (zatím). Krásně syté barvy a skvělá pigmentace.

DSCF0352Nejtmavší odstín je naprosto dokonalý. Používám ho na tváře (skvěle zastoupí tvářenky), ale hlavně na oči. Momentálně je to můj neoblíbenější stín. Stačí ho nanést trochu, přidám linku a jde se. Světlejší odstín používám také na celé víčko, ale i na stínování či projasnění. Stříbný malinko opadává a na mně vypadá nejlépe na vnitřním koutku. Takže je to jediný stín, který používám jen jako rozjasňovač. A když smíchám všechny barvy dohromady, dostanu nádherný odstín. A taková barva mi doma chybí. Tedy chyběla 🙂

Na tvářích drží skvěle, neflekatí a ani neztrácí během dne intenzitu. Na očích se chová stejně a lze použít i bez báze – já mám ale opravdu hodně suchá víčka. Pro mastnější doporučuji použít raději bázi.

Při líčení třpytky nepoletují a nepadají pod oči. Jen stříbrný stín, když se použije na oko (v mém případě do vnitřího koutku), má tendenci někdy kolem oběda otochu opadávat. Nic dramatického, třpytky jsou jemné. Nemusíte se bát, že budete k večeru vypadat jako disco koule.

Nejde jinak, prostě ho miluji. Takže pokud ho ještě někde v M.A.C potkáte, kupte ho! Je skvělý nejen jako rozjasňovač, ale i jako paletka na oči. Něco jako shimmer brick od Bobbi Brown. A tak to bude věrný kamarád do kabelky a na cestování. Pro mě jednoznačné must-have! Jen mu chybí zrcátko 🙁 Ale to je jediné minus, které jsem našla.

Tak co, jak se vám líbí? Mně moc!

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

16 Comments
 • Adii
  Květen 1, 2016

  Je krásný! Taky jsem mu neodolala 🙂 ale ještě jsem neměla odvahu do něj sáhnout, s tím mám vždycky problém 😀

  • Adii
   Květen 1, 2016

   Jo a jsem ráda, že jsi zpět 😉 články mi fakt chyběly! 🙂

   • sobi
    Květen 1, 2016

    Děkuji, budu se snažit psát zase pravidelně…nějak se mi nechtělo 🙁

  • sobi
   Květen 1, 2016

   Vážně? Tak třeba tohle mě netrápí. Já právě musím hned všecho vyzkoušet a potom to fotím už použité 🙂 Nejde jinak!

 • Lena
  Květen 1, 2016

  Bože, chci ho 🙂 asi volám Prahu 😀 … už jsem se s ním kochala i na IG …. miluji rozjasňovače ………… už se těším na pravidelné články ….

  • sobi
   Květen 4, 2016

   No, ten by ti šel 🙂 teda slušel 🙂

 • Leona
  Květen 1, 2016

  Je nádherný!!A chtěla bych ho moc.
  L.

  • sobi
   Květen 4, 2016

   Ti ho půjčím 🙂

 • NielaD
  Květen 1, 2016

  Krásný večer, jsem ráda, že zase máš chuť psát, rozjasňovač je nádherný, zvláštní jak spolu souzní vyloženě teplá a studená část a smíchaný má pro mou osobu fakt koule. Ať se krásně nosí D.

  • sobi
   Květen 4, 2016

   Děkuji. Zatím si ho opravdu užívám!

 • Adriana Gröschlová
  Květen 1, 2016

  Je krásný. Rozjasňovače od MAC mám moc ráda, nejčastěji střídám studený světlý Lightscapade s růžovoměděným Soft and Gentle.

  • sobi
   Květen 4, 2016

   Adri, mám oba!

 • Adriana Gröschlová
  Květen 5, 2016

  Tak to je super, ani mě to nepřekvapilo :))

 • Ananaska
  Květen 5, 2016

  Je krásný. Ještě že se lesknu sama od sebe, dost tak ušetřím. 😀

 • Jurcikova14
  Květen 12, 2016

  Já tak lituju, že jsem si ho v Bratislavě nekoupila, když slyším na něho tu chválu, ale jednat ten tester vypadal dost nechutně a druhak jsem se bála té stříbrné:(

  • sobi
   Květen 15, 2016

   Ta stříbrná hodně holek odradila. Ale je tak jemná, že se dá v pohodě používat samostatně. Je to škoda, už se u nás nedá nikde sehnat…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *