Nákupy na dny Marianne

By Neděle, Září 21, 2014 10 , , Permalink 12

Ahoj všichni!

Minulý týden v pátek vypuklo davové šílenství a snad všichni útočili na nákupní centra. Osobně nemám ráda davy, ale i přesto jsem se odvážila a šla…ovšem s jasným cílem a seznamem. Celou tuhle akci – dny marianne – jsem pojala spíše v komorním stylu a navštívila jsem pouze parfumerie.

DSCF5704

První kroky vedly do Sephory, kde jsem si šla pro krásnou taštičku od Benefitu. Byla k nákupy alespoň dvou produktů. Vzala jsem svou oblíbenou tužku pod obočí (zmínka v předchozím článku) a odličovač Foamingly Clen, facial wash (ten bude určitě v II.části). Taštička obsahovala dva vzorky. Hodně vychvalovaný, ale pro mě neoblíbený, makeup Hello Flawless, odstín Honey a pidi vzorek hydratačního krému. Vše jsem rychle vzala a utíkala pryč, protože davy lidí byly vážně šílené.

DSCF5708

Na druhý den ráno jsem se odvážila do parfumerie Douglas, kde jsem chtěla koupit něco od Alterny. Alternu používám na vlasy již přes rok a musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Při koupi dvou výrobků byl dárek v podobě malého šamponu z kaviárové řady (osobně mám raději kondicionér) a velkého kartáče na fénování. Nakonec jsem si vybrala olej Kendi Oil, Dry Oil Mist z řady Bamboo, který je ve spreji a Perfect Iron Spray s obsahem železa, který má chránit vlasy před teplem.

DSCF5706

A ještě rychlá zastávka v parfumerii Marionnaud, kde jsem původně chtěla zkusit novou řasenku od Lancome Grandiose, ale už byla vyprodaná. Tak jsem zavítala k oblíbenému stojanu Chanel a nakonec vzala stíny Ombre Essentielle, odstín 106 Hésitation z podzimní limitky. Měla jsem trochu problém, které vzít, kolekce se mi líbí naprosto celá. K nákupu byl krém na ruce SYX a poukázka v hodnotě 300Kč na příští nákup.

DSCF5660

Kromě kosmetiky jsem nic jiného nekupovala – tedy až na kočičí krásku z Espritu, na kterou jste mě ukecaly 🙂 – protože už dávno vím, že dobré kousky prostě schovají, zboží má najednou vyšší cenu apod…

Koupily jste si na dny Marianne něco? A nebo jdou tyto akce uplně mimo vás?

10 Comments
 • Sororessa
  Září 21, 2014

  Musím říct, že Dny Marianne si už druhým rokem užívám. Jezdím na Čerňák, přijde mi, že je tam nejméně lidí a nakoupím toho hromadu 🙂 Tento rok jsem to pojala trošku „ježíškovský“, s manželem jsme už předem nakoupili nějaké dárky.. Chápu, že je to možná divné, ale před Vánocema nás čeká víc věcí, tak chceme být předpřipraveni 😀 Moje nákupy zde

  Sororessa
  A.

  • sobi
   Září 21, 2014

   Jako slušné 🙂 už jsem něco viděla na insta. Chápu to s Vánoci, já jsem každý rok měla dárky už v září a potom jsem měla klid a vyhla se davům, které nemám vůbec ráda a v prosinci koupila jen to, co mě zrovna trklo…

 • Aja
  Září 21, 2014

  Pojala jsem to v podobné duchu jako ty, stres z davů se ještě násobil tím, že mne zdravily některé čtenářky, což mi vůbec normálně nevadí, občas mě někdo pozdraví, ale více lidí najednou, to už pro mne byl trošku šok, netušila jsem, že blogo-komunita si dá sraz v Douglasu :-)))). Koupila jsem si jen pár stálic od Diora, využila akci na Bourjois (koupila 3. odstín CC krému :D) a drobnosti od NYX. Pak pár doplňků v Orsay a boty pro sebe i malou v CCC. A v neděli jsem ještě skočila pro dětské věci do Tesco MY, což asi tady nikoho nebude moc zajímat. Takže jsem dnům Marianne věnovala cca 3 hodiny svýho života :-D. Zbytek víkendu jako vždy na houbách a raději venku :-).

  • sobi
   Září 21, 2014

   To chválím. Já bych třeba ty dětské kousky chtěla vidět. Vždycky, když chodím do Zary, zavítám do dětského (občas tam ulovím i něco pro sebe) a prohlížím si tam ty krásné oblečky, věcičky a nejraději bych je měla doma všechny 🙂 Já mám štěstí, mě nikdo nezdraví 🙂 a CC Bourjois chválím, ten mám ráda! Máš už na blogu Dior stálice? To se musím jít podívat, jsem zvědavá.

 • dashulka
  Září 21, 2014

  Hmmm ta kocici kosile je fakt super! Nakonec sem ji tam ale za tu cenu nechala. Ja si z DM odnesla jen par drobnosti 😉

  • sobi
   Září 21, 2014

   Esprit má dobré věci, vzala bych ji i za plnou cenu…v DM jsem už dlouho nebyla, budu se muset podívat co mají za novinky.

 • cosmeticsandthings
  Září 21, 2014

  Já jsem koupila pár levných věcí a frčela jsem domů. Nevím, asi je to tím, že dost kosmetiky koupím během roku, takže vlastně není co kupovat, max když stojím o nějaký dárek, co zrovna na Dny Marianne dávají 🙂

  • sobi
   Září 21, 2014

   Tak obě nakupujeme přes rok, jako by byly dny Marianne 🙂 a já jsem nikdy s tou účtenkou nebyla…

 • Gayatri_cz
  Září 21, 2014

  Krásné nákupy. Já jsem dostala spoustu vzorečků Alterny k nákupu Tangle Teezeru a naprostá láska, jsou to vážně úžasné výrobky a až nebudu na mateřský, ale zase v práci, tak se nějakým rozmazlím :)))

  • sobi
   Září 21, 2014

   Alterna je výborná a musím říct, že jsem rada, že je v Douglas a za dobre ceny. Škoda jen, že tam moc slevy nejsou…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *