Pepa je naše hvězda!

By Neděle, Duben 10, 2016 4 , Permalink 26

Ahoj všichni!

Znáte Pepu? Kdo vlastně nezná nějakého Pepu? Ovšem tento Pepík je úplně jiný než váš soused či milenec. Tento Pepík je tak trochu kouzelník…

Zavřete oči a nechte se hýčkat. Přesně tohle vám Pepa dá 🙂 Pravda, bavíme se tady o krému, takže erotické fantazie raději stranou.

Pepa

Ano, Pepa vás bude hýčka, přesněji vaše oční okolí. Jeho neobvyklé balení je velmi praktické na cesty, mně ale tak trochu nesedí na aplikaci. Má totiž speciální kuličkový aplikátor. A i když je jeho kulička asi jedna z hlavních předností, raději krém aplikuji prsty. Plastová, trochu tvrdá koule slouží k přesnému rozetření krému a následné „masáži“ očního okolí. Tohle mi prostě nějak nejde, neumím to, nefuguje mi to. Přitlačím a vždy přidám ještě víc krému, jako bych měla dalších šest očí. Takže ne, tudy cesta nevede a proto používám prsty.101Krém má velmi příjemnou a lehkou konzistenci. Oblíbila jsem si ho hned po první aplikaci. Líbí se mi, že není parfemovaný a navíc z něho nejde cítit žádný „pach“, který u produktů bez parfemace dost často cítím a nedokážu je díky tomu používat. Raději mám vůně a možnost zjišťovat, co se za nimi skrývá.

Ale zpět k Pepovi. Pep-Start Eye krém – jeho pravé jméno – propůjčuje unaveným a namáhaným očím svěží a zářivý vzhled. Jak jsem již zmiňovala, má lehkou až gelovou texturu a zajišťuje okamžité osvěžení citlivého očního okolí. Pomocí kulovité masážní hlavice – ta moje koule 🙂 krém rychle a jednoduše vmasírujte do pokožky. Výsledky jsou ovšem vidět i prsty, kdyby někdo nemohl koulový aplikátor (určitě se někdo najde). Vhodný je pro všechny typy pleti.

Pepík má pomáhat také na otoky pod očima, jak já říkám – moje velká spodní víčka. Kdybych používala jeho aplikátor, tak věřím, že je možná o něco zredukuji. Ale stačí mi pocit svěžesti a hezky vypadajícího očního okolí. To funguje.

_DSF0479Pepík má ale ještě jednu vlastnost, pro mě podstatnější. Skvělě hydratuje! A to jako vážně. Pokud máte opravdu hodně citlivé a hlavně suché oční okolí, pomůže vám. Super je, že je nejen vhodný pod makeup a korektor, ale během dne ho můžete bez problému kdykoliv znovu aplikovat. Pro mě značka ideál, moje oční okolí je suché opravdu hodně. Večer ho aplikuji přes oblíbený protivráskový krém, funguje to spolehlivě.

Díky svému vzhledu a praktičnosti je Pepík určený pro mladší věkovou kategorii. Ale – na tom já netrvám, tohle mě neodradí 🙂 Není mi sice 18 nebo 20+, ale i tak jsem si ho okamžitě zamilovala. Díky jeho skladnosti, vtipnosti, ale hlavně díky jeho skvělé hydrataci a přizpůsobivosti. Stačí se nebát a zkusit ho alikovat přes váš oblíbený krém, pokud je učinný na vrásky, ale nestačí vám jeho hydratace. A pokud je vaše oční okolí opravdu hodně suché, nemusíte se ničeho bát a můžete Pepíka kdykoliv během dne použít. Klidně i přes makeup nebo korektor – zde ale pozor na typ korektoru (hutnější se může cuckovat) a také jeho vrstvu.

Pokud se vám Pepík líbí, můžete ho koupit v Parfumerii Douglas či Marionnaud nebo přímo v prodejnách Clinique. Cena je cca 750,-Kč. Já svého Pepíka dostala na školení Clinique, ale až mi dojde, což bude za chvíli (krade mi ho Ráďa), tak si ho určitě pořídím znovu. Na léto to bude super kámoš do kabelky.

Tak jak se vám líbí?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

4 Comments
 • Sabina
  Duben 11, 2016

  Ahoj Sabi,

  přesně, jak píšeš. Pepa je zázrak. Používám ho ráno a nic lepšího neznám. Dokonce předčil i All about eyes od Clinique.

  • sobi
   Duben 17, 2016

   Sabi, mně All about eyes na hydrataci nestačí, Pepík je lepší, to máš pravdu! 🙂

 • Lena
  Duben 12, 2016

  Jo Pepa ? Toho neznám, ale třeba na hydrataci si ho pořídím 🙂 i když moje oči potřebuji vyšší level. Krásné fotky 🙂

  • sobi
   Duben 17, 2016

   Leni, tak na hydrataci by možná šel, uvidíš. Maska od Sisley to není, ale udělá hezké oční okolí!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *