Dokonalé makeupy, část IV.

By Neděle, Květen 15, 2016 3 , , Permalink 16

Ahoj všichni!

Po delší době jsem opět testovala makeupy. Poslední dobou mám pleť stále ve špatné formě. Dělají se mi nejen pupínky, ale mám ji i hodně suchou a když dám jakýkoliv makeup, i hydratační, vždy se mi zvýrazní suchá místa a dělají se mi šupinky. Takže jsem si opět vzala vrorečky a dala jim co proto 🙂

Jako první jsem vybrala Collistar.

Snímek obrazovky 2016-05-15 v 15.24.57

Značka jako taková, je trochu mimo dění, což je velká škoda. Už dávno jsem psala, že jsem Collistarem v podstatě začínala a stále mám produkty, ke kterým se vracím. Ovšem makeupy nemám moc odzkoušené a tak jsem si vzala vzorečky. Ano, bylo jich víc, ale dnes vám řeknu pár postřehů k Even Finish Foundation + Primer.

Údajně nejprodávanější a nejpoužívanější makeup této značky. První odzkoušení bylo víc než skvělé, vlastně jsem si ho chtěla hned koupit. Naštěstí jsem dostala trochu strach a vzala jsem si vzoreček. Je pravda, že se velmi dobře nanáší a taky dobře zapracovává do pleti. Ale jeho krytí je slabší. Hezky se přizpůsobí tonu pleti, ale mně to nestačí. I když jsem se snažila pleť dobře hydratovat, zvýraznil mi všechna suchá místa a pupínky byly vidět snad ještě víc než bez makeupu. Nedala jsem mu šanci, takže nevím, jak se z pleti vytrácí a zda vydrží celý den. Nelíbil se mi výsledek, musela jsem se odlíčit. Makeup se pohybuje v cenové relaci pod 1.000,-Kč, ale za sebe ho nemůžu doporučit. Možná se bude hodit pro mastnější pleť nebo pro mladší, ale já už potřebuji trochu víc než jen slednocení pleti.

13130_02_380x380

Jako druhý jsem si vzala do hledáčku Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation. Shiseido je moje stálice v péči o pleť. Nejraději mám hydratační řadu Ibuki a zatím se mi nestalo, že bych produktem od Shiseido šlápla vedle. No, nestalo… Makeup se mi opět zdál super. Líbí se mi jeho konzistence. Je lehký, hezky sametový, prostě paráda. Ale na mé pleti je to doslova peklo. Nejen, že je odstín č. 1 opravdu hodně světlý, na pleti se jakoby ještě zesvětlí a vypadám opravdu jako smrtka. Samozřejmě si ani neporadí s pupínky a ke všemu jsou všechny flíčky a suchá místa vidět. Zase špatně. Nevzdala jsem to a dala jsem druhou vrstnu. Ale výsledek byl stejný, nefunguje to. Špatně se vrství a efekt je naprosto stejný. Ke všemu mi na pleti nevydržel ani do oběda, takže jsem ho také odepsala. Možná bude fungovat na mastnější pleti, na suchou se dle mého nehodí. Cena je kolem 1.300,-Kč.

3614271235534_Maestro-Glow_8

Poslední kousek v testování je Maestro Glow od Armani. Jedná se o dvousložkový makeup, kdy jedna část jsou oleje, druhá jakoby pudr/prášek. Makeup se před aplikací musí dobře promíchat, aby se obě složky dokonale propojily. Makeup má kapátko pro snadnou aplikaci z lahvičky. Odstín č.2 se na první pohled zdá poněkud tmavý a oranžový, ale na pleti se dokonale přizpůsobí. Nejlepší je nanést na tvář prsty (což já nerada), ale pokud máte v ruce aplikaci Beauty Blenderem, jde to také, i když efekt není stejný a tak dokonalý. Makeup je poměrně hodně rozjasňující, i když já jsem nikdy extra glow efekt nepozorovala. Hezky se přizpůsobí pleti, samozřejmě ji trochu rozzáří a propůjčí ji zdravý vzhled. Nezvýrazňuje mi suchá místa. Na pupínky 100% nestačí, ale ani na ně víc neupozorní. Během poledne si musím přepudrovat čelo, už se nejedná o glow efekt, ale vypadám jak lesklá koule 🙂 . Ovšem to mi tolik nevadí, makeup jako takový se mi moc líbí. Cena je ovšem vyšší, cca 1.800,-Kč. (Pro holky z Brna – ve čtvrtek 19.5.2016 je v Douglas VIP event a je sleva 20% na všechny produkty Armani, takže já jdu pro něho. Kdo se přidá??)

V záloze mám ještě jeden skvělý makeup. Ale na ten mám nachystaný samostatný post. Takže se ve středu můžete těšit.

Máte odzkoušený některý z makeupů?

Hezký den, Sobi.

 

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

Všechny obrázky jsou staženy z oficiálních stránek značek.

3 Comments
 • Adii
  Květen 15, 2016

  Já se přidám určo, ale pro makeup nepůjdu. Všechny, co teď používám, mi sedí, takže nějak nemám potřebu hledat další 🙂
  Jinak z těchto jsem nezkoušela ani jeden…

  • sobi
   Květen 25, 2016

   Tak nakonec máš makeup a nic jiného 🙂 taky dobrý!

   • adii1008
    Květen 25, 2016

    Ajo, teď to čtu. Vidíš to, všechny mi sedí, další nepotřebuju… a mám další 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *