Clinique Pop lip Colour + Primer.

By Sobota, Duben 25, 2015 6 Permalink 34

Ahoj všichni!

DSCF9132-2

Miluji rtěnky. Když jsem zahlédla na internetu novinku od Clinique, mé srdce zaplesalo. O to větší jsem měla radost, když jsem je našla v balíčku spolu s BB „krémem“ z řady Anti-blemish Solutions (o který jste mohly soutěžit).

DSCF9128Nenápadné avšak velmi designové krásky, skladné do každé kosmetické taštičky. Moc se mi líbí.

DSCF9130Světlý odstín Melon pop č. 05 a tmavší rudá Passion pop č. 07.DSCF9129Jsou úžasně fotogenické. Ale nejen to.DSCF9134Mají super krémovou texturu. Na rty se nanáší jakoby samozřejmě, s pocitem lehkosti. Ze začátku máte pocit, že snad to ani není rtěnka a možná si budete myslet – tak jako já, že nemůže vydržet na rtech dlouho.DSCF9137Ale opak je pravdou. I když Melon pop trochu pokulhává oproti rudé Passion a ostatním výraznějším barvám. Na rtech vypadají užasně a v pohodě přečkají snídani, malou svačinu a takové to pojídaní a pití přes den. Oběd ne, ale to mi nevydrží skoro žádná rtěnka. Prostě sním každou 🙂 I když ty výraznější krásky drží parádně!! DSCF9133Jak jinak, rudá vede. Čekaly jste něco jiného? Ale „nenápadnou“ melounovou krásku nosím častěji. Dříve bych tomu nevěřila, ale je skvělá.DSCF9150Rtěnky od Clinique jsem si oblíbila. Přiznám se, že jsem je dříve přehlížela – ale není se čemu divit. Jestli chodíte do parfumerií, tak stojany Clinique na vás z dálky rozhodně nevolají :“Pojď jsem, máme skvělé zboží! Určitě si něco vybereš!“ To rozhodně ne. Právě naopak. Stojany jsou skoro prázdné, nikdo vám je neukazuje a pokud se u nich zastavíte, jako byste chtěly něco co je nakažené – tohle je má osobní zkušenost (Douglas je zásobený nejlépe).  Což je velká škoda. Protože když navštívíte přímo prodejnu Clinique, bude jak v jiném světě. Určitě si zde vybere každý, i pánové. Já samozřejmě miluji jejich dekorativku, jak jinak. No a teď nejvíc miluji jejich rtěnky 🙂

Líbí se vám nové Pop lip? Pokud chcete vyzkoušet tuhle krásku, máte možnost vyhrát jednu ze tří (dle vlastního výběru) u mě na intagramu. Info článek zde. Všechny odstíny si můžete prohédnout na stránkách Clinique.

Jo a moje nejoblíbenější je Plum pop a Punch pop – ta se mnou včera byla celý den (jen dvě malé úpravy) v Praze a večer jsem ji musela ze rtů odlíčit! To se mi už hodně dlouho nestalo.

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

 

 

6 Comments
 • Milena
  Duben 25, 2015

  Sabi,rtěnky jsou nádherné.S dekorativkou Clinique mám stejný pocit,ale stejný pocit mám i u péče,že je trochu „zatracovaná“a přitom je to škoda.Hezký víkend!

  • sobi
   Duben 26, 2015

   Tak je jasné, že když příjdeš do Sephory, ukazjí ti jiné značky – tím myslím i péči. Je to škoda 🙁 Všude se ukazuje jen (předražený) Benefit a teď poslední dobou UD. Zalovím v šuplíčku a pokusím se ukázati i jiné značky 🙂

 • vlkeli
  Duben 25, 2015

  Jednu musim mit! Nejlepe hned 🙂

  • sobi
   Duben 26, 2015

   Tak to honem do Prahy 🙂 od 1.5. si je můžeš koupit např. v Palladium. Ale chápu to, jsou dokonalé. Jedny z nejpovedenějších rtěnek.

 • Barbora Hápová
  Duben 27, 2015

  Mně se zatím nejvíc líbí love pop, plum pop, berry pop a možná punch pop, tak uvidíme s čím odejdu 😀

 • Adriana Gröschlová
  Duben 27, 2015

  Jsou krásné, mě se nejvíc líbí Plum pop, jsem na ně moc zvědavá:))

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *