by terry Eye Designer Palette.

By Středa, Březen 23, 2016 6 Permalink 22

Ahoj všichni!

Dnes opět paletka. Co jiného byste čekali od milovnice všech krásných stínů 🙂 .

 

By Terry_DSF0364

Paletku by terry Eye Designer Palette v odstínu N2-Colour design mám půjčenou od kamarádky, abych ji otestovala 🙂 . Sama jsem si ji osahala již dříve a přemýšlela jsem, že bych si ji také koupila. Nakonec jsem ráda, že se tak nestalo. Ano, je krásná, ale po třech líčení s ní vím, že jsou mnohem lepší stíny.

_DSF0358

Balení i provedení paletky je dokonalé, ale to nestačí k tomu, abych byla spokojená. Pigmentace je lepší průměr, pro mě dostačující. Co mi ale nestačí, je výdrž stínů. Navíc každý stín má trochu jiné vlastnosti, ať už jde o prašnost či pigmentaci. Některé odstíny nepráší prakticky vůbec, jiné např. žlutá jsou prašné opravdu hodně. Na víčko přilnou bez problému, dobře se stínují a vrství.

_DSF0405

Barvy jsou poskládané zajímavě a hezky spolu ladí. Nejvíc se mi líbí růžové odstíny, hlavně druhý vpravo (je to asi nejlepší stín z paletky), který jsem použila na líčení zde.

_DSF0408

Osobně se mi více líbí tahle spodní řada – první stín vpravo, je dokonalý, ale výdrž je špatná. Barvy jsou krásně syté, o něco méně prašné a mají vyšší pigmentaci (oproti horní řadě).

Jak jsem již zmiňovala, stíny nemají dlouhou výdrž. Ráno jsem je nanesla s bází od Lorac a už kolem oběda jsem pozorovala patrné změny v sytosti. K večeru jsem v podstatě neměla žádnou barvu na spodní lince (tam jsem bázi nepoužila) a víčka byla o hodně světlejší. To stejné se opakovalo, i když jsem použila bázi od KVD a tentokrát jsem ji dala i na spodní linku. Výsledek byl prostě stejný a stíny se během dne vytratily 🙁 . Pro mě docela velké zklamání. Od paletky jsem čekala víc…

Líbí se mi, má krásné barvy, může být super na cestování, ale je tam jedno velké ALE. Nechápu, jak můžou mít stíny v paletce tak rozdílné vlastnosti. Víc k paletce asi nemám.

Budu ráda, když mi napíšete, zda máte se stíny by terry zkušenosti. A pokud ano, tak jestli je slabá výdrž jejich obecná vlastnost nebo se jen nevydařila tahle paletka.

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

6 Comments
 • Lucie
  Březen 24, 2016

  Na ruce vypadají hezky,ale vůbec bych neřekla,že je to tato paletka,v paletě jou stíny mnohem víc výrazné a pigmentované a výdrž je dost podstatná,takže podprůměr.

  • sobi
   Březen 31, 2016

   Taky mě celkem zklamala, čekala jsem víc. Ale ty barvy jsou hezké, jen jsou opravdu velmi jemné a já někdy potřebuji výraznější a tady to jde težko. Škoda…
   Ovšem na kamarádce stíny držely dobře, takže to asi bude moje oko 🙂

 • Lena
  Březen 25, 2016

  Děkuji za recenzi, tak jsem po ní šihlala, ale nekoupila. Stíny bez výdrže nebrat, ať jsou jakkoliv úžasné barevně.

  • sobi
   Březen 31, 2016

   Leni, ale na Janči držely dobře…

 • Anitram.f
  Březen 31, 2016

  Paletka lahodí mému oku,ale nemusím mít všechno….nebo jo?! 😀

  • sobi
   Březen 31, 2016

   Tak nemusíš, ale chceš 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *