Top 5 – makeupy.

By Čtvrtek, Červenec 16, 2015 1 Permalink 26

Ahoj všichni!

_DSF0609Makeupy. Další oblíbená položka. Ale dnes se moc rozepisovat nebudu, protože oblíbené makeupy jste mohli vidět zde.

Clinique – BB Anti-blemish Solutions v odstínu Light, NARS – Pure Radiant Tinted Moisturizer v odstínu Terre-Neuve, Clarins – True Radiance v odstínu 103 Ivory, Chanel – Vitalumiere Aqua v odstínu 12 Beige Rose, Diorskine – Forever v odstínu 010.

Nepsala jsem jen o Dioru. Diorskin Forever je taková moje stálice. Poslední dobou je to právě on, který mi vždy udělá hezkou pleť, ať je v jaké chce formě a je jedno, jaké je počasí. Má střední krytí, pupínky musíte trochu maskovat (záleží také na tom, jaké krátery si na pleti dokážete vytvořit 🙂 ). Pleť hezky sjednotí, bez efektu masky. Vydrží celý den – jak se ráno nalíčím, tak se večer odlíčím. Vhodný je i pro citlivou pleť. Sedí mi odstín 010, což u jiných Dior makeupů není stejné (a to mi vadí – tohle má snad jen Bobbi Brown, opravdu má u všech makeupu stejné odstíny), třeba Diorskine Nude je o něco tmavší a žlutý…Proč? Nechápu to.

A jaké jsou vaše oblíbené makeupy?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

 

 

1 Comment
  • Sasha
    Červenec 16, 2015

    Láká mě Clarins :). Jeden makeup od Clinique jsem kdysi měla a Nars mi bohužel vůbec nevyhovoval.. Já so teď na léto oblíbila UD makeup nebo od bare Minerals.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *