Top 5 – řasenky.

By Středa, Červenec 15, 2015 4 , , , , Permalink 23

Ahoj všichni!

_DSF0573Řasenky. Momentálně nejlehčí kategorie. I přesto, že je řasenka základ líčení a bez ní by to prostě nešlo. Ale za ty roky už jsem si našla svoje oblíbené – i když jak se na ten výběr dívám, většinou jsou to kousky max. 2 roky „staré“.

Můj dnešní výběr:

_DSF0575Clinique, High Impact Mascara (voděodolná). Mám ji moc ráda, vracím se k ní často a to nejen v létě. Řasy hezky natočí, neslepí a dodá krásnou černou barvu. A samozřejmě je i prodlouží.

Bobbi Brown, Smokey eyes. Musím ji kupovat stále dokola, měla jsem ji za poslední roky snad 10x. Miluji ji! Řasy dokáže natočit, oddělit a přitom je neslepí, ale prodlouží. Nikdy mě nezklamala a vždy si poradí, i když nejsou moje řasy ve formě. Vydrží poměrně dlouho. I s „vyschlou“ se dá pracovat :)

Dior Addict, It Lash. Svým kartáčkem připomíná legendární They’re real od Benefit, ale pro mě je mnohem lepší. Řasy krásně natočí, oddělí a prodlouží. Někdy mi ale vadí její poměrně pichlavý kartáček 🙂

Bourjois, 1 seconde volume Mascara. Dříve patřila k mým velmi oblíbeným, teď už jsem našla lepší a tak si na ni vzpomenu jen občas. Plastový kartáček dokáže řasy hezky natočit a prodloužit. Možná vám bude chvíli trvat, než se s ní naučíte správně pracovat. Vydrží poměrně dlouho.

Benefit, Roller Lash. Jeden z mála produktů, které si od Benefit znovu koupím. Dříve jsem měla značku hodně ráda, odzkoušela jsem skoro všechny produkty a většina z nich si našla své místo v mém kosmetickém šuplíčku. Dnes je tomu jinak…Ale tahle řasenka si pozornost zaslouží. Pokud se s ní naučíte správně pracovat, umí moc hezky natočit řasy a taky je prodloužit. Používám ji poměrně dlouho a stále funguje dobře. Takže až bude akce 2+1 na Benefit, určitě si ji znovu koupím.

Každá z uvedených řasenek má něco do sebe. Všechny si umí poradit a vykouzlí krásné řasy a propůjčí jim nejen černou barvu, ale také délku – alespoň v rámci možností. Každou s klidným srdcem doporučím, ale je možné, že vám nemusí vyhovovat tak, jako mně.

Tak co, našly jste své favority?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

 

4 Comments
 • Barbora Hápová
  Červenec 15, 2015

  Mně hodně vyhovuje řasenka od Bourjois a Clinique, ty jsou super!

 • Noogeta
  Červenec 15, 2015

  Tak ja mam dve stejne, Clinique a Bourjois;)

 • Lucie
  Červenec 15, 2015

  Mám tu od Bourjois a musím souhlasit s tím, že je vážně skvělá. S ostatními bohužel zkušenost nemám, ale díky za super tipy 🙂

  New in: June 2015

 • Jana
  Srpen 21, 2015

  Ja osobne miluji Roller Lash od Benefitu. Perfektne drzi a to i 12 hodin ve stejnem stavu. Mam pocit, ze je i snad vodeodolna, protoze i kdyz ukapnu slzu tak nic. Je to moje No. 1.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *