Stíny, linky, řasenka – oblíbené trio na oči.

By Středa, Květen 13, 2015 3 , Permalink 28

Ahoj všichni!

Linky, linky a zase linky. Bez linek ani ránu. Ano, moje líčení je bez linek smutné. Zvykla jsem si na ně a prostě se bez nich necítím. Připadám si jako nenalíčená. Cítím se stejně divně, jako kdybych zapomněla na řasenku. A vlastně i na stíny.

A proto se moje každodenní líčení neobejde bez trojice: stíny, linky – ať už tužkou nebo stíny (to nejčastěji) a řasenka!

Stínů mám opravdu hodně. Ale pokud budu pravidelně (v rámci možností) navštěvovat M.A.C, budu jich mít víc a víc a víc 🙂 Jak už jsem psala v článku, mají neuvěřitelné množství barev a vybere si každá. O kvalitě stínu není potřeba znovu a dlouze psát. Stačí fakt, že když si koupíte jedny, toužíte mít další. A vlastně musíte mít další. O limitovaných kolekcích raději mlčím 🙂

A jak vypadá moje líčení do práce? Když mám náladu, vyhraji si se stíny. Když se mi moc nechce nebo jsem vstala „prdelí napřed“, nahodím jen jemné stíny a linku._DSF9496-EditNa celé víčko jsem použila stín Bouffant od M.A.C (1,3g) – jedná se o limitovanou edici, takže se nedá koupit jako refill do paletky. Chvíli jsem byla smutná, protože to je přesně ten stín, který krásně sjednotí víčko a na sluníčku to umí rozparádit. No, chtěla jsem s ním začít další paletku…Nakonec jsem ho stejně koupila 🙂

Linky jsem zvolila gelové. Zamilovala jsem si tyhle Blacktrack (3g) od M.A.C. Již delší dobu jsem po nich pokukovala a přemýšlela jsem, že si je koupím. Ale tak nějak už nemám víčko pěkné a hladké, takže jsem gelovky dala stranou. O to větší byla moje radost, když jsem je našla v taštičce od M.A.C. Dobře se nanáší, linku dokážete vytvořit jedním tahem (teda já potřebuji alespoň tři 🙂 ). Na oku vypadá skvěle. Jen to chce najít grif a správný štětec. Dají se v pohodě dokreslovat.

Vše jsem zakončila řasenkou Mineralize, Multi-Effect Lash (13g) také od M.A.C. Bez řasenky by byly oči smutné, nevýrazné. Jo a tuhle krásku mi vybrala slečna na Václaváku a musím říct, že se trefila přesně. Dost zmateně jsem ji popsala, jak pitomé mám řasy – ale slečna šla najisto.

Používám ji teď často a jsem spokojená. Řasy hezky prodlouží, trochu natočí, neopadává, neobtiskuje se a vydrží v pohodě celý den. Dobře se mi s ní pracuje, i když ráno spěchám. Hlavně řasy neslepuje – což je problém u většiny řasenek 🙁 A má krásně černou barvu.

Oči jsem nalíčila ráno v 5,30 – foceno v 18.20! Vše drží přesně tam, kde má. Až na ten ocásek 🙂 kousek se někde vytratil. (Možná jsem ho otřela, jak jsem si zkoušela sluneční brýle.)_DSF9511-EditŠtětce: 310 Spot Liner a 232 Luxe Classic Shaper – oba z řady Rose Golden vol. II. Ten pidi linkovací je vážně moc fajn. Hodí se jak na linky stíny, tak právě na gelové linky – hlavně na dokreslení ocásku nebo případné opravy.

A to je vše. Někdy je mé líčení velmi jednoduché. Samozřejmě jsem si sjednotila pleť BB (Clinique), nahodila tvářenku a rozjasňovač (obojí M.A.C) a rtěnku z kolekce Julia Petit (taky M.A.C) a vyrazila! Asi jsem se málo snažila, protože jsem byla hned pokárána, že jsem se trochu opozdila 🙂 Takže tak.

No a mě by zajímalo, bez jakých produktů na oči se neobejdete vy?

 

Hezký den, Sobi.

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

 

 

 

 

 

 

3 Comments
 • Adii
  Květen 13, 2015

  Krásný článek Sobi, víc takových prosím! 🙂
  Já se poslední dobou neobejdu bez stínu All That Glitters, taky od M.A.C. Řasenka je samozřejmost, stejně jako rozjasňovač do vnitřního koutku. Na linky jsem si ještě úplně nezvykla, dávám přednost stínu na spodní lince, no a oboje by se tlouklo… 🙂
  Hezký den!

 • Terka S.
  Květen 13, 2015

  Než jsem si přečetla větu o vytraceném ocásku, tak už jsem se chtěla ptát jak jsi docílila tak krásně měkkého efektu 😀 Jinak moc krásné denní líčení, ten stín je perfektní.

 • Jurcikova14
  Květen 17, 2015

  Ja mam all that gliters, ktery pouzivam ve dnech nevim co s ocima. Ale tento je taky perfektni

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *