Smaragdové náušnice? V klenotnictví Eppi není problém.

By Středa, Únor 4, 2015 10 Permalink 15

Ahoj všichni!

Ke konci listopadu, již minulého roku, mě oslovili z online klenotnictví Eppi.cz, že si můžu vybrat libovolný šperk z jejich nabídky. První, co mi padlo do oka, byly krásné, zeleně smaragdové, náušnice. Zalíbily se mi natolik, že jsem kývla a čekala, až si je doma rozbalím.

Cesta ke mně byla trochu delší, ale nakonec holky dorazily v pořádku…

DSCF8261

…a úžasně zabalené. Dosud jsem neviděla krabičku se světýlkem. Originální a krásné. Za balení má Eppi rozhodně 100%!

DSCF8265Po otevření krabičky na mě vykoukly krásné smaragdově zelené náušnice. Abyste tomu rozuměli, již jako malá jsem si přála mít náušnice a prstem se smaragdem. Zelená je moje neoblíbenější barva. Takže nadšení o to větší.

Skvělý je přiložený návod, který přesně zobrazuje co se šperkem smíte a nesmíte dělat. Samozřejmostí je hadřík na leštění šperku. Osobně se mi to moc líbí. Vlastním většinou „dražší“ šperky a zatím jsem se s takovým návodem nesetkala.

DSCF8278Bohužel mám asi malé uši, náušnice mi nesedí tak jak bych chtěla, necítím se v nich dobře. Prostě jsou na mě moc velké, i přesto, že jsou přesně takové jaké jsem si přála. Těšila jsem se, že je budu nosit často a nejraději s oblíbenou halenkou…ale nezoufám, dám jim ještě jednu šanci. Moc se mi líbí.

DSCF8294Zpracování šperku je kvalitní. Sice nejsem odborník, ale nejedná se o žádný odfláknutý produkt. Právě naopak.DSCF8312Náušnice jsou stříbrné se smaragdy. Smaragd je uměle vytvořený, karátová váha 1,50 ct, rozměry 6mm.

Pokud máte rády jednoduché a krásné šperky, určitě se na stránky Eppi podívejte. Ceny mají víc než příznivé a to své si tady nejde snad každý.

 

I přesto, že náušnice nejsou přesně takové, jaké jsem chtěla (což není chyba klenotnictví), tak můžu říct – I’m happy with Eppi 🙂

Hezký den všem, Sobi

 

10 Comments
 • Terez
  Únor 4, 2015

  Jsou nádherný, Sobi! Naživo vypadaly ještě o kousek lépe 🙂
  Mně se taky líbí „drahokamy“, nejvíc asi safíry 🙂 Doma mám náušnice s opravdovými topasy, které jsou bledě modré a taky vypadají nádherně.
  Mám ráda šperky s kameny, mají svoje kouzlo 🙂

  • sobi
   Únor 5, 2015

   Krásně jsou, ale nesedí mi. Takže bude asi GA…

 • Natal
  Únor 4, 2015

  Nádherná barva – na uchu musí vypadat skvěle 🙂

  http://www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  • sobi
   Únor 5, 2015

   Ano, ale ne na mé 🙂

 • Lucie
  Únor 5, 2015

  Ach, ty sou nádherné. Zelenou barvu moc nenosím, ale tyhle dokonalé náušnice bych nosila celé dny jak se mi líbí 🙂

  Shirtinator – vytvoř si vlastní tričko

  • sobi
   Únor 5, 2015

   Bude GA, tak třeba budeš mít štěstí 🙂

 • Markéta
  Únor 6, 2015

  Nic ve zlém, naušnice jsou hezké, ale jsou prostě jen “ se zeleným kamínkem“

  Nic takového jako „umělý smaragd“ neexistuje. Smaragd je prostě drahý kámen, nebo to prostě není smaragd.

  Na trhu je spousta šperků se zirkony nikoli “ uměle vytvořenými diamanty“

  • sobi
   Únor 6, 2015

   Nic proti, šperkům a kamenům nerozumím. Popis je z oficiálních stránek Eppi, kde je uvedeno „vytvořený smaragd“. Sama jsem psala, že …smaragdově zelené náušnice.

  • Eppi
   Únor 6, 2015

   Dobrý den, Markéto,
   dovolíme si Vás opravit a uvést vše na pravou míru 🙂
   Uměle vytvořené drahokamy skutečně existují a nemusí se jednat pouze o zirkony nebo krystaly od Swarovského. Kameny, které jsou v náušnicích, jsou opravdu uměle vytvořené smaragdy. Umělé drahokamy jsou vytvořeny v laboratoři a ne matkou přírodou a jejich chemické, optické a fyzikální vlastnosti se od jejich přírodních variant téměř neliší.
   V naší nabídce máme nejen uměle vytvořené drahokamy, kromě smaragdů také třeba safíry a rubíny, ale tyto drahokamy tam najdete i v jejich přírodní podobě. Tomu pak ale také odpovídá mnohem vyšší cena šperku – viz http://www.eppi.cz/sperk/smaragdove-zlate-nausnice-shabalini/31374.
   Stříbrné modely s uměle vytvořenými drahokamy jsou tak cenově dostupnou alternativou, která nevyžaduje tak vysokou investici. Přesto se ale jejich nositelka může chlubit drahokamy 🙂
   Tým Eppi

 • Veru
  Únor 6, 2015

  Jsou opravdu mooc nádherné a skvěle ladí k té halence 🙂
  Blog by Veru

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *