Lorac Unzipped!

By Neděle, Březen 6, 2016 7 , , Permalink 27

Ahoj všichni!

Lorac Unzipped_DSF0226Dnes jsem dlouho přemýšlela, který článek zveřejnit. Poslední dobou si tak trochu přerovnávám kosmetiku, pořád ji třídím a mám pocit, že toho mám zoufale hodně – ano, NEMÁM pocit, že bych toho měla málo 🙁 dokonce jsem vyřadila i většinu Chanelu. Ztratila jsem chuť, přestala jsem milovat oblíbené značky? Netuším, ale vím, že mě kosmetika stále baví, i když jsem teď tak trochu v „útlumu“… A tak jsem se nakonec rozhodla, že dnes budou první dojmy z paletku Unzipped od Lorac.

Do stínů od Lorac jsem se zamilovala už loni v létě a jako nejlepší paletku všech dob bych jednoznačně zvolila Lorac Pro Metal. Takže není divu, že když mi doma přibyla Lorac Pro dvojka, musela se moje sbírka rozšířit ještě o další paletku :), paletku s originálním názvem – UNZIPPED.

Lorac Unzipped_DSF0244

Ano, barvy nejsou nijak výrazné, nejsou ani originální a ani to není nic, co bych v podstatě neměla, ALE! Textura a pigmentace je výjimečná. Kdo jednou alespoň sáhne do Lorac (metalických) stínů, myslím si, že nechce jiné. Alespoň já to tak mám a tak se velmi teším, až se s paletkou zítra ráno nalíčím.

_DSF0225Líbi se mi zpracování Lorac paletek. Jsou lehké, dobře ohebné, každá má poměrně dostačující zrcátko. U žádné paletky není zbytečný štětec či cokoliv navíc, co byste stejně nevyužily.

Barvy jsou poskládány skvěle a hodí se jak na denní, tak i večerní líčení.

Lorac Unzipped obsahuje deset stínů – čtyři matné, šest metalických. Matné odstíny jsou velmi příjemné na dotek, metalické jsou hodně výrazné a lesklé, ale neobsahují žádné třpytky.

Pokud do paletky jen sáhnete prsty, okamžitě vidíte neuveřitelnou pigmentaci. Takže stačí opravdu jen jemně zabořit štětec a nanést stín na víčko. Předpokládám, že u této paletky to bude stejné, jako u Lorac Metal či Matte (o té snad bude článek později). Stíny jsou v podstatě naprosto stejné, jen ty metalické jsou o kapku slabší, jak v malé Lorac Metal. Ale opravdu jen nepatrně.

Lorac Unzipped_DSF0240Zleva: Undercover (matte), Unbelievable, Unattainable, Unconditional (matte)), Unbridled (matte) .Lorac Unzipped_DSF0242Zleva: Undiscovered, Unreal, Uncensored, Unspoken (matte), Untamed.

Stíny jsem v rychlosti nanesla na ruku a vypadají moc dobře. Samozřejmě matné se tak dobře nekreslí – neuděláte tak sytou čáru jedním tahem jako s metalickými. Aplikace je pouze prsty, normálně dělám swatche štětcem (neměla jsem žádný vhodný po ruce).

Každopádně – z paletky jsem opět nadšená a přemýšlím, zda nepotřebuji její sestřičku Gold 🙂 Ale stíny jsou natolik podobné, že si raději počkám na nějakou novinku.

_DSF0229

Originální, vtipné a dokonalé. Co myslíte? Jak se líbí vám?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

7 Comments
 • Lenij
  Březen 6, 2016

  Teda, to byla rychlovka! A koukam, ze vypapdaji takhle ve skutecnosti moc hezky, sytost barev teda paradni. Ja se zitra i tesim na rano, az zkusim Marecka 😉

 • NielaD
  Březen 6, 2016

  Ahoj, s jarem bude po útlumu. Krásné jsou obě mým Lorac favoritem je Lorac pro a pro to Go a tahle nezapnutá vypadá taky dobře. Daniela.

  • sobi
   Březen 8, 2016

   Snad máš pravdu…
   Ani s jednou neuděláš chybu.

 • Verča Tichá
  Březen 7, 2016

  Ta je krásná! Mně se moc líbí Unzipped gold a to kvůli stínu Unleashed. Určitě chci aspoň jednu Lorac vyzkoušet, ty metalické stíny vypadají super 🙂

  • sobi
   Březen 8, 2016

   Ale musím říct, že klasická Metal je o něco lepší…
   Jooo, já jsem dlouho váhala, zda Unzipped nebo Gold.

 • Lenka
  Březen 9, 2016

  Metal již koupen 🙂 a pojede za Lenickou 🙂

 • Anitram.f
  Březen 13, 2016

  Právě pro takové články miluju a čtu Tvůj blog!!!Přivezeš a představíš kosmetiku,o které málo kdo slyšel,netož viděl a to je skvělý!!!Ale už míň skvělý je to pro mou peněženku :-/ Každopádně se těším,až si do Lorac taky jednou sáhnu a pošlu všechen Chanel k čertu 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *