Líčení s paletkou Ambers Times Nine a v hlavní roli modrá linka.

By Středa, Červenec 8, 2015 4 , , , Permalink 28

Ahoj všichni!

V létě je ten správný čas na provětrání barevných nebo výrazných linek. Stačí je kombinovat se světlými stíny, popř. vyhladit víčko jen bází či korektorem. Já jsem zvolila variantu se stíny, nahé víčko nemám moc ráda._DSF0534

Na celé víčko jsem nanesla stín Kitties z paletky Ambers Time Nine a přidala jsem malinko třpytek od stínu Creative Copper. Do vnějšího koutku jsem nanesla trochu tmavšího stínu Cork a protáhla jsem ho přes celou část horního víčka. Vlastně jsem s ním zjemnila celé líčení. Na spodní linku jsem použila nejprve stín Cork a potom jsem přidala Don’t tell.

_DSF0535Na linku jsem použila tužku od Lancome v odstínu Deepwater blue. Mám ji celkem dlouho, ale moc ji nepoužívám. Je poměrně měkká a při kreslení linky se hodně drolí. Takže potom naháníte po obličeji modré tečky a může se vám podařit, že si nakreslíte modré tváře, modré rty apod. 🙂 Taky se během dne vytrácí a zalézá do vrásek (což jde dobře vidět na fotce). Přitom má tak krásnou barvu! Do vnitřního koutku jsem dala stín Cozy Grey a opět ho trochu protáhla na spodní linku.

Řasy jsem zvýraznila svoji top řasenkou Smokey Eye od Bobbi Brown a je hotovo! Samozřejmě nesmím zapomenout na obočí. Produkty, které jsem použila jsou už celkem nuda 🙂 Stále dokola, moje momentálně nejlepší – tužka Voluxe Brow Liner od M.A.C, v odstínu Redhead a gel Pro Longwear Waterproof Brow Set také od M.A.C, odstín Quiet Brunette. A přidala jsem trochu Aqua Brow č. 20 od MUFE.

Použité produkty:_DSF0526Sjednocení pleti za pomocí Pure Radiant Tinted Moisturizer – stále ho mám ráda, ale když je vážně horko, stejně mám čelo mastné 🙁 Dnes korektor Double Wear od Estee Lauder – klasika, kterou vyzkoušela snad každá milovnice kosmetiky. Tvářenka v odstínu Margin a rozjasňovač Soft & Gentle, obojí od M.A.C – Soft & Gentle sluší snad každé pleti, hlavně v létě. Paint Pot jsem si hodně oblíbila a už prakticky nepoužívám jiné báze pod oční stíny. Tužka, řasenka, úprava obočí a je to!

Velmi rychlé a jednoduché líčení a do těchto tropů jako dělané. A jak to máte v létě vy? Milujete nahé líčení nebo vytahujete barvy – ať už na linky či na rty?

Hezký den, Sobi.

 

Děkuji za každý komentář a srdíčka 🙂

4 Comments
 • Sasha
  Červenec 8, 2015

  Vypadá to moc hezky :). Já mám taky modré linky, ale použila jsem je snad jen jednou.. Já dávám přednost spíše výrazným rtům :).

 • Lucie
  Červenec 8, 2015

  Ta modrá linka vypadá senzačně, na léto je tohle líčení jako dělané 🙂

  Spotřebováno: Červen 2015

 • Tereza
  Červenec 9, 2015

  Super, moc pěkný ! Na léto ideální, připomnělo mi to moře a písek 🙂

 • Sabina
  Červenec 19, 2015

  Nádherný odstín modré! 🙂 V poslední době mě barevné linky hodně baví, je to super oživení. Klasické už vůbec nenosím – buď barevné, nebo jsem bez linek úplně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *